III Mistrzostwa Nowej Dębie w szachach – Zaproszenie do udziału !

1

Zapraszamy Szanownych Szachistów na trzecią edycję Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Dęba w Szachach Szybkich o tytuł Mistrza Nowej Dęby na 2016 r .

Turniej odbędzie się w sobotę, 23 stycznia 2016 r. od godz. 14.00 w Sali Konferencyjnej Hotelu „SZYPOWSKI”, ul. Jasna w Nowej Dębie. W mistrzostwach mogą uczestniczyć osoby (dzieci, młodzież i dorośli) zamieszkałe na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Organizator dopuszcza udział zawodników spoza Nowej Dęby posiadających max. III kat. w zależności od liczby wolnych miejsc w zawodach . System rozgrywek – szwajcarski na dystansie 7 rund. Tempo gry 15 minut na partię dla zawodnika. Organizator dopuszcza możliwość podziału na grupy wiekowe w zależności od ilości posiadanych nagród rzeczowych.

Miejsca w turnieju będą ustalone na podstawie ilości zdobytych punktów. Zawody będą prowadzone przez pana Wojciecha Bulanowskiego programem „Chess Arbiter”. Organizatorzy przewidują puchary, medale i dyplomy za miejsca I – III oraz drobne nagrody rzeczowe.

Przypominamy, że aktualnym Mistrzem jest Pan BOGDAN KACZMAREK:

bogdan kaczamrek

 

Zgłoszenia do dnia 22 stycznia 2016 r. za pośrednictwem profilu Facebook (>>> Kliknij tutaj <<<) lub telefonicznie względnie przesyłając „sms” na nr 608-383-180, według przykładu: turniej szachowy , Jan Nowak, Nowa Dęba, ur. 01-01-1966 r.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here