Kolejny akt wandalizmu. Uszkodzono lampę na plantach.

71

21 lipca 2012Dzisiaj w nocy doszło do kolejnego aktu wandalizmu. Uszkodzeniu uległa jedna z lamp oświetleniowych znajdująca się na nowodębskich plantach. Nie wiadomo czym zawiniła sprawcy tego wandalizmu. Jedno jest pewne: była łatwym celem do ataku. Lampa przecież nie odda…Zdjęcia nadesłane przez czytelnika

71 KOMENTARZE

 1. Przy okazji proponuję zwrócić uwagę jak płytko osadzone w ziemi są te lampy, większy deszcz, podmycie ziemi i wystarczy się mocniej oprzeć a sama się przewróci. Dziadostwo!

 2. Jeden z wielu newsów.. Nie pisząc byłoby źle i pisząc też będzie źle. Warto pokazywać i piętnować każdy akt wandalizmu – po to by taki młody łepek wiedział, że wcale nie będzie bohaterem jak rozwali śmietnik czy lampę tylko frajerem który nic lepszego nie potrafi.

 3. Zastanawiam się tylko , gdzie była straż miejska?
  Gdzie była policja ?
  Po co ten cały monitoring ! Gdzie było społeczeństwo ?
  Jak wandale robią co zechcą.

  Mamy w mieście znieczulice, za sprawą świetnie działających organizacji, które dbają o bezpieczeństwo nasze.

 4. A gdzie jest straż miejska?Czy ci panowie mają pracować w godzinach pracy Urzędu?Wożą się samochodem z poważnymi minami i narzekają że brak im na paliwo-to kpina ze społeczeństwa ND,które ich sowicie wynagradza za strzelanki na strzelnicy…

 5. [quote]A gdzie jest straż miejska?[/quote]
  No właśnie panie radny Ostapko. Zostaw pan te latarnie, mostki, psie kupy, kałuże, wizyty i rewizyty, dęby, łużyki, etc. w spokoju, a zajmij się tym tematem.

 6. Zgadzam się w pełni że należy zająć się tą śmieszną formacją jaką jest straż miejska Nowo Dębska.
  Panów w dzień nie widać na ulicy o nocy nie wspominając, wożą d..y autem i rozwożą urzędasów wiem bo była u mnie pani służbowo i przywiózł ją strażnik i po mnie musiała jeszcze jechać do Chmielowa.
  Dla przykładu kiedyś zaparkowałem w miejscu niedozwolonym panowie wyrośli jak z pod ziemi i mandacik.

 7. Podobno widziano tych sprawców wandalizmu około godz 21 jak grupa wyrostków wyżywała się na tej lampie. Ludzie bali się przejść przez Planty. Gdzie była Straż Miejska, Policja ???

 8. [quote]Podobno widziano tych sprawców wandalizmu około godz 21 jak grupa wyrostków wyżywała się na tej lampie. Ludzie bali się przejść przez Planty. Gdzie była Straż Miejska, Policja ???[/quote]

  To prawda. Wystarczy przejrzeć monitoring w tych godzinach (ten co jest na czaple – musieli przechodzic obok) i zobaczyć co to za grupa. Monitoring ma Straż Miesjka!

 9. A gdzie był zdrowy rozsądek tej chołoty. przecież nie była tam jedna osoba czyli szla banda debili gdzie jeden nie przypilnuje drugiego. To jest przykre że sami siebie niszczą . ciekawe czy w domu też tak robią barany. to jest właśnie pokolenie JP I HWDP kretyńska moda na bycie zbirem i wandalem.

 10. nie obrażaj zbirów. prawdziwy zbir ma swoje zasady. nie okradnie staruszki, nie skubnie dzieciaka, nie rozwala lamp czy ławek.

 11. no proszę! oto wizytówka nowodębskiej młodzieży, która albo wypisuje brednie na tym portalu albo przejawia akty wandalizmu!!!

 12. Cieszę się że tą i inne informacje można znaleźć tu na portalu ,bo właśnie dzięki temu można pobudzić do działania pewne organy władzy, które specjalnie do takich spraw zostały powołane. I wcale się nie dziwie że wszyscy próbują wylać wszelakie pomyje na głowę redaktora Marka Ostapko ponieważ ten człowiek ma odwagę głośno o tym mówić. I dla tego ludzie go tak nie lubią – bo prawda w oczy kole.

 13. A cóż takiego zrobił M.Ostapko?Oprócz vetowania większości posunięć w radzie miasta.Oprócz opluwania obecnego burmistrza i tych wszystkich którzy stoją mu na przeszkodzie do zdobycia władzy.Sądzi że społeczeństwo naszej mieściny to idioci których kupi mąceniem,zapalniczką czy miernej jakości reklamówką?Oby się nie przeliczył.

 14. Oprócz tego przypisuje swoje błędy i zaniedbania innym dla przykładu patrz dęby. A wystarczyłoby się zapoznać z projektem i w porę złożyć odpowiedni protest w odpowiedniej formie.

 15. Wacław z Pawłem naznaczyli go swoją wiedzą i chłopak zdobędzie władze a potem to już zobaczycie co kryje się za tą prawicową stroną,,,

 16. Zadnej wladzy nie zdobedzie, bo malo kto bedzie glosowal na tak nieskutecznego czlowieka. A z ta prawicowa strona tez jest na pokaz wtedy gdy przy okazji mozna dokopac innym… Jakos w poprzednich latach nie nawolywal do stawiania swieczek w oknach ;)

 17. [quote]A cóż takiego zrobił M.Ostapko?[/quote]
  Robi to czego ty nie jesteś w stanie robić bo się boisz wynurzyć. Świetnie działa jako opozycja i wskazuje kolejne błędy i porażki Ordona o których byś nawet nie wiedział bo każdy milczy. Dobrze, że wreszcie jest opozycja dzięki czemu dowiadujemy się o tym bałaganie do jakiego doprowadza nasze miasto ekipa Ordona. Zgadzam się z Ratuszem i popieram jego działania w 100%.
  [b]
  Co zrobił Ordon oprócz zaciągania kredytów i wydawania publicznych pieniędzy? [/b]Wydawać publiczne pieniądze na to czy owamto każdy potrafi. Natomiast gdy trzeba mądrze działać Ordon się gubi. Przykład: Przetarg na odśnieżanie i sprzątanie gminy; projekt ma modernizacje ujęcia wody i wodociągów; kupno takiego ujęcia za ponad milion złotych i wiele innych.
  Nawet Chmielów widząc co się dzieje chce się odłączyć.

 18. Ordon jest cienki. Podobnie jak jego otoczenie: Maria Mroczek, Wojtuś Serafin itd. Co takiego zrobili dla tej gminy ci ludzie?

 19. [quote]Ordon jest cienki. Podobnie jak jego otoczenie: Maria Mroczek, Wojtuś Serafin itd. Co takiego zrobili dla tej gminy ci ludzie?[/quote]

  Odpowiedz:
  [quote]#32 dokladnie tyle samo co MO[/quote]
  No to MO jest lepszy skoro zrobił tyle co Serafin i Mroczkowa w ciągu 2 lat. Serafin i Mroczkowa to "wyjadacze" samorzadu. Latami tam siedzą… I to Mroczkow i Serafin są i bywali u władzy a MO w opozycji. A opozycja nie rządzi. Więc jest lepszy.

  Fajnie, że próbujesz być obiektywnym ale popatrz na to co zrobił MO w ramach UKS Stenga, w ramach towarzystwa Ratusz i w ramach Pogonii Nowa Dęba. Jakoś o tym wolisz nie pamiętać. Jakoś nie chcesz widzieć ile dobrego wnosi ten portal i ile dobrego wnosi wydawanie niezależnej od władzy prasy.

 20. Zauwazam tylko, że jako radni sa na tej samej sciezce rozwoju ;)
  Nie porownoje tego co robia poza zasiadaniem w radzie bo chyba info niejest otym.
  Nie wszystko co wnosi info jest dobre… troche dystansu ;)

 21. [u]Rządzi ten kto ma większość[/u]
  Opozycja nie dzieli budżetu; / Budżet dzielą ci co rządzą;
  Opozycji nie podlegają urzędnicy którym wydaje się pewne zadania; / Podlegają oni tym którzy rządzą;
  Opozycja nie kieruje placówkami takimi jak Dom Kultury czy Ośrodek Sportu; / Kierują nimi ci którzy rządzą;

  [u]Jakimi więc narzędziami dysponuje opozycja?[/u]
  – krytyka błędnych decyzji władzy;
  -działania informacyjne
  -organizacja społeczeństwa wokół własnych inicjatyw poprzez stowarzyszenia;

 22. Jakimi więc narzędziami dysponuje opozycja?
  jeszcze przeciwdziałanie błędnym decyzjom

  Ale do tego trzeba się trochę interesować i czytać projekty, zarządzenia… przedstawiane przez rządzących ;)
  Nie jest sztuką być mądrym po szkodzie ;)

 23. [quote]Zauwazam tylko, że jako radni sa na tej samej sciezce rozwoju [/quote]
  Widzisz tylko to co pasuje do twojej wizji. Obiektywne to nie jest.

  Kto z radnych organizował spotkania w sprawie Zalewu?
  Kto z radnych podejmował zablokowane później przez rządzącą większość działania w sprawie budowy nowego komisariatu?
  Kto z radnych podejmował interwencje w sprawie peronu?
  Kto z radnych wnosi własne projekty uchwał?
  Który z radnych zapronował wprowadzenie ulg dla rodzin wielodzietnych dzięki czemu są bilety rodzinne na basenie i w kinie?
  Który radny postulował wprowadzenie inicjatwyy uchwałodawczej dla mieszkańców miasta?

  Odpowiem Ci: najmłodszy radny, zasiadający w radzie od grudnia 2010 roku Marek Ostapko

  Można dyskutować czy można robić więcej będąc osamotnionym i blokowanym przez większość. Ale nie można mówić że jego aktywność jest tym samym co brak aktywności ze strony pozostałych radnych. Prawda?

 24. [quote]Widzisz tylko to co pasuje do twojej wizji. Obiektywne to nie jest.[/quote]
  exactly!
  Szczególnie obiektywne jest gdy każda decyzja przeciwników z założenia musi być zła ;)
  Niemam ochoty robic podobnych list dla kazdego radnego to powinien zrobic kazdy wyborca indywidualnie.
  Wyjasnij mi tylko dlaczego wiele problemow na info jest podnoszonych po fakcie?

 25. [u]Ciężko napisać przed faktem:[/u]
  [i]ASA wygra przetarg a ludzie w PGKiM będą zwolnieni i zapłacimy za odśnieżanie więcej. [/i]
  Można przed faktem mówić, że procedura została źle przygotowana ale jakby wygrał PGKiM to by byś napisał: [i]straszyli, straszyli a wygrał PGKiM. [/i] O pewnych wtopach i porażkach można pisać dopiero wówczas gdy nastąpi skutek.

  Druga przykład: gdy przed faktem ratuszowe mówią, że jest potężny problem z wodociągami i grozi nam potężny problem finansowy i zablokowanie rozwoju miasta z powodu nadmiernych kredytów to piszecie, że nie mają racji… A gdyby tego nie mówili tylko napisali za jakiś czas gdy to załamanie już nastąpi to być pisał: [i]dlaczego nie mówili o tym wcześniej?[/i]

  Więc czy ostrzegają lub informują o nieprawidłowościach przed czy po fakcie to zawsze będziesz się wytrząsał, że jest źle…

  Wiadomo, że dla obecnego układziku władzy i osoby zwanej burmistrzem najlepszą sytuacją jest by nie krytykowano i nie mówiono o kolejnych wtopach. Idealna była sytuacja 1 kadencji Ordona gdy nie miał opozycji a wszystko ślizgało się cichcem. Teraz się okoliczności zmieniły i to boli układzik władzy bo okazuje się że "fachowiec" Ordon żadnym fachowcem nie jest.

  Gdyby nie ten portal i Ostapko który Wam tak przeszkadza o większości tych wtop byś nawet nie wiedział. Można podejrzewać, że twoje samopoczucie dzięki temu byłoby lepsze…Zawsze możesz pokazać, że potrafisz działać lepiej – jako mieszkaniec któremu zależy na dobru gminy. Zachęcam do działania!

 26. Skoro widzieli błąd w specyfikacji @odśnieżanie to powinni to powiedzieć, bo dopóki niema rozstrzygnięć można conieco w specyfikacji pozmieniać.

  Przy spec do debow znow cisza, czyzby (idac ta logika) liczyli, ze moze niewytna??

  Ostapko mi w niczym nie przeszkadza a i tych wtopach wiem zanim zdazy napisac onich echo czy info ;)

 27. [quote]Niemam ochoty robic podobnych list dla kazdego radnego[/quote]

  Może nie ma o czym? Chętnie zobaczyłbym taką listę o p. Marii Mroczek, o p. Wojciech Serafin… Chętnie zapoznałbym się z taką listą osiągnięć p. Tomasza Gazdy. Równie ciekawa mogłaby być lista działań p. Sałka z Rozalina. Bardzo proszę o taką listę. Dziękuję. Przecież radnych jest aż 15. Porozmawiajmy też o innych nazwiskach a nie tylko o p. Ostapce. Czekam z niecierpliwością.

 28. To nie sa moi przedstawiciele niech ich rozliczaja Ci ktorzy ich wybierali nie tylko glosujac podczas nastepnych wyborow (szkoda czasu ktory pozostal), niech to robia codziennie moze zmobilizuja ich do pracy i czas do wyborow niebedzie do konca stracony.

 29. [quote]niech ich rozliczaja Ci ktorzy ich wybierali [/quote]

  Wedle tej logiki skoro nie mieszkasz w okręgu wyborczym w którym startował Donald Tusk lub Jarosław Kaczyński (lub nie głosowałeś na któregoś z nich) to nie masz prawa oceniać ich działań….
  Skoro jesteś mieszkańcem masz prawo oceniać ich działalność. Bardzo byłem ciekawy takiej oceny. Być może nie ma co oceniać (bo jeżeli nie ma działania to nie ma się do czego przyczepić). Czasem okazuje się, że lepiej wypada się na nic nie robieniu (bo wtedy nie ma kontrowersji związanych z takim lub innym ruchem) niż na działaniu (bo wówczas grupują się ci co takie działanie popierają i ci co je krytykują).

 30. [quote]#35 | Arogancja wladzy dnia 07/23/2012 11:00
  Ordon jest cienki. Podobnie jak jego otoczenie: Maria Mroczek, Wojtuś Serafin itd. Co takiego zrobili dla tej gminy ci ludzie?

  Odpowiedz:
  #32 dokladnie tyle samo co MO

  ……….ale popatrz na to co zrobił MO w ramach UKS Stenga, w ramach towarzystwa Ratusz i w ramach Pogonii Nowa Dęba. Jakoś o tym wolisz nie pamiętać. Jakoś nie chcesz widzieć ile dobrego wnosi ten portal i ile dobrego wnosi wydawanie niezależnej od władzy prasy.[/quote]

  I tu się mylisz przypisując czyjeś działania radnemu M.Ostapko.Dajmy na to UKS Stenga.Rozwój Stengi to zasługa T.Licaka a nie radnego M.Ostapko .Można wymieniać dalej lecz czy to ma sens?Zaraz mnie wierne hau,hau pieski zakrzyczą.Może by tak hycla zatrudnić?

 31. Roznica jest taka, ze na Tuska czy Kaczynskiego moge glosowac (teoretycznie) a na tamtych nie. Nie oceniam bo niewiem w jaki sposob kontaktuja sie ze swoimi wyborcami, jakie Ci wyborcy stawiaja im wymagania i czy suma sumarum sa z nich zadowoleni.
  To imho jest zadanie ratusza aby przedstawic tam ludzi ktorzy swoja aktywnoscia i skutecznoscia przejma tych wyborcow, zreszta takich kandydatow mogliby miec w kazdym okregu?.

 32. Aqq takiej hieny jak ty żaden piesek nie zaszczeka. Traktuj to jako komplement.
  [b]Pytam ponownie,[/b]
  Jaki jest dorobek działalności radnego Serafina, radnej Mroczek, radnego Sałka?
  Co zrobił burmistrz Ordon poza zaciągnięciem kredytów i wydawaniem budżetowej kasy, co potrafi każdy, nawet Aqq (traktuj to jako komplement)

 33. Wy tu pierdu pierdu o naszych pseudo działaczach, a na plantach ciemno jak nie powiem gdzie. Wczoraj fruwały tam butelki. Strach było przejść. Zastanawiam się dlaczego nikt nie patroluje teraz tego miejsca, skoro oświetlenie zostało wyłączone? Proponowałbym "przywrócić blask" bo w innym przypadku nie tylko lampy zostaną poprzewracane. Nie zdziwię się jak i te śmieszne czaple znajdą się w pozycji leżącej gdzieś za żywopłotem.

 34. [quote]Co zrobił burmistrz Ordon poza zaciągnięciem kredytów i wydawaniem budżetowej kasy, co potrafi każdy, nawet Aqq[/quote]

  – zawalił sprawę peronu;
  -nie dopilnował projektu ma modernizacje ujecia wody i wodociągów (chodzi o MILIONY ZŁOTYCH);
  – zaprasza osoby gloryfikujące morderców narodu polskiego;
  -kupił za 1,2 mln zł. ujęcie wody które wymaga milionowych nakładów a które co najwyżej powinien wziąć za symboliczną złotówkę, a najlepiej nie brać wcale;
  – nie dopilnował przygotowania przetargu na odśnieżanie i sprzątanie miasta;
  – nie dotrzymał słowa w sprawie modernizacji strefy na terenie miasta;
  – wpakował mnóstwo naszych pieniędzy w rozwój Chmielowa który teraz chce się odłączać bo nie chce spłacać kredytów;
  – wiele innych;

 35. do53
  Tyle, że "MO i spółka" nie rządzą i nie rządzili.
  Pan Ordon był 12 lat sekretarzem, jest 2 kadencje burmistrzem. OD lat związany był z władzą. Skoro opozycja ma zbliżony dorobek do tych co przez lata rządzili to pokazuje wartość opozycji i słabość władzy.

 36. Jak pan Flis się czepia kogoś to niech się nie dziwi że czepiają się jego. Proste.

  do58
  Ratusz jest wiele wart i widać to po zaangażowaniu. Dlatego ich popieram. Czas na zmiany w tym mieście.

  [quote]ilu pomylek udalo sie uniknac dzieki interwencji ratusza?
  ok peron i ujecie przynajmniej probowali, a reszta?[/quote]

  Pomyłki Ordona to pomyłki Ordona a nie Ratusza. Ciekawa przewrotność i pragnienie wybielania Ordona by ordonowskie błędy przypisywać tym którzy z nimi nie mają nic wspołnego! Ba! Krytykują je! Ale porponuje jeszcze dopisać chociażby wymianę rurociągów pod plantami ( w lipcu zeszłego roku na sesji MO mówił aby zanim Ordon rozkopie planty wymienić stare rurociągi by nie okazało się że po położeniu nowej nawierzchni trzeba bedzie ją rozkopywać). Reszty tj. propozycji do budżetu, zwrównoważenia budżetu itd Ordon i reszta nie chciała słuchać blokując większością głosow.

  Co zrobił Pan Ordon oprócz zadłużenia gminy?
  Zgadzam się z odpowiedzią nr 53

 37. [quote]#50 | obiektywny dnia 07/23/2012 13:58
  Aqq takiej hieny jak ty żaden piesek nie zaszczeka. Traktuj to jako komplement.
  Pytam ponownie,
  Jaki jest dorobek działalności radnego Serafina, radnej Mroczek, radnego Sałka?
  Co zrobił burmistrz Ordon poza zaciągnięciem kredytów i wydawaniem budżetowej kasy, co potrafi każdy, nawet Aqq (traktuj to jako komplement)[/quote]

  Zaczęło się ujadanie.Problem w tym że Wy ujadanie bez przerwy a ja ,hiena kłapię tylko od czasu do czasu.Słychać wtedy psi skowyt hau,hau,piesków ujadających z podkulonym ogonem.
  Nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza,społecznych pieniędzy również nie wydaję.[b]Chciałbym jednak widzieć radnego M.Ostapko i jego Ratusz jako rządzacych gminą.Zobaczyłbym wtedy jak dbacie o gminę.Nie samą Nową Dębę lecz o gminę.Pamiętajcie tylko o jednym.Z próżnego i Salomon nie naleje.[/b]I proszę stanu obecnego zadłużenia nie traktować jako usprawiedliwienie swoich przyszłych porażek ponieważ gó…o zrobicie.Potraficie tylko judzić i skłócać ludzi,nic więcej.

 38. [quote]Pomyłki Ordona to pomyłki Ordona a nie Ratusza.[/quote] Zgoda
  [quote]iekawa przewrotność i pragnienie wybielania Ordona by ordonowskie błędy przypisywać tym którzy z nimi nie mają nic wspołnego[/quote] nic podobnego! Jedynie zwrocenie uwagi na inny aspekt (do rozwazenia po odrzuceniu uprzedzen wynikajacych z pierwotnie wybranego stanowiska)
  @Rurociagi zgoda.
  @zadluzenie… to rzucony ogolnik (wygodny na forum) ktorego nie sposob skomentowac.

 39. hieno aqq,
  siedzieliby cicho to byś ujadał, że się dogadali.
  krytykują to ujadasz że jątrzą.
  jesteś zupełnie nie obiektywny… Bo ogon nie podkulony lecz podobnie jak szyja podniesiony wysoko w górę! Ale ok, masz prawo do swoich uprzedzeń.

  Zgodzam się ze z pustego i Salomon nie naleje… ale trzeba odpowiedzieć na pytanie kto doprowadził do pustki? Ten co pozadłużał. Każdy kto przyjdzie po Ordonie (być może będziesz to Ty) będzie odczuwał skutki jego polityki życia na kredyt i będzie miał prawo tłumaczyć ciężką sytuacje tym, że Ordon do niej doprowadził. [b]Każdy skutek ma przecież swoją przyczynę. [/b]Czekająca nas trudna sytuacja ekonomiczna będzie miała swoją przycznynę w decyzjach Ordona.
  [b]Ja też bym chciał zobaczyć Ratusz rządzący gminą. Uważam, że trzeba wreszcie takich ludzi jak Ratusz. Dość tandety i prowizorki!!!![/b]

  [u][b]Jeszcze jedno pytanko mam hieno aqq. Skoro Ordon zły i Ratusz też ci nie pasuje to KOGO PROPONUJESZ????[/b][/u]

 40. chyba zle postawione pytanie!!!!
  bo nikt z info (na razie) nie decyduje jednoosobowo otym kto ma być radnym/burmistrzem itp.
  Jest jakos tak ze to wyborcy (na razie liczba mnoga) decyduja kto tam sie znajdzie a kto nie. I chyba kazdy z nich jest powolany do tego aby pracowac dla dobra CALEJ GMINY. Jest zrozumiale ze kazdy z nich powinien miec swoj poglad na to co jest ok ale jako calosc powinni ze soba wspolpracowac przynajmniej do konca kadencji. Wspolpraca moze byc tez wytykanie bledow i niedociagniec.

 41. [quote]chyba zle postawione pytanie!!!!
  bo nikt z info (na razie) nie decyduje jednoosobowo otym kto ma być radnym/burmistrzem itp.[/quote]
  Serio? A już myślałem, że to na info się wybiera burmistrza… w komentarzach… ;) Przecież rozmawiamy i gminie!!!
  Skoro aqq uważa, że rządzący są feee i opoyzcja są feee to może ma kogoś godnego uwagi? Wiadomo, że zdecydują wyborcy podczas wyborów, ale chyba warto o tym rozmawiać? Jestem bardzo ciekawy kogo by widział.Twojego zdania Gosciu też jestem ciekaw. Zaproponujesz jakieś nazwisko?

 42. moja propozycja aby do konca kad pokazali co potrafia tu gdzie moga wspolnie. Decuzje podejme w dniu wyborow na podstawie tego co widze przez cala kadencje, a nie pod wplywem reklamowek i gladkiej gadki.

 43. M.OSTAPKO NA BURMISTRZA!!!!!!!!!!!!!!ON PODZIELI STOŁKI,SIĘ ODWDZIĘCZY ZA…..
  Może podać Wam jeszcze,oprócz nazwiska numer butów oraz kołnierzyka koszuli przyszłego kandydata na burmistrza!Mielibyście kolejną ofiarę do jazdy po niej.
  Proszę mi nie wkładać nie moich słów w usta.Wyrażnie piszę że nie po drodze mi z żadną ze stron.Wszyscy razem wzięci jesteście siebie warci.Nie piszę że burmistrz jest fee a i do części osób z Ratusza nie mam uprzedzeń.Nie mam uprzedzeń do tych którzy oprócz siania jadu COŚ ZROBILI DLA SPOŁECZEŃSTWA NASZEJ GMINY.NASZEJ GMINY GDYŻ GMINA NIE TYLKO NOWĄ DĘBĄ STOI.

 44. Wszyscy pytają gdzie służby a ilu z was widząc ,że coś się dzieje zadzwoni na policję żeby ten fakt zgłosić picie alkoholu w miejscach publicznych ,wandalizm ,zakłócanie ciszy nocnej,bójki zero reakcji społeczeństwa.Więc nie bądźmy zdziwieni.

 45. Ale jak dzwonisz na policję i zgłaszasz na przykład awanturę w mieszkaniu to podajesz swoje dane osobowe tak, a niby z jakiej racji mam podawać swoje dane, choćby mój numer telefonu.

 46. [quote]#68 | as dnia 07/24/2012 15:31
  Ale jak dzwonisz na policję i zgłaszasz na przykład awanturę w mieszkaniu to podajesz swoje dane osobowe tak, a niby z jakiej racji mam podawać swoje dane, choćby mój numer telefonu.[/quote]
  [b]Gdy Cię żona leje to jej oddaj ,nie będziesz musiał dzwonić na psiarnię.[/b]

 47. Te planty to jakieś czarodziejskie miejsce gdzie w środku miasta, przy monitoringu zostaje niszczona lampa, gdzie ginie czołg, dąb Wacława. Dziwne miejsce te Planty, niby środek miasta gdzie ludzie licznie przechodzą przez środek a takie żeczy się dzieją.
  W myśl przysłowia :
  "Gdzie kota nie ma to myszy rajcują"
  świetnie pasuje do dzisiejszej rzeczywistości. Nic dodać nic ująć.

 48. A jednak !Tego się niestety obawiałem,że coś jest nie tak z użytkownikiem #67. Pomyślał,że napisał post – zgodził się ze swoją tezą i co tu protestować?? Brawo!
  Sam do siebie posty piszę.. Sam sobie kapitanem,sterem,okrętem..
  Do bani ta przychodnia!
  ''Uszy do góry!'' – będzie dobrze! Weź prozac.
  Złośliwa pianka B)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here