Krajowy Turniej Juniorów i Młodzików w Ropczycach w badmintonie

1

21-11-2011r.

W Ropczycach rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Juniorów i Młodzików w badmintonie. Znakomitą formę zademonstrowaliw nim młodzi reprezentanci Stali Nowa Dęba, którzy aż pięciokrotnie stawali na podium dla zwycięzców.

W kategorii młodzików klasą dla siebie była rewelacyjna Natalia Róg, która dwa razy stawała na najwyższym stopniu. Najpierw w mixście wspólnie z Tymoteuszem Malikiem (UKS Trójka Tarnobrzeg) w finałowym pojedynku pokonali parę Norbert Świerk (UKS Aktywna Piątka Przemyśl) / Izabela Jajko (UKS Ropiki Ropica Polska) 2:0 (21:12;21:14). Następnie w grze podwójnej dziewcząt wspólnie z Beatą Mycek w pojedynku finałowym pokonały debel Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce) / Paulina Wilczyńska (UKS Orbitek Straszęcin) 2:0 (21:15;21:13).

W grze pojedynczej dziewcząt bardzo dobre drugie miejsce wywalczyła Beata Mycek (Stal). Na podkreślenie zasługuje fakt, że Beata jest uczennicą dopiero klasy czwartej i bryluje bezapelacyjnie na Podkarpaciu w kategorii dzieci. W deblu chłopców trzecie miejsce wywalczyła para Rafał Lejko / Patryk Róg (Stal).

Warto z satysfakcją nadmienić, że wszyscy dopiero pierwszy sezon występują w kategorii młodzików. W deblu chłopców w kategorii juniorów trzecie miejsce wywalczył debel Ernest Ścipień (Stal) / Szymon Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg). Obaj dopiero drugi sezon występują w tej kategorii wiekowej.

/info

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here