Konsultacje projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Nowa Dęba

23

16-12-2012

OGŁOSZENIE

Działając na podstawie § 4 uchwały nr XLIX/457/2010 z dnia 22 września 2010r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, zapraszam wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, których dziedziną działalności statutowej jest ochrona środowiska do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Nowa Dęba.
Opinie lub uwagi o regulaminie można składać na piśmie w pok. 102 Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba przy ul. Rzeszowskiej 3 lub przesłać pocztą elektroniczną na adres gmina@nowadeba.pl, w terminie od 14 grudnia 2012r. do 27 grudnia 2012r.
Osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie konsultacji są Agata Łeptuch i Ewa Rozenbajgier.

Burmistrz
Wiesław Ordon
ZOBACZ PROJEKT REGULAMINU

Źródło: UMiG

23 KOMENTARZE

 1. Jaka Ochrona środowiska o czym wy mówicie to wszystko tylko na papierze i prospektach fajnie wygląda. Jak ludzie palą smieci i ubrania w piecach nikt tego nie kontroluje, w Niemczech każdy kominiarz ma urządzenie do mierzenia toksyn w kominie i daja ogromne kary za to. Niema gdzie butelek po napojach oddać i lądują w lesie. Firma Eko-Centrum na zakładach zatruwa środowisko wypuszczają popoludniami szkodliwe pyly z Aluminium i nik z tym nic nie robi. WIEC SWOJĄ EKOLOGIE PAPIEROWA W DU….PE SE WSADŹCIE. AAA i więcej Dębów wytnijcie wtedy bedzie EKO pozdro.

 2. Popieram pierwszy wpis i uwazam ze ta tzw ekologia to pic na wode. A na dowod mojej wypowiedzi to przytocze przyklad w jaki sposob miasto i gmina wspiera tzw ekologie. Wybudowano nam ekologiczna kotlownie , ktora miala byc tansza i ekologiczna tj. Glownym surowcem wsadowym do pieca miala byc wierzba rownierz eko, a tu prosze wsadem jest wszystko np. Zbierana w specjalne pojemniki makulatura, ktora miala byc powtornie wykorzystana. Gdzie tu ta ekologia?
  Zbierana makulatura w celu powtornego wykorzystania jest palona w eko piecu! To jest ekologia!
  To jest zart albo kpina!
  Ja tego nie kupuje! Te sprawy eko-sprawy to jedna wielka farsa.

 3. Piszmy projekty, regulaminy a po sesji palimy w piecach podkładami z kolei . Firmy remontujące kolej utylizują je po całej okolicy. Zaopatrzyli również naszych radnych,sołtysów, którzy nawet nie kryją tego jakże ekologicznego opału. Nasi Kochani Radni powinni ten REGULAMIN omówić przy grilu opalanym tymi podkładami, zapach jest niezwykły.

 4. [quote]Firmy remontujące kolej utylizują je po całej okolicy. Zaopatrzyli również naszych radnych,sołtysów, którzy nawet nie kryją tego jakże ekologicznego opału[/quote]

  O co chodzi? Napisz coś więcej.

 5. Obudź się . piszmy regulaminy w gminie a śmiecie do lasu, bo szkoda zamówić kosz na odpady. Szambo wypompujmy wieczorem za płot albo do studzienki ale nie podłączajmy się do kanalizacji.Palmy podkłady kolejowe i plastiki zawsze będzie taniej.Gówno z oczyszczalni składujmy za OGRODAMI DZIAŁKOWYMI .Bardzo ekologiczna gmina ,masa miejsc pracy u SUPER PRACODAWCÓW PROMUJĄCYCH NASZĄ GMINĘ,praca 5 zł. za godz. i to na czarno .Pytam takiego PRACODAWCĘ o pracę ,ON ile bym chciał zarabiać – odpowiadam że choć najniższą krajową a ON na to że bardzo wysoko się cenię .W ****i….. mam taką gminę i taki kraj EKOLOGICZNY. Niech nas odzieją w kufaje z samodziału będziemy wegetować w ekologicznej puszczy od czasu do czasu naganiać zwierzynę Panom na polowaniach. Patrzę na tą ekologiczną wioskę emerytów to aż serce rośnie i chce się żyć -ale nie tu nie w tym kraju, gdzie nas łoją w majestacie prawa jak nie na wkładach w funduszach emerytalnych to na winetach,wiatolach,czy na fotoradarach ustawianych pod wiaduktem bo tam najłatwiej złapać frajera. To jest POLSKA właśnie .

 6. Konsultacje . A to dobre !
  Dobrze się z rana w poniedziałek pośmiać ! :D
  To jest taki żart – dla tych co nie czają.
  Burmistrz wyciąga takie żarty z kieszeni, aby rozweselić swoich pracowników czy też wyborców. Zapraszając ich na konsultacje.
  Będzie konsultował to z ludźmi . Ale i tak ZROBI SWOJE !
  Szkoda czasu !
  I tak ZROBI SWOJE !

 7. Jakie społeczeństwo- taka ekologia.
  Ogólnie mówiąc bieda, po prostu nie stać nas na ekologię i segregację śmieci bo zaraz wrąbią takie ceny , że się nie pozbieramy.
  Jestem za segregacją śmieci i porządkiem, ale najpierw społeczeństwo musi osiągnąć przyzwoity poziom życia, a potem można myśleć o ekologii. Niestety władza myśli tylko jak "wydoić" nas z każdej złotówki. Powiedzmy sobie szczerze przy zarobkach około 1,3 tyś zł/mc ledwo wiążemy koniec z końcem.
  Może pora zabrać się za płace w budżetówce bo skoro mają wyższe zarobki od sfery produkcyjnej to jest już zachwiana proporcja.
  Może już pora spojrzeć na płace i dochody lekarzy,sędziów, policjantów itp bo kiedyś z nas już nie będzie co ściągnąć?
  Już w podobny sposób upadło Cesarstwo Rzymskie i obalono carat,
  bo w końcu ta biedota w akcie desperacji wyjdzie na ulice i poleje się krew, oraz spadną głowy " władców Świata".
  Grecja, Hiszpania , czy to nie są tego pierwsze oznaki?

 8. Wycięte dęby są ekologicznym opałem!
  I nikt mi nie wmówi,że ''białe jest białe a czarne czarne'' :D:D

  #11
  Południowcy mają ''gorącą krew'' w przeciwieństwie do Słowian.
  Słowianin zaciśnie zęby i pas. Aby do wiosny..

 9. Przez [b]trzy miesiące[/b] od podpisania umowy i w piękną pogodę nic się nie dzieje. Teraz, gdy mróz i plucha, kładą asfalt i kostkę.!!!
  a sławetnego koordynatora d/s inwestycji nikt się nie czepia?!

  [b]motto: kumoter kumotra kumotrem pogania[/b]

 10. [quote]koordynatora d/s inwestycji nikt się nie czepia?![/quote]
  Kto to taki?

  Te płyty granitowe będą pływać na wiosne. Brawo specjaliści z urzędu!

 11. Wszystko to bzdura z zachodu.Dwa wywozy śmieci i taka kasa.Spalarni śmieci nie ma i to sortowanie to o d… rozbić.My sortujemy a potem do jednego wora!Ale gmina usprawiedliwiona a w państwie syf.Kaczyński ma rację ,ze trzeba zrobić porządek z bajzlem!Popieram PiS!!!!!I będę na tą partię glosował!!!

 12. [b]A ja będę tez za Kaczynskim za tą durną waloryzację w ubiegłym roku i za wzrost podatków,cen i bezrobocie ktore zafundowało nam PO:P[/b]

 13. Boją sie Kaczyńskiego jak dialel święcojen wody.Jak dojdzie do wladzy to ich rozliczy i ujawni wszystkie przekręty!!!:o .Tak beda biadolić.

 14. czy te swiatla na Rzeszowskiej to trzeba komus lopata do glowy czy do innej czesci ciala wkladac, a moze probodzcz to zrozumie jak taki kumaty

 15. Czystość i porządek ??? to dlaczego wszystkie parkingi w tej eko gminie są zasran* olejem????? Czy fotoradar SM zarobi na ich czyszczenie lub odbudowę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here