Jan Witkowski nowym przewodniczącym Rady Seniorów

6

Jan Witkowski został nowym przewodniczącym Rady Seniorów Miasta i Gminy Nowa Dęba. 

14 marca 2017 r. podczas sesji Rady Seniorów Miasta i Gminy Nowa Dęba odbyły się wybory nowego przewodniczącego. Po rezygnacji Ryszarda Janczyka z funkcji przewodniczącego w głosowaniu tajnym za kandydaturą Jana Witkowskiego głosowało 10 radnych.

Gratulacje nowemu przewodniczącemu złożył dotychczasowy przewodniczący Ryszard Janczyk oraz w imieniu nowodębskiego samorządu obecny na sesji zastępca burmistrza miasta i gminy Nowa Dęba Leszek Mirowski. Obaj zapewnili o gotowości pomocy dla nowego przewodniczącego.

Źródło: UMiG

 

6 KOMENTARZE

  1. Ależ ten człowiek ma pęd do władzy.Aktualnie startuje do rady powiatu obiecując dbać o interesy mieszkańców 50+ a i od niechcenia obiecuje zająć się się młodymi mieszkańcami.
    W związku z tym mam do niego pytanie szanowny działaczu pchający się do władzy gdzie tylko możesz:czy w trosce o los seniorów będziesz likwidował place zabaw dla dzieci a w ich miejsce umieszczał ławeczki dla seniorów?Tak jak to chciałeś zrobić z placem zabaw pomiędzy blokami wspólnot Jana Pawła blok 11 i Krasickiego 6.Jeżeli masz człowieku honor to zejdź z nowodębskiej sceny politycznej gdyż nie masz tak dużego poparcia jak Ci się wydaje.

  2. „…..trzeba doświadczonej głowy……”więc uważasz szanowny kandydacie na radnego że pozjadałeś wszystkie rozumy a młodzi to diesle?W czym posiadasz takie doświadczenie,chyba w uwodzeniu kobiet gdyż o ekonomii,finansach i prawie administracyjnym nie masz bladego pojęcia.
    Mówisz „….aby się dobrze działo..”o tak,w nocy stało,w dzień leżało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here