Zaginęła suczka. Prośba do mieszkańców o pomoc. Uciekła w Sylwestra

0

W sylwestra w miejscowości Jadachy uciekła nam czarna sunia wystraszona petardami. Jechaliśmy z nią z Wrocławia, nie ma wiec szans na powrót do domu. Pies jest łagodny i nie gryzie. Gdyby dotarła do państwa jakakolwiek informacja o niej prosimy o kontakt.


Sunia reaguje na imię Sonia lub Aja. Była z nami 8 lat i liczymy, że się znajdzie. Ma wszczepionego czipa przez schronisko we Wrocławiu. Nie znamy nikogo prócz państwa prowadzącego bar na wylocie z Jadachów. Stamtąd ona uciekła. Ci państwo zaoferowali, że jak do nich tam wróci to ja przetrzymają i dadzą nam znać.

Ona już nie jeden raz uciekała, zauważyłam prawidłowość ze do 3-4 dni nie zbliża się do ludzi. Biega po polach i lasach.
Po tym czasie lgnie do ludzi bo pewnie już jest głodna. To jest pies z przeżyciami. My przygarnęliśmy ją bo ktoś przywiązał ja do drzewa w lesie. To raczej przestraszony pies. Jak słyszy głośna rozmowę czy krzyki to ucieka albo nie rusza się w miejscu którym jest. Myślę że raczej przeżyje chyba, że spotka na swojej drodze człowieka, który jej zrobi krzywdę.

Kochani rozsyłamy wici i prosimy bardzo o czujność, może ktoś zobaczy Sonię-Aję. Prosimy o kontakt.
tel. 506 322 496

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here