Policja ustaliła kierowcę uczestniczącego w wypadku w Jadachach

0

Policjanci ustalili tożsamość kierowcy, który w Jadachach (powiat tarnobrzeski) śmiertelnie potrącił 51-letniego mężczyznę. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek w rejonie drogi krajowej nr 9 relacji Radom-Rzeszów. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Funkcjonariusze przy udziale prokuratora, pracując nad sprawą wyjaśnienia okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ustalili tożsamość kierowcy biorącego udział w zdarzeniu.

Do tego zdarzenia doszło 16 listopada br. około godziny 14. w Jadachach pod Tarnobrzegiem. Na pieszego mężczyznę najechał samochód ciężarowy z naczepą przewożącą ładunek, po czym kierowca odjechał z miejsca zdarzenia udając się w dalszą trasę. Ranny mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Na miejscu wypadku zostały przeprowadzone oględziny, podczas których policjanci zabezpieczyli ślady. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że w zdarzeniu brał udział ciągnik siodłowy daf. Wszystkie dotychczas zebrane informacje w tej sprawie zostały poddane wnikliwym i żmudnym sprawdzeniom, prowadzonym na terenie całego województwa podkarpackiego. W wyniku czynności policyjnych został wytypowany pojazd, a następnie kierujący, którym okazał się 31-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. Mężczyzna w tej sprawie złożył zeznania.

Trwają dalsze czynności zmierzające do wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here