Jutro (sobota) mecz STAL NOWA DĘBA VS CZARNI JASŁO

11

Wszystkich sympatyków zapraszamy na ostatni mecz seniorów !

Sobota – Stadion SOSiR – godzina 13:00

STAL vs Czarni Jasło

stalnowadebaczarnijaslo

11 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nie napiszecie, że Nowa Dęba zajęła OSTATNIE MIEJSCE w rankingu obiektywnej organizacji jaką jest ZWIĄZEK POWIATóW POLSKICH?? CENZURA??

    • A no właśnie.. bo jak ranking jest nie wygodny dla Ordona to wtedy o nim cicho. A jak jakiś ranking jest dobry dla Ordona to wtedy robi się głośno :) Propaganda przedwyborcza Ordona. Wedle tych rankingów to średnio każdy Polak zarabia 3 600zł. A tak naprawdę zarabia 1500. I tyle w temacie.

  2. Ranking związku powiatów nie dotyczy Nowej Dęby, bo nie uczestniczyła w tym konkursie. Jeśli by uczestniczyła to obok gwiazdki byłoby napisanie, które zajęła miejsce.

    • Czyli gmina startuje tam gdzie może wygrać, żeby później opowiadać jak jest pięknie. Tylko skoro jest tak dobrze to dlaczego ludzie stąd uciekają, dlaczego jest takie bezrobocie i bieda? Wciskać kit to sobie możecie między sobą.

  3. Nie wiem gdzie gmina startuje, nie obchodzi mnie to. Mój komentarz dotyczył sprostowania mówiącego, że w tamtym rankingu gmina nie uczestniczyła. Więc po co okłamywać ludzi, manipulować i wprowadzać w błąd?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here