Kacper Horodeński piłkarzem Motoru Lublin

18

21 lipca 2012
Obrońca Kacper Horodeński (ostatnio Stal Nowa Dęba) będzie występował w drugoligowym Motorze Lublin.

21-letni Kacper Horodeński, który występował ostatnio w barwach czwartoligowej Stali Nowa Dęba najbliższy sezon spędzi w drugoligowym Motorze Lublin.

Ten utalentowany obrońca, który jeszcze jesienią był zawodnikiem Resovii Rzeszów, podpisał z Motorem umowę na najbliższy rok.

Link

18 KOMENTARZE

 1. Jedno pytanie, [jak to bywa w takich klubach] obiecany kontrakt jest ale czy będzie płacone na czas o ile będzie płacone?

  Gratuluję i pozdrawiam.

 2. Tak… najwięcej piszą Ci, którzy podwalin języka polskiego nie wynieśli z podstawówki… o przepraszam oni wtedy wynosili kredę więc jednak mogą się pochwalić, że w szkole przynajmniej bywali. Pan lub Pani z pod numeru 11 oczywiście we wszystkim widzi wujów i jeśli tak dalej pomyśleć to pewnie ciocie też. Pewnie i tak ów komentator razem z drugim wybitnym bloggerem #12 zwiedzili cały świat i nie z jednego pieca chleb jedli a chyba najczęściej z piekarni, która dostarcza chleb do żółtego sklepu za dworcem PKS w Nowej Dębie. Żal do całego świata a nigdy do siebie – "no przecież jestem świetnie wykształcony a nikt mnie do pracy nie weźmie bo zająłbym stołek prezesa, gdyby tylko rada nadzorcza poznała się na mym geniuszu" – i buta, że ktoś z miasta gdzie najlepszym pomysłem na biznes jest własny spożywczy, w którym można dostać wszystko pod warunkiem, że będzie to alkohol miał tyle odwagi aby nie bać się postawić następny krok. Winszuję w/w komentatorom fantazji – marnujecie się ze swym potencjałem – piszcie baśnie, bo głupota nie boli (a szkoda).

 3. No tak, z godziny o której imć Matoł napisał swój komentarz wnioskuję, że był po prostu zaspany (swoją drogą pisanie komentarzy o 4:01 rano nie jest jakoś szczególnie dziwne – przeciwnie robi to każdy normalny człowiek lub ów osoba przebywa za granicą kładąc azbest) bo po uważnym przeczytaniu mojego komentarza, w którym nie pojawia się nigdzie (jeśli gdzieś padło to określenie to proszę o oświecenie… wybacz mi boże kimkolwiek jesteś!!) słowo "zazdrość". W nowej stfu! podstawie programowej na wszelkiej maści egzaminach czy to po podstawówce czy gim$#$#m pojawia się takie kryterium – czytanie ze zrozumieniem. Rozumiem, że pod tym względem całą reformę edukacji można wyrzucić do kosza.
  Dobrze, że chociaż Matoł z nas wszystkich miał okazję zagrać kiedyś na stadionie SOSiR (czyt. stadio san siro).

 4. Ale tu zazdrośników widzę . trzeba się cieszyć , ze chłopak sie wyrywa z tej mieściny Deby. Niech szlifuje talent. Nie znam chłopaka, ale jak mieszkałem w Debie to pamietam takiego goscia Stępnia, chyba Stępel na niego wołali. Miał facet papiery na grę- chyba na kadre jezdził. A teraz ogladam neta i nie moge go znaleźc gdzie gra.
  takze, niech chłopak idzie do wyzszej ligi i sie rozwija. A ten kacper to syn Dziejka moze ?
  pozdro dla Stali z Newcastle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here