Kamil Piórek na zgrupowaniu w Portugalii

8


Na zgrupowaniu Kadry Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, które odbywa się w dniach 02.02. – 18.02.2011 w Montegordo uczestniczy Kamil Piórek, zawodnik sekcji lekkiej atletyki MKS – STAL Nowa Dęba.

Zgrupowanie to jest etapem przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbędą się 14.07-17.07. 2011 r. w Ostrawie.
W zgrupowaniu tym uczestniczy również wychowanek MKS-STAL v-mistrz Europy Grzegorz Sudoł, który przygotowuje się do Mistrzostw Świata które odbędą się 27.08 – 04.09.2011 w Daegu.

MKS STAL N. Dęba


8 KOMENTARZE

  1. Wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia , szczęścia , pomyślności , uciechy z rodziny , samych dobrych wyników w nauce , spełnienia marzeń . Niech każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego. By zawsze świeciło słońce nad Tobą i oświetlało Ci drogę , niech ta droga będzie zawsze z górki i z wiatrem. Niech ten wiatr zawsze będzie cieplutki by ochłodzić buzię podczas zmęczenia. By tego zmęczenia było jak najmniej , by rozrastały się płuca i przyjmowały coraz więcej tlenu , by Twoje mięśnie rozrastały się niczym drożdże. Byś miał kochającą dziewczynę która będzie umiała wyśmienicie gotować , która będzie kochała prać, sprzątać , myć naczynia i skrobać ziemniaki.By ta dziewczyna była kiedyś Twoją piękną żoną którą wszyscy będą Ci zazdrościć , by urodziła Ci pulchniutkie piękne i zdrowe dzieci a przy tym nie roztyła sie i nie zbrzydła nawet w jednym procencie. Byście mieli piękny wielki dom świetnie i nowocześnie wyposażony w drogie meble oraz gadżety o jakich nie śniło sie zwykłym śmiertelnikom. Niech wasza piwnica będzie wypchana po brzegi dolarami.Byście na wakacje latali własną rakietą na księżyc a tam odpoczywali w swojej wakacyjnej willi za 90milionów euro pełnej basenów wypełnionych po brzegi winem i szampanem. Żeby już za życia stawiali wam pomniki i nazywano osiedla i ulice nazwiskiem "Piórek". Tego a nawet czterysta razy więcej cudowności życzę Ci Pióri. AMEN

  2. Więcej młodych ludzi z pasją!!!!!!!!!!!!!!! a mniej będzie młodych łepków oblegających "GETTO" pijących browara pod klatką, plujących na chodnik i wulgarnie rozmawiających przy dzieciakach bawiących się na placu zabaw.
    Brawo dla wszystkich którzy przez swój upór i ciężką pracę rozsławiają Nową Dębę i Polskę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here