Kamil Ziętek – światowy poziom na maleńkim parku

16

2013-07-12

Pamiętacie Kamila? Tak to właśnie ten chłopak, który z tego niewielkiego parku potrafi wycisnąć naprawdę sporo. Szczególnie z tej poręczy. Najnowszy edit przygotowany został z okazji wstąpienia w szeregi skatesports.pl czego gratulujemy Ci Kamil! Sprawdźcie jakie tym razem sztuczki udało mu się wcisnąć. Poważnie, jest na światowym poziomie.

16 KOMENTARZE

  1. Ciśnij Zięty naQrwiaj salto;]!:P
    Z lamusami się nie pieść;] bo co niektórym to póki co w życiu udało sie 2 rzeczy… (nikogo nie zabili i sami jeszcze nie zgineli w tym życiu;p)

  2. Jakim grjdole? A co do Twojego Światowego poziomu "sportowcu" to pooglądaj inne filmy na YT i wtedy zrozumiesz co to znaczy.

  3. Brawo chłopaku z grajdoła.A wszyscy zawistni prześmiewcy,potykający się o własne sznurówki niech coś od siebie pokażą ciekawego,by móc zająć się ocenianiem Twoich umiejętności.PRZYJ DO PRZODU W TYM CO LUBISZ!

  4. Dębskie władze potrafia jedynie wzbudzać nadzieje w użytkownikach skateparku. Powoli i minie rok od obietnic powiekszenia parku. Co mało to dotychczasowe przeszkody są zniszczone a skatepark jest zasmiecany przez ludzi nie korzystajacych z niego. Czasem żeby wogole można było skorzystac ze skateparku trzeba poprosic sie najepierw o miotłe i zamiatac szkła. Troche dziwna zasada jak na obiekt publiczny.
    Chcesz pojeżdzic- pozamiataj sam , bo pracownicy sosiru nie maja na to czasu

  5. A jaśnie panu korona z głowy spadnie jak zadba o plac po którym sam jeździ? Pomachać miotełką 5 minut dl asiebie to wstyd?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here