Kasia Wojciechowska po raz kolejny na podium

2

16 stycznia w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Biegi Chomiczówki oraz Bielan, które tradycyjnie inaugurują nowy sezon biegowy w Polsce.

Corocznie na starcie stają czołowi biegacze w Polsce pragnący sprawdzić swoją formę w silnej stawce rywali z całej Polski.

W biegu Bielan bardzo dobrze wystartowała niespełna 16 letnia zawodniczka klubu Stali Nowa Dęba Katarzyna Wojciechowska , która zajęła trzecie miejsce w kategorii Open kobiet otrzymując Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany , a poza tym zdecydowanie zwyciężyła wśród juniorek.

Na atestowanej trasie 5 km uzyskała czas 19 min 30 sek będący jej nowym rekordem życiowym. W biegu wystartował 500 zawodników i zawodniczek a zwyciężyli Michał Bernaldelli ze Szczecina oraz Joanna Tekień z Warszawy.

Bezpośrednio z zawodów Kasia udał się do Ulanowa gdzie od soboty trwa zgrupowanie kadry województwa Podkarpackiego.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!