TVL: Zagrali w COUNTER STRIKE

7

 

7 KOMENTARZE

 1. szczerze to ta gra na pewno nie jest na zasadzie ” jedna drużyna podkłada bombę, a druga szuka gdzi eta bomba jest” i typu „saper” 1000 godzin 40 godzin tygodniowo = czyli około 6 godzin dziennie – kiedy nauka kiedy odpoczynek…

 2. Burmistrz zaoferował ochronę Straży Miejskiej do zabezpieczenia rozgrywek w Counter Strike, no tak fotoradar zabiorą to trzeba bedzie zabezpieczać procesję i zawody w Counter Strike. Przecież nie ma ważniejszych zadań dla Straży Miejskiej.

 3. Nie rozumiem Waszych problemow ludzie. Takie turnieje sa organizowane na calym swiecie z bardzo duzym powazaniem, ale oczywiscie zgredy nowodebskie musza narzekac. zenada.

 4. do XXX
  niech ma i poważanie nawet niech Papież poświęci.

  Gdzie są rodzicie tego Grającego jedynie 40 godzin tygodniowo – co po za tym ten młody człowiek robi?

  Przykładowy rozkład dnia:
  6 godzin CS (przy założeniu że gra tylko w jedna grę CS) (a inne?)
  6 godzin szkoła
  6 – 8 godz snu
  2 godziny czas na przygotowanie do wyjścia do szkoły i przyjścia + śniadanie, obiad, kolacja
  (no chyba że stwierdza „nie mam czasu ucze się” i mamusia mu kanapeczki robi, a syn w domu)
  4 godziny zapewne uczy się odrabia zadania na 100

  • Może nie wiesz kolego, ale dzisiaj granie w gry to taki sam sport jak np. granie w piłkę.
   Dobrzy gracze biorą udział w turniejach i zawodach i zarabiają na tym kasę. Granie w gierki to nie tylko rozrywka. To może być także sposób na zarabianie pieniędzy. Dlatego nie oceniaj przedwcześnie. Dzisiaj żeby skończyć szkołę, studia itd to nie trzeba jakoś specjalnie pracować i jakoś specjalnie się uczyć.

 5. Ciekawe jak by chłopakom poszło w Project Reallity, podejrzewam że w ogóle nie widzą o istnieniu gry która w 90% odzwierciedlaja współczesne pole walki, symulator dla lubiących realizm i wysilić mózg a nie iść i zabić wszystkich za -1 razem .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here