Klub Piłki Siatkowej. Podsumowanie 2014 roku

1

Klub Piłki Siatkowej w 2014 roku realizował swojej zadania statutowe między innymi dzięki środkom finansowym z Gminy Nowa Dęba w wysokości 58 tys. zł pozyskanym w ramach konkursu:

„Realizacja przedsięwzięć służących rozwojowi sportu na terenie miasta Nowa Dęba”.

Dzięki temu mogliśmy zorganizować zajęcia treningowe dla dziewcząt i chłopców                  w wieku od 4. klasy szkoły podstawowej do 3. kl. szkoły ponadgimnazjalnej. Zawodniczki trenujące w KPS uczestniczyły również w meczach i turniejach w Nowej Dębie oraz wyjazdowych na terenie województw: podkarpackiego i ościennych . Startowaliśmy w rozgrywkach podkarpackiej ligi juniorek, kadetek i młodziczek oraz w rozgrywkach Kinder+Sport Puchar Polski dla dzieci w wieku szkoły podstawowej.

Klub nasz pozyskuje również środki spoza Gminy Nowa Dęba.

Klub Piłki Siatkowej pozyskał w 2014 r. kolejne fundusze z przeznaczeniem na rozwój dzieci i młodzieży z terenu miasta Nowa Dęba. Tym razem są to środki z Ministerstwa Sportu            i Turystyki w ramach projektu „Multisport” realizowanego przy współpracy z Podkarpackim Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym w Rzeszowie oraz Gminą Nowa Dęba. Dzięki tej współpracy mogliśmy zorganizować zajęcia sportowe dla grupy 20. dzieci z klas 4. szkół podstawowych, które mają możliwość uczestnictwa w nich 3 razy w tygodniu.                              W ramach projektu pozyskaliśmy środki finansowe w wysokości ponad 6 tys. zł, które obejmują min. dodatkowe ubezpieczenie dzieci oraz poniższy sprzęt sportowy, z którego mogą również korzystać wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie:

– materac gimnastyczny – 2 szt.

– drążek gimnastyczny – 1 szt.

– 2 komplety po 10 szt. koszulek znaczników

– 2 komplety po 10 szt. szarf

– 2 komplety po 5 szt. pachołków

– piłka lekarska 2 kg – 5 szt.

– piłka lekarska 1 kg – 5 szt.

– piłka siatkowa  – 5 szt.

– piłka nożna –  5 szt.

– piłka ręczna – 5 szt.

– piłka do koszykówki – 5 szt.

Klub Piłki Siatkowej ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO

To kolejny rok w historii działalności naszego klubu mogliśmy występować o tzw. 1% podatku z racji zarejestrowania KPS w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Organizacji Pożytku Publicznego. Miło nam poinformować, że przede wszystkim dzięki mieszkańcom naszego miasta udało się nam zebrać kwotę 3 424,80 zł. Jednocześnie informujemy, że KPS jest organizacją typu Non-Profit. Oznacza to, że 100% pozyskiwanych środków skierowana jest na organizację zajęć treningowych, startów w zawodach oraz sprzęt sportowy dla dzieci            i młodzieży.

Dziękujemy naszym dotychczasowym darczyńcom, a sympatyków piłki siatkowej              prosimy nie zapominać o najmłodszych mieszkańcach Nowej Dęby przy najbliższych rozliczeniach podatkowych podając w swoim rozliczeniu nr KRS 0000407460

www.kpsnowadeba.pl

Nasze działania mogły być realizowane dzięki wsparciu i współpracy z:

– Gminą Nowa Dęba

– Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej

– Fundacją Polska Siatkówka

– Dyrekcją Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie

– Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie

– Podkarpackim Wojewódzkim Związkiem Piłki Siatkowej w Rzeszowie

—————–

studio helena reklama

1 KOMENTARZ

  1. Te 58 tyś. to pieniądze z kieszeni mieszkańców ( podatników ), a nie z pensji burmistrza. A tu wszyscy tylko dziękują za „łache” W.O.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here