Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej

4

11-02-2012

W dniu 7 lutego 2013 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej w Nowej Dębie, w którym uczestniczył Wiesław Ordon – Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Burmistrz poinformował o pracach melioracyjnych wykonanych w 2012 roku przez Gminę Nowa Dęba oraz zamierzeniach na 2013 rok. Delegaci podsumowali działalność statutową za rok ubiegły oraz udzielili absolutorium Zarządowi Spółki.
Gminna Spółka Wodna w roku 2012 na prace melioracyjne przeznaczyła kwotę 74 531,53 zł, pozyskaną w części ze składek kwocie 22 575,53 zł i dotacji w kwocie 51 956,00 zł.

Dokonano wyboru Zarządu Gminnej Spółki Wodnej na lata 2013 – 2017 w skład którego weszli Wilk Ryszard – przewodniczący oraz Józef Grdeń i Albin Baracz -członkowie.

Wybrano również Komisję Rewizyjną w składzie: Ryszard Samojeden Stróż Edward i Sławomir Rutkowski oraz delegatów na Walne Zgromadzenie Delegatów Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Tarnobrzegu w osobach Ryszard Wilk, Kazimierz Durda, Samojeden Ryszard.

Delegaci podjęli uchwałę o wysokości składki melioracyjnej na 2013 rok w kwocie 30,00 zł za 1 ha gruntów zmeliorowanych.

Źródło: UMIG

4 KOMENTARZE

  1. Rad jest za mało!!!
    [quote]Dokonano wyboru Zarządu Gminnej Spółki Wodnej na lata 2013 – 2017[/quote]
    [quote]Wybrano również Komisję Rewizyjną w składzie:[/quote]
    Obywatele są syci i się uśmiechają …

  2. A niech ktoś wreszcie wykopie odpady po odlewaniu aluminium na terenie Dezametu , a nie leżą sobie głęboko pod ziemią i w niedługim czasie dosączą się do wody którą pijemy. Tak gwoli ułatwienia leży tego świństwa kilkaset ton niedaleko od drugiej bramy po prawej stronie jak się wjeżdża , obecny właściciel nawet wybetonował nad tym beton bo nic tam nie chciało rosnąć , a jak miała być kontrola to na szybko tam sadziliśmy drzewka …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here