Kluby dostały pieniądze

16


Rozstrzygnięcie konkursu z zakresu warunków i trybu finansowania sportu na terenie miasta i gminy Nowa Dęba

Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Nr 44/2011 z dnia 1 marca 2011 rozstrzygnięty został konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu warunków i trybu finansowania sportu na terenie miasta i gminy Nowa Dęba w roku 2011.

Przyjęto następujący podział środków:

– Miejski Klub Sportowy STAL – 195 tys. zł
– Klub Piłki Siatkowej – 45 tys. zł
– LZS Jadach – 29 tys. zł
– LKS Tarnowska Wola – 29 tys. zł
– LZS Cygany – 25 tys. zł
– LZS „Płomień” Chmielów – 25 tys. zł

OR.RL/MS/ źródło: UMiG

16 KOMENTARZE

  1. Ta kwota dla kps-u to przedwyborcza obietnica czy pomyłka w druku?

    Chłopaków Krasowskiego pogonili a Szpunarowi Salomon ma skąd nalać?

  2. Z piłka siatkową wszystko się zaczęło 2 lata temu. Jeden trener chciał się odłączyć, a władza na to przystała i dała kasę. A teraz ani trener ani władza nie chcą się do tego przyznać.

  3. Dlaczego rozwiązano siatkówkę męską? Bo był brak perspektyw. Nie prowadzono grup gdzie byłoby prowadzone szkolenie, tylko chciano od razu "grać", a dlaczego, to rozważny obserwator przeanalizuje i będzie wiedział.

  4. Wydaje mi sie ze tak.Zaczeli grac w czwartej lidze i zadnych rezultatow nie bylo.Malo tego zamiast promowac miasto i chlopakow ,ktorzy tam graja woleli zebrac gosci z tbg.Tarnobrzeg jest wiele wiekszym miastem i tam rozwiazali siatkowke to dlaczego ma byc w Debie jak wynikow nie bylo.Szpunar zbieral kase po sponsorach i mial grupy mlodziezowe,a w meskiej nie bylo zadnej grupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here