Areszty za posiadanie narkotyków

3

Policjanci z Nowej Dęby zabezpieczyli u 24-letniego mężczyzny 150 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości 4,5 tysiąca złotych. W tej sprawie funkcjonariusze przedstawili trzem podejrzanym pięć zarzutów przestępstw związanych z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzany i jego wspólnik spędzą w areszcie trzy miesiące. Kobieta, która przekazywała narkotyki, została objęta dozorem policyjnym oraz poręczeniem majątkowym.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o posiadanie oraz wprowadzanie na rynek znacznej ilości narkotyków. Nad sprawą policjanci pracowali od kilku tygodni. To efekt działań zmierzających do ujawniania osób posiadających i rozprowadzających substancje zabronione.

Pod koniec lipca br. funkcjonariusze zatrzymali audi, którym podróżował 24-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Podczas kontroli policjanci znaleźli u mężczyzny 150 gramów marihuany stanowiącej około 300 jednorazowych porcji narkotyku o wartości rynkowej 4,5 tys. złotych. Na podstawie zebranych informacji ustalono, że wprowadzaniem na rynek narkotyków zajmowało się dwoje jego wspólników 34-letni mężczyzna oraz  37-letnia kobieta, mieszkańcy Tarnobrzega.

W tej sprawie  podejrzani usłyszeli łącznie 5 zarzutów za przestępstwa związane z naruszeniem Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

POLICJA

Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec 24-latka i 34-letniego mężczyzny areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Wobec 37-letniej kobiety prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 1000 zł.

3 KOMENTARZE

  1. Chwała policji? Kolesie podają rękę wyrokowcowi Grzegorzowi P., który zresztą stylizuje się na policmajstra, co chyba nawet jest karalne, ale cóż… Taką właśnie mamy policję i władze miasta, które angażują tego kryminalistę do różnych robótek.

    • Co nie zmienia faktu, że dobrze, iż zamknęli kolesi, o których mowa w pierwszym komentarzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here