KOFI wkrótce z nowym albumem

1

Nowodębska formacja rockowa KOFI ( także KofiRock ) jest w przededniu wydania swojej drugiej płyty. Pierwszy album Absorbing Music pojawił się w 2005 r. Zespół skupiony wokół lidera – wokalisty i kompozytora Dariusza Babiarza, laureata Festiwalu w Jarocinie w 1991 – ewolucyjnie zmieniał swój skład. Obecnie tworzą go wyłącznie rodowici Nowodębianie – oprócz Dariusza ( wok., git. ), Konrad „Madziar” Magda ( git. ), znani ze współpracy z „Ziyo” – Grzegorz „Getos” Pawelec oraz Arkadiusz Rębisz ( perk. ).

To powrót do korzeni – mówi Darek –  Gramy w sprawdzonym bojem gronie dobrych znajomych. Kiedy możemy i lubimy. To jest męska muzyka – z pieprzem i wanilią. Na `Dwójce` znajdziecie dużo rasowego rock`a. Takiego, którego, mam nadzieję, chętnie posłuchacie po pracy – na motorze czy w samochodzie. Są utwory ostrzejsze, jak i  lżejsze – atmosferyczne.

Płyta nosi roboczy tytuł „2”. Materiał od strony dźwiękowej jest już w całości gotowy. Wydawnictwa możemy się spodziewać w ciągu dwóch najbliższych miesięcy.

Fot. Lubera Photography

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Babiarz

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kofi

1 KOMENTARZ

  1. miło Cię znowu będzie usłyszeć Mandziara:) jak grasz na gitarze:)stare dobre czasy przy ognisku na skarpie przy PKP:) CZŁEKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here