Kolejne pozytywne zmiany na położniczym

18

2013-09-01

W ramach licznych inwestycji podejmowanych przez Szpital Powiatowy w Nowej Dębie, Oddział Ginekologiczno – Położniczy zyskał nowy wymiar funkcjonalnośi, estetyki i przyjaznego charakteru dla pacjentek.

Nowe łóżko porodowe, przyjazne kolory otoczenia oraz szereg udogodnień zwiększają komfort oczekiwania oraz sam poród.

Personel lekarski i położniczy poradni specjalistynej oraz oddziału oferuje fachową opiekę we wszystkich etapach ciąży oraz po rozwiązaniu. Po wyjściu ze szpitala, w razie wystąpienia problemów, np.: z laktacją, o każdej porze dnia i nocy porady pacjentkom udzielą osoba dyżurująca pod numerem telefonu 15 846 26 51 wewn. 105 lub osobiście lekarz i położna dyżurujący w oddziale.


Nowodębski Zakład Opieki Zdrowotnej przyciąga matki z całego regionu Północnego Podkarpacia. Jako jedna z niewielu placówek szpitalnych notuje wzrost liczby odbieranych porodów pomimo niekorzystnych czynników demograficznych.

Rada Społeczna
przy SPZOZ
w Nowej Dębie

18 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jak ty byś wyglądała gdybyś przez kilka lat patrzyła jak baby rodzą. Wcale to ładnie nie wygląda tym bardzeiej że babsko ma swoje humory jak zaciąży..

  • Personel, pielęgniarki, położne wiedzą na co się piszą i są świadome swoich obowiązków podejmując takową prace.

 2. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają, tym razem, specjaliści od medycyny ze specjalizacją ginekologia i położnictwo. Czyżby cotygodniowe spatkania na jarmarku pod halą targową nie dały okazji do 'wygadania się'? Czy tutaj też musicie zamieszczać jakże błyskotliwe i oczywiście na temat komentarze? A fuj, fuj.

 3. popieram wypowiedz hbh#3 pielegniarki na wielu oddzialach sa niemiłe, chamskie, napuszone …jakby za kare przychodziły do pracy, czy nie ma na to mocnego?

 4. Skuteczne skargi na personel można składać do kierownictwa szpitala, a nie na forum. Tutaj może to brzmi donośnie, ale żadnego efektu nie przyniesie. I dalej będzie tylko bicie piany

 5. mi się podoba. ładnie, czysto. dlatego właśnie nasz szpital mimo niżu demograficznego notuje wzrost urodzin. jak sie nie podoba zawsze mozecie isc do obleśnej kolby lub scapiałego tarnobrzega.

 6. ostatnimi czasy musiałam być na oddziale ginekologicznym kilka razy,niech ktoś głupot nie gada,że personel,położne są chamskie-nigdzie jeszcze takiej opieki nie miałam,to prawda ,ze o tym oddziale się mówi ,że jest jak w serialowej Leśnej Górze i to dziwne,że za każdym razem leżałam z kobietami z Tarnobrzega,Baranowa pozdrawiam serdecznie cały personel:)

 7. Położniczy jest ok. Większość odzdziałów także. Tak jak ktoś napisał: jakbyście posmakowali leżenia w Tarnobrzegu to szybko byście zapłakali za Dębą. Jedynym minuesem jest wewnętrzny i izba przyjęć na której nie ma klimatyzacji a od tego plastiku grzeje niesamowicie. O ile nad wenętrznym trzeba popracować dłuzej to klima to szybka inwestycja. A tak to szpital mamy super!

 8. Popieram wpis 13, koniecznie jeszcze zmienic personel pielęgniarski który pacjenta traktuje jak niepotrzebny przedmiot. Są dobre pielęgniarki ale nawet jedna czarna owca psuje opinię pozostałych.

 9. Popieram wpis 13, koniecznie jeszcze zmienic personel pielęgniarski oddziału wewnętrznego [size=20][/size] który pacjenta traktuje jak niepotrzebny przedmiot. Są dobre pielęgniarki ale nawet jedna czarna owca psuje opinię pozostałych.

 10. Chciałabym zaznaczyć że Szpital Powiatowy w Kolbuszowej oraz wszystkie oddziały przeszły gruntowny remont a oddział ginekologii i położnictwa jest już dawno odremontowany co sprawia że szpital się rozwija bo proszę zauważyć że szpital w Kolbuszowej jest dużo większy od szpitala w Nowej dębie , w szpitalu w Kolbuszowej pracuje wielu Rzeszowskich specjalistów, niebawem powstanie lądowisko LOPR oraz SOR co sprawia że szpital będzie i jest prestiżowy na tle małych szpitali, nie wolno twierdzić ze dany szpital jest taki i owaki niewiedząc nic na temat danej placówki. Pozdrawiam Kaśia :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here