Koncert: Rozalin powodzianom

2W niedzielę 18 lipca br. na placu obok Szkoły Podstawowej w Rozalinie odbędzie się koncert charytatywny \”Nie pozostań obojętny wobec tragedii innych – włącz się w pomoc wraz z Rozalinem\” z udziałem takich gwiazd jak Małgorzata Kotwica, czy też zespół Top One.

Impreza organizowana przez stowarzyszenie Towarzystwo Krzewienia Kultury Lasowiackiej \”Bielowanie\” jest jednym z działań mających na celu solidaryzowanie się z poszkodowanymi w wyniku powodzi, poprzez umożliwienie włączenia się w tą pomoc jak największej liczby osób, firm i instytucji działających na naszym terenie.

Podczas imprezy będzie prowadzonych szereg aukcji i zbiórek. Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na zakup podstawowych urządzeń AGD dla najbardziej poszkodowanych w wyniku powodzi mieszkańców naszego regionu.

W akcję prowadzoną pod patronatem mediów włączyli się Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba, Samorząd Rozalina, Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Rozalinie i Koło Gospodyń Wiejskich w Rozalinie.

Impreza rozpocznie się o godz. 13.30. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

2 KOMENTARZE

  1. Jest jakiś plan tego festynu? Czy od 13:30 pijemy i czekamy, aż coś zagra? Bo koncert Top One jest o 20:30. :D

    Czy przychody ze sprzedaży alkoholu też są wliczone w dochód całkowity? Jeśli tak, to wiele osób zrobi bardzo wiele dobrego dla swoich bliźnich. :D

  2. Ze sprzedaży samego piwa będzie więcej pieniędzy jak z całej loterii i z tych puszek co mają do nich zbierać datki :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here