Mieszkaniec Majdanu obezwładniony przez antyrerrostyów

15

41-letni mężczyzna został obezwładniony przy użyciu tasera przez policyjnych antyterrorystów, po tym, jak zabarykadował się na strychu swojego domu. Mężczyzna był agresywny, nie reagował na wezwania policjantów. Wcześniej groził swojej matce.

Jak ustalili policjanci, 41-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski leczył się psychiatrycznie. Wczoraj, po awanturze, podczas której groził swojej matce zabarykadował się na strychu swojego domu.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci z udziałem negocjatorów policyjnych i psychologa. Mężczyzna był agresywny, nie reagował na wezwania, a w interweniujących funkcjonariuszy rzucał cegłami i słoikami. Po kilku godzinach prób nawiązania z nim współpracy, w obawie o życie i zdrowie mężczyzny, na miejsce wezwano funkcjonariuszy SPAP. Policyjni antyterroryści za pomocą specjalistycznego sprzętu weszli do pomieszczenia, w którym zabarykadował się mężczyzna i obezwładnili go za pomocą tasera – elektrycznego paralizatora.

41-letni mężczyzna, z uwagi na swoje zachowanie, został zabrany do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego.

Policja

 

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

15 KOMENTARZE

  1. Jak to ten gość co myślę to on był na misji chyba w Afganistanie i jego kolega zginał przy nim i dlatego porąbało mu się w glowie

  2. podjechali wozem opancerzonym, na dachach ustawieni byli snajperzy, a nad głowami kołował śmigłowiec czy tylko tak sobie goście przyjechali z Jasionki weszli, porazili prądem i odjechali??

  3. o ale ból dupy bo rkl chcialy sie wybić. Selekcja naturalna i tyle.. zreszta oni nie zaliczają sie do ludzi tylko do podludzi. Pozdrawiam

    • Proszę was nie ma takich buraków jak z RTA i każdy z was się śmieje ;p myślicie że mieszkacie w mieście to jesteście już rozwinięci,nietykalni ? Majdan był wcześniej miastem niż wasza cała dęba rozpoczęła swoje istnienie więc skończcie

    • jak widzę RKLa na drodze to 5 metrów odstępu i gotowość na każdy rozwój wydarzeń bo nie wiadomo co kierowcy strzeli do łba.. I wy się uważacie za jakichś lepszych?? buahahahaha Jak wyżej: selekcja naturalna! Peawda boli „drodzy” miastowi RKLe :D

    • Co to ma być za nienawiść na tle etnicznym. Jakaś ksenofobia??? Ludzie czemu świadomie się cofacie w naszym rozwoju. Zaraz się zacznie animizacja, znaczenie i obrona własnego terytorium za wszelką cenę. Naganne zachowanie!!! Dehumanizacja. Żeby dzieliła tablica rejestracyjna i głupie stereotypy??? – Niedouki !!!

  4. Kto porusza się często „wokół komina” to pewnie zauważył iż między Tarnobrzegiem a Rzeszowem bezapelacyjnymi zwycięzcami na najbardziej zamulonego i nieprzewidywalnego kierowcę są blachy RMI a RKL przy nich to wzór poprawności i szybkości w decyzjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here