Koncertowe Andrzejki

17

Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza na KONCERTOWE ANDRZEJKI. Szczegóły na załączonym afiszu:


17 KOMENTARZE

 1. NIeudaczniki z Nowe jDęby i tak na nic wasze nerwy nasz Pan Ordon Będzie Waszym Burmistrzem 4 latka.Nie ma konkurencji to będzie dzielnica Tarnowskiej Woli :(

 2. wielbicielka generowała spam … Cymbał pt.Pan z TW – w****ca własne przemyślenia gdzie ''popadnie'' ! Proszę kasować spam ! W shout box i ''politycznych'' tematach o.k. ale niech CZŁONEK się ogarnie/trochę – z wierzchu! jeno.

 3. Oto pełny skład NOWEJ Rady Miasta i Gminy Nowa Dęba(wyniki oficjalne z Państwowej Komisji Wyborczej):

  Okręg nr1:
  1. M. Ostapko – 750 głosów
  2. J. Lubera – 688
  3. T. Gazda – 508
  4. M. Mroczek – 463

  Okręg nr2:
  1. W. Serafin – 395
  2. H. Drągowska – 361
  3. T. Licak – 324

  Okręg nr3:
  1. J. Flis – 263

  Okręg nr4:
  1. K. Skimina – 228

  Okręg nr5:
  1. S. Skimina – 577
  2. R. Rutyna – 341

  Okręg nr6:
  1. M. Tomaczyk – 224

  Okręg nr7:
  1. A. Durtka – 351

  Okręg nr8:
  1. H. Tłysty – 541
  2. K. Sałek – 338

 4. W niedzielę (cisza wyborcza) rozwieszano plakaty Samorządowego Ośrodka Kultury odnośnie tego wydarzenia. Były one naklejane na plakatach wyborczych kandydata KWW Ratusz Marka Ostapko. Przypadek?

 5. do #10: Po pierwsze coś żeś nie doinformowany/a, bo plakaty SOK zostały powieszone w SOBOTĘ a nie w niedzielę. Po drugie cisza wyborcza ZABRANIA wieszania wyłącznie plakatów wyborczych a nie z bieżącymi informacjami. Po trzecie skoro w piątek w późnych godzinach wieczornych plakaty SOK zostały zaklejone plakatami wyborczymi, więc w sobotę zostały ponownie zawieszone w tych samych miejscach (I TO NIE DOTYCZY TYLKO RATUSZA). Skoro Komitety Wyborcze nie potrafią zrozumieć, że ludzie nie żyją tylko i wyłącznie wyborami i chcą przeczytać również inne BIEŻĄCE informacje no to tak bywa.

 6. Do#11
  Nie widziałem plakatów SOK na plakacie Pana Burmistrza lub Naszego Samorządu. Ale nie ma sensu ciągnąć tego wątku. Ludzie sami to ładnie skomentowali pod tablicami na następny dzień…

  A na imprezę z tego plakatu polecam pójść. Myślę, że będzie ciekawie.

 7. do #12: Nie widziałeś? To szkoda! Widocznie nie sprawdziłeś wszystkich tablic, tylko swoje wnioski wyciągasz po plakatach na 1-2 tablicach. Teraz to już pewnie za późno, bo tablice są wyczyszczone z plakatów, ale trzeba było sprawdzić ogłoszenia na Porębach czy na Dębie Wsi – tam plakat SOK został ponownie zawieszony w tym samym miejscu i to na plakacie KWW Nasz Samorząd. Zdziwiony? Na drugi raz lepiej nie pisz nic, jeżeli nie masz do końca sprawdzonych informacji.

 8. Jest malo operatywny o niskiej kulturze osobistej majacy jednoczesnie bardz przykre i wygorowane aspiracje w swieto nowodebskiej orkiestry dawal czarne plamy , musi sie duzo uczyc.

 9. Ja uważam , że dom kultury jest o niebo lepiej prowadzony niż za starych czasów, gdzie żadnych koncertów nie było, a filmy z przed roku były wyświetlane… Ale wy ludzie z nowej Dęby pewnie z zazdrości i z zawiści chłopaka krytykujecie. W TBG Pan Rzemien jest podziwiany bardzo… ale każdy ma swoje zdanie.
  Ja osobiście uważam, że mając takich pracowników jak ma i taki budżet jak ma bardzo dobrze działa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here