Rozpoczął się rok szkolny!

21

03.09.2012r.


W dniu dzisiejszym w szkołach na terenie naszej gminy odbywały się uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W obu nowodębskich szkołach średnich w uroczystości uczestniczył wicestarosta Jerzy Sudoł.

Wicestarosta przypominał o ważnych rocznicach: porozumień sierpniowych, a także wybuchu II wojny światowej. Podkreślał ważną rolę historii w kształtowaniu postaw obywatelskich. Dodał iż musimy wyciągać z niej wnioski na przyszłość. Ponadto zwracał się do młodzieży aby nie bała się realizować swoich marzeń. Wyraził przekonanie, że pomocna w spełnianiu pragnień powinna być szkoła.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z inauguracji roku szkolnego w naszych szkołach średnich.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWEJ DĘBIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W NOWEJ DĘBIE21 KOMENTARZE

 1. zapraszam do szkoły podst.nr2 tam jak zawsze dzieci bez opieki i brak jakiejkolwiek informacji na temat przyszłosci,sami nauczyciele rozkładają łapki o tak:o

 2. O! i Duchowny się ''pofatygował'':D Ładne pikczery = fot.3 Ciało pedagogiczne /profanum oraz Duchowny/sacrum..Jak ''kwoka'' otoczony wianuszkiem ''kurczątek'' Spoko tak trzymać!
  :( Dajcie już spokój zapraszać Świeckich w sukniach.Mają własny biznes – a nie ''draft'y'' sobie urządzają!
  A teraz proszę napie*dalać piankę umiłowanego w Chrystusie..

 3. ps. a i gratuluję autorowi/ce tego koszmarnego hasła co widnieje..
  Miast pozytyw – obstrukcja.. – innymi słowy – '' im marchwi i pomidorów dzisiaj zjesz więcej – tym nowotwór -w przyszłości może Tobie – nie zaszkodzi…''
  no groza.

 4. #17 Chyba jednak niestety nie [color=#cc0000]każdy[/color] – patrz : inteligentny.''pełny władz umysłowych ..''- norweg. Ale nie o to spór..
  Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here