Konkurs EUROLIDER 2011

5

Informujemy, że 5 stycznia 2011 r. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłosiło Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011.

Poprzez Konkurs pragniemy wyróżnić i nagrodzić osoby, które działają na rzecz lokalnego rozwoju i lokalnych społeczności, sięgając w tym celu po Fundusze Europejskie.
Chcemy pokazać liderów wprowadzających zmiany na lepsze w swoich miejscowościach, wśród rodzimych społeczności.

Za realizacją poszczególnych projektów stoją konkretne osoby. Mimo swojej ciężkiej pracy, najczęściej pozostają one anonimowe. Dlatego też chcemy je wyróżnić za ich aktywność, kreatywność, zaangażowanie, cierpliwość i wysiłek, a przede wszystkim za to, że wykorzystując Fundusze Europejskie kreują pozytywne zmiany i przyczyniają się do rozwoju swojego otoczenia.

Wiemy, że takich osób w Polsce nie brakuje. Dlatego gorąco zachęcamy do zgłaszania kandydatów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w terminie do 18 lutego 2011 r. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy i wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo pod tym adresem www.eurolider.gov.pl.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi podczas IV Forum Funduszy Europejskich, które odbędzie się 5 maja 2011 r. w Warszawie.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane z Konkursem prosimy kierować na adres eurolider@mrr.gov.pl.

Jednocześnie chciałbym serdecznie poprosić o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o konkursie np. za pośrednictwem stron internetowych Państwa instytucji, poprzez zamieszczenie banneru z przekierowaniem do strony www.eurolider.gov.pl (projekt banneru konkursowego w dwóch rozmiarach znajdą Państwo w załączniku, pliki otwarte tych bannerów zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej, alby umożliwić dostosowanie wielkości banneru do wymogów serwisów internetowych Państwa instytucji).

Robert Sidorowicz

Przypomnijmy, że w minionym roku tytuł EUROLIDERA zdobył nowodębianin Sławomir Białas, referent w Urzędzie Gminy w Cmolasie.


Przeczytaj wywiad ze Sławomirem Białasem.

5 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nasz Zołądź nie został jeszcz euroliderem ? przecież on od lat specjalizuje się w wyciąganiu kasy unijnej do prywatnych kieszeni "szkoleniowców" (spółka S. Baska). Tyle pracy i wysiłku na marne? Czego Ordon nie wystawia kolegi do wyróżnienia? przecież ściągnął go do urzędu w tym celu. Czyżby nie było wyników przez te 4 lata?

  2. This is a [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet[/url] store for you. You can buy all our gucci outlet store from our [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet online[/url] store. The best [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci shoes[/url] for you from the [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci usa[/url] store which sale gucci shoes at disocunt price.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here