Konkurs Jubileuszowy 60 lat Szpitala

23

03-04-2013


POBIERZ KUPON

23 KOMENTARZE

 1. Nasz oddział wewnętrzny , to nie przymierzając niemal Leśna Góra. Tak , to dobry pomysł na na główna nagrodę, jest o co zabiegać, super oddział.

 2. Dobre sobie, to kim są ci panowie w karetkach co podawali mi leki do żyły,robili zastrzyk w tyłek, czegoś tu nie rozumiem to są oni medyczni czy nie medyczni ?

 3. oczywiście,że są medyczni-ale zawsze w istotnych sprawach pomijani-za to jak trzeba kogos kopnąć w tyłek to wtedy są na piedestale!

 4. PAnie Dyrektorze, po co Pan organizuje ten konkurs? Potrzebuje PAn reklamy Szpitala? Nonsens!
  -kadra nieudolnych lekarzy,
  -ich nabite kieszenie fartuchów,
  -kiepski PR wobec pacjentów,
  -sam oddział wewnętrzny-królowa jest tylko jedna – MARIA,

  to już jest REKLAMA!
  Rozumiem że twarz zwyciezcy konkursu zaświeci się na bilboadzie koło ronda?

 5. Laborantki, rentgeniści, rehabilitanci, opiekunki medyczne, Panie z Serologii, ratownicy (i ratowniczki) medyczne itp. – "Martwe Dusze"?

 6. Podnieść standard usług,a potem bawić się w konkursy.Personel musi wiedzieć za co ma być ceniony.Wizerunek zewnętrzny ,cała otoczka szpitala to nie wszystko!!! Kompletny brak, jak mniemam motywowania personelu / całego /.

 7. A ja mam nadzieję ,ze obchody 60 lecia Szpitala w Nowej Dębie nie zamienią się w przedwyborczy heppening. Zadbać o mnie człowieka, który potrzebuje także miłego słowa i uśmiechu, rozmowy. Nie tylko wykonywania mechanicznych czynności i burczenia. Czy włodarze szpitala kiedykolwiek zastanowili się nad tymi złymi opiniami. Czy będą w dalszym ciągu udawać ,ze się nic nie dzieje . Bo rzeczywiście zaczyna trącać malizną.

 8. Skończyć z zamiataniem pod dywan skarg pacjentów,wyciągać wnioski.Szkodniki niech ponoszą odpowiedzialność.Zgadzam się z przedmówcą.

 9. najsympatycznieszy/a ? A co to? rewia mody, wybory miss szpitala? nie liczy się już fachowość? No pewnie że nie, przecież w tym nie chodzi o to by pacjenta trzymać jak najdłużej przy życiu i dać mu szansę na dalsze życie. Robić głupie miny i uśmiechać się do pacjenta to wystarczy w dzisiejszym sposobie leczenia? Dobrych lekarzy i pielęgniarki to się zwalnia lub przenosi na inne oddziały za co? za prawdę która bardzo w oczy kole zwłaszcza pana dyrektora. Owszem jest kilka pielęgniarek które znają się na swojej pracy i robią to bardzo dobrze ale to na palcach jednej ręki można policzyć. Oj bardzo dużo jest zastrzeżeń ale chyba szkoda o nich pisać bo wszyscy o nich wiedzą tylko boją się odezwać.

 10. To imć pit to chyba z branży, bo zorientowany ,ze na palcach jednej ręki można policzyć dobre pielęgniarki. Puknij się w głowę zanim coś tak durnego napiszesz. A do słownika zajrzyj i dowiedz się co to jest sympatia a co wybory mis. Mylisz dwie różne imprezy głupolu i to świadczy kim jesteś jeżeli dla ciebie bez różnicy jakim człowiekiem jest pielegniarka,ratownik,lekarza ,technik, laborant i wszyscy inni pracujący w ZOZ. Życzę Ci abyś w przyszłości trafił tak źle,że zrozumiesz czym jest uśmich i miłe słowo, nawet w chorobie

 11. Konkurs chyba się zakończył,ponieważ nagroda finalowa padła z nieoficjalnego żródła pan dyr otrzymał od 30tyś. nagrody za swoje, bądz co bądz obowiązki, anie dodatkowe zajęcia działające na rzecz spzzoz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here