Konkurs na logo powiatu zakończony klapą

5

Ogłoszony przez tarnobrzeskie Starostwo konkurs na logo powiatu zakończył się klapą. Nie dość, że w związku z małą ilością prac trzeba było przedłużać termin ich nadsyłania, to spośród tych które wpłynęły, żadna nie nadaje się do promowania naszego powiatu. 

A plany były ambitne. Zaprojektowane logo i hasło promocyjne miały być symbolem Powiatu Tarnobrzeskiego i wykorzystywane będą do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych oraz identyfikacyjnych w tym m.in. na gadżetach reklamowo-promocyjnych, wydawnictwach, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych, stronie internetowej Powiatu. Ostatecznie po wielu trudnościach, zakończono konkurs bez wyłonienia zwycięzcy.

Nie wiemy ile i jakie prace wpłynęły do Starostwa. Urząd ograniczył się jedynie do suchego komunikatu, którego treść prezentujemy poniżej:

Dnia 5 maja 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu odbyło się spotkanie Komisji konkursowej w celu oceny nadesłanych prac i wyłonienia laureata konkursu „Logo i Hasło promocyjne Powiatu Tarnobrzeskiego” . Komisja w składzie: 1. Starosta Tarnobrzeski – Paweł Bartoszek 2. Wicestarosta Tarnobrzeski – Krzysztof Pitra 3. Sekretarz Powiatu – Kazimierz Błasiak 4. Asystent Starosty – Anna Janeczko, po zapoznaniu się ze złożonymi na konkurs projektami znaku graficznego i hasła promocyjnego służącego identyfikacji, reklamie i popularyzacji, zdecydowała, iż żadna z propozycji nie spełnia wymaganych kryteriów artystycznych, skojarzeniowych oraz zastosowania w sytuacjach ekspozycyjnych. Zgodnie z przysługującym regulaminowo prawem, nie wyłoniono zwycięzcy konkursu. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za udział w konkursie. 

5 KOMENTARZE

  • popatrz dlaczego tego nie uwzględnili?
   http://infonowadeba.pl/page/11/

   radny powiatowy
   1 miesiąc 16 dni temu
   A może by tak “L” i “JAZDA EGZAMINACYJNA” przekreślona to coś znaczy dla Powiatu?? Pomyślcie Powiatowi radni o ile myślicie ?? To najlepsze logo Powiatu .z napisem nie biorę i nie daję łapówek

 1. A pamiętacie konkurs na nazwę kina? Jakieś 3 Dęby wygrały wbrew szerokiej opinii społeczeństwa. Kasa wydana w błoto. Na szczęście ostał się Metalowiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here