Konsultacja szkoleniowa kadry polskich badmintonistów

1

W dniach 27 – 28.09.2014r. w Warszawie odbędzie się konsultacja szkoleniowa polskich badmintonistów, poświęcona metodyce uderzeń i poruszania się po korcie zawodniczek i zawodników z rocznika 2000 i 2001. Poza aspektem szkoleniowym, konsultacja traktowana będzie jako jeden z etapów selekcji do Kadry Narodowej na rok 2015. Trenerami prowadzącymi konsultację będą: trener gier podwójnych kobiet Kadry Narodowej Niemiec Diemo Ruhnow, trener główny Kadry Narodowej Polski Jacek Hankiewicz oraz trener Kadry Narodowej Polski U-15 Marcin Dernoga.
Z wielką satysfakcją informujemy, że na konsultację tą powołanie otrzymała czwórka młodych i utalentowanych badmintonistek Stali Nowa Dęba: Natalia Róg, Beata Mycek, Zofia Tomczyk i Aleksandra Michalczuk. Powołanie tak dużej liczby młodych zawodniczek ze Stali Nowa Dęba (tego jeszcze w historii sekcji badmintona nie było !), to efekt bardzo dobrej pracy szkoleniowej oraz doskonałe wyniki uzyskane przez te młode badmintonistki w ubiegłym sezonie rozgrywkowym.

konsultacjabadm

Na zdjęciu młode badmintonistki Stali Nowa Dęba powołane na konsultację do Warszawy, od lewej: Natalia Róg, Zofia Tomczyk, Aleksandra Michalczuk i Beata Mycek.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here