KPS – Sprawozdanie za 2015 rok

6

Klub Piłki Siatkowej w 2015 roku realizował swoje zadania statutowe między innymi dzięki środkom finansowym z Gminy Nowa Dęba w wysokości 62 tys. zł pozyskanym w ramach konkursu:

„Realizacja przedsięwzięć służących rozwojowi sportu na terenie miasta Nowa Dęba”.

Dzięki temu mogliśmy zorganizować zajęcia treningowe dla dziewcząt i chłopców w wieku od 4. klasy szkoły podstawowej do 3. kl. szkoły ponadgimnazjalnej. Zawodniczki   i zawodnicy trenujący w KPS uczestniczyli również w meczach i turniejach w Nowej Dębie oraz wyjazdowych na terenie województw: podkarpackiego i świętokrzyskiego. Startowaliśmy w rozgrywkach podkarpackiej ligi juniorek, kadetek i młodziczek oraz    w rozgrywkach Kinder+Sport Puchar Polski dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. W 2015 roku w różnych formach szkolenia, zajęć sportowych lub turniejów skupiliśmy    ok. 90 zawodników i zawodniczek.

Pomoc ze strony nowodębskich firm

W grudniu 2015 r. Nowodębska Spółdzielnia Mieszkaniowa ufundowała dla wszystkich zawodniczek Klubu prezent świąteczno-noworoczny. Był to zestaw ponad 100 koszulek treningowych o wartości 1100 zł.

Współpraca z Gminą przy realizacji inwestycji.

Przedstawiciel Klubu Piłki Siatkowej w osobie wiceprezesa pełniącego również funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta czynie uczestniczył w projektowaniu hali sportowej budowanej przy Szkole Podstawowej Nr 2 oraz w opracowywaniu specyfikacji wyposażenia tego obiektu, systemu trybuny składanej oraz konfiguracji boisk na wykładzinie sportowej.   W ramach swoich kompetencji uczestniczył w cotygodniowych radach budowy hali.

hala sportowa nd

 

Klub Piłki Siatkowej ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO

To kolejny rok w historii działalności naszego klubu mogliśmy występować o tzw. 1% podatku z racji zarejestrowania KPS w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Organizacji Pożytku Publicznego. Miło nam poinformować, że przede wszystkim dzięki mieszkańcom naszego miasta udało się nam zebrać kwotę 2591,00 zł. Jednocześnie informujemy, że KPS jest organizacją typu Non-Profit. Oznacza to, że 100% pozyskiwanych środków skierowana jest na organizację zajęć treningowych, startów w zawodach oraz sprzęt sportowy dla dzieci   i młodzieży.

Dziękujemy naszym dotychczasowym darczyńcom, a sympatyków piłki siatkowej  prosimy nie zapominać o najmłodszych mieszkańcach Nowej Dęby przy najbliższych rozliczeniach podatkowych podając w swoim rozliczeniu nr KRS 0000407460

Więcej o klubie na stronie: www.kpsnowadeba.pl

Nasze działania mogły być realizowane dzięki wsparciu i współpracy z:

– Gminą Nowa Dęba

– Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej

– Dyrekcją Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie

– Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie

– Podkarpackim Wojewódzkim Związkiem Piłki Siatkowej w Rzeszowie

– Podkarpackim Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym w Rzeszowie

6 KOMENTARZE

  1. No to ja się teraz nie dziwię że Jacuś głosuje jak mu burmistrz nakazuje. Jak mu dał 60 tysi na zabawy z piłkami to lojalność kupiona. Ręka rękę myje tfu

  2. Ciekaw jestem czy ta sala sportowa spełnia wymagania innych konkurencji sportowych niż piłka siatkowa ?
    Bo jak znam życie i pana czynnie biorącego udział w projektowaniu tej sali, to wcale się nie zdziwię jak okaże się że towarzystwo wzajemnej adoracji „robi sobie dobrze” – … ja ci salę postawie , a ty mi rękę podniesiesz jak zajdzie potrzeba…

    • heh jestem pewna że to sala się przyda nie tylko do siatkówki jak i do piłki nożnej ,koszykówki i do róznych apeli.

    • Gmina ma wiele potrzeb, sala dla KPS i Jacka Szpunara to kolesiostwo i fanaberia. Może kiedyś kiedy będzie mniej innych potrzeb mogłaby powstać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here