Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie

18

04-03-2012

W Straszęcinie rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie.

Fantastycznie spisały sie w nim młode zawodniczki Stali Nowa Dęba, które były klasą dla siebie. W finale gry pojedynczej stanęły na przeciw siebie Natalia Róg i Beata Mycek. Zwyciężyła Natalia, pokonując Beatę 2:0 (21:16;21:7). W finale gry podwójnej dziewcząt w doskonałym stylu zwyciężył debel Stali w składzie: Beata Mycek / Natalia Róg,pokonując parę Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce) / Paulina Wilczyńska (UKS Orbitek Straszęcin) 2:0 (21:14;21:18).

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że obie nowodębianki pierwszy sezon występuja w tej kategorii wiekowej, a Beata, to jeszcze kategoria dzieci. Wszystko co najlepsze jest jeszcze przed tymi młodymi zawodniczkami, to wróżą im badmintonowi fachowcy.

/info

18 KOMENTARZE

 1. Wiesiek nie chce dać bo wydaje na szatnie za prawie pół miliona.
  Za pół miliona była by i siłownia i szatnie takie jak na orlikach w kilku LZS-ach

 2. E tam, Wiesiek nie dobry, za to Adam bardzo dobry, o tak bardzo.
  Przecież to dzięki jego osobie ta siłownia jeszcze "zipie", więc nie wiem po co bić pianę.
  Chcieliście siłownie – Macie !
  Chodzicie na nią ! – Wątpię !
  Czego jeszcze chcecie ! Żeby za Was dźwigać to żelastwo !
  Jest źle ! Nie ma , też źle !
  Co za ludzie !

 3. [quote]Przecież to dzięki jego osobie ta siłownia jeszcze "zipie", więc nie wiem po co bić pianę.
  Chcieliście siłownie – Macie !
  Chodzicie na nią ! – Wątpię ![/quote]

  Jeśli władza robi "lasowiacką prowizorkę" to niech się nie dziwi, że ta "lasowiacka prowizorka" się nie utrzymuje. To co nazywamy siłownią i to co mieści/mieściło się przy stadionie to coś co NIE MA PRAWA przyciągnąć klientów. Stary sprzęt skupiony w małym, ciasnym pomieszczeniu nie stanowi dzisiaj atrakcyjnej oferty. Kobiety (może nie liczne) do czegoś takiego nie przyjdą. A że jest zapotrzebowanie na takie rzeczy świadczy przykład dziewczyny, która otworzyła prywatny klub fitness. Chodzi tam mnóstwo kobiet. Dlaczego nie chodzą do "siłowni"? Z powodów które opisałem powyżej. SIŁOWNIA MUSI BYĆ NA BASENIE. Tam jest duże pomieszczenie w części piwnicznej. Ale do tego potrzeba POLITYCZNEJ decyzji władz miasta. Opozycja na bank nie będzie przeciw. LUDZIE CHCĄ SIŁOWNI A NIE LASOWIACKIEJ PROWIZORKI UDAJĄCEJ SIŁOWNIE.

 4. Nie mogę zrozumieć dlaczego komisja , która odbierała pływalnie krytą dopuściła się takiego niedopatrzenia jakim jest brak siłowni , która miała być w pomieszczeniach pływalni, dlaczego odebrano pomieszczenia kręgielni, której do dnia dzisiejszego nie ma. Dlaczego chwalono się inwestycją za 13- 15 mln PLN która miała mieć wszystko czego dusza zapragnie.
  Pytam : Gdzie to jest ?
  Dlaczego ludzie pozwalacie na takie niedoróbki, dlaczego tak się zachowujecie!
  Przecież to wszystko i tak wyjdzie na jaw !
  Dla poklasku, dla sławy !
  Wydaje mi się, że teraz o wiele trudniej będzie wam to wszystko wyprowadzić na prostą.

 5. Liczył się skok burmistrza w garniturze do wody. Gawiedź klaskała. O siłownie i piwnice gawiedź nie pytała. Pytali nieliczni nazywani "awanturnikami" itd. Puste marnujące się pomieszczenia basenowe to GŁUPOTA!

 6. Drogi mieszczuchu,
  może wszystkich rozumów nie zjadłem, ale ty mając taką wiedzę możesz się podzielić z internautami, chętnie poczytam co tam masz do powiedzenia!

 7. Klub z tancerkami znajduje się w okolicy Nowodębskiego zalewu, od strony torów kolejowych. Niestety nie pamiętam jaka to ulica. Pozdrawiam.

 8. No fajnie, że dziewczynkom tak dobrze poszło! – powinny mieć jeszcze jakieś jednolite [url=http://manekiny.wrotapolski.pl/]koszule[/url] sportowe, w których mogłyby wystąpić – pozdrawiam serdecznie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here