Kto startuje w wyborach?

128


Wedle informacji udostępnionej przez Państwową Komisje Wyborczą oprócz komitetów partyjnych zarejestrowano następujące komitety wyborcze chcące zgłaszać kandydatów na terenie Nowej Dęby :

1. KWW Ewy Flis, pełnomocnik wyborczy: Marian Łeptuch;

2. KWW Panek Maria- kandydat bezpartyjny, pełnomocnik wyborczy: Danuta Łagoda;

3. KWW „Nasz samorząd”, pełnomocnik: Paweł Buś;

4. KWW Grażyny Wierzbickiej, pełnomocnik: Marlena Magdalena Wilk;

5. KWW Grzegorz Byrka, pełnomocnik: Danuta Byrka;

6. KWW Zbigniew Urbaniak, pełnomocnik: Michał Ordon;

7. KWW Stanisława Skiminy, pełnomocnik: Stanisław Skimina;

8. KWW Pomoc osobom niepełnosprawnym, pełnomocnik: Helena Lulek;

9. KWW Józefa Łagoda, pełnomocnik: Kamila Antonina Biednik;

10. KWW Ratusz, pełnomocnik: Wojciech Śmiech;

11. KWW „Nadzieja”, pełnomocnik: Marian Czesław Tomczyk;

12. KWW Dla tradycji i rozwoju Nowej Dęby, pełnomocnik: Wojciech Duda.

Kolejność zgodna z informacją podaną przez PKW.

Zobacz również: Wykaz zarejestrowanych komitetów

128 KOMENTARZE

 1. w obwodzie # 1 nasz komitet nie zarejestrowany w sile 100 osob ,o godz 21minut30 ,zdecyduje kto zostanie RADNYM ,a juz mamy to UZGODNIONE , i nie pomoga lamenty i placz pedzacych do zlobu pozostalych!!!!!:o

 2. Moim skromnym zdaniem do rady wejdzie tylko kilka nowych osob, reszta starych wyjadaczy zostanie:

  + ostapko, lubera albo smiech
  + wesolowski
  + ??????? jakis czarny kon

  – flisu pewnie sam zrezygnuje
  – gruszka nie wejdzie
  – zielak tez wyleci

  Podejrzewam, ze tak to bedzie wygladalo, a wy jak sadzicie?

  A do rady burmistrow moje typy to:

  + burmistr = wieslaw
  + burmistr 2 = wacław
  + BOJS = zygmunt
  + a nad wszystkim bedzie czuwal nasz kolega paweł

 3. Leszek Mirowski to lepiej niech zacznie odnosić się kulturalnie do swoich podwładnych i petentów, a dopiero może uda mu się wejść do rady. Ale tak poza tym, to on nie startuje, ma przecież ciepłą posadkę kierownika MOPS

 4. tylko mlodzi do Rady i na burmistrza osoba ponizej 35 roku zycia, starsi dotknieci sa syndromem szwedzkim, nie powinno sie dopuszczac osob, ktore funkcjonowaly w ND przed 1989 r.

 5. Paplacie a znowu wybierzecie Marie Mroczek, Jana Flisa, Skiminy i innych tego typu ludzi. Ale cóż.. każdy ma takiego reprezentanta na jakiego zasługuje.

 6. a kim że jest pan Gaj? ludzie wam sie już naprawdę w głowach pomieszało, wybierać tych którzy od żłoba nie odchodzą? co dobrego zrobili obecni radni? chyba za swoje zasługi uznają kawkę w znanym nowodębskim hotelu z panem burmistrzem, czy nasi radni wogóle wiedzą jakie sa ich zadania i powinności? bo ja mam wrażenie że to jest komitet uwielbienia p. burmistrza

 7. [quote]a kim że jest pan Gaj? ludzie wam sie już naprawdę w głowach pomieszało, wybierać tych którzy od żłoba nie odchodzą? co dobrego zrobili obecni radni? chyba za swoje zasługi uznają kawkę w znanym nowodębskim hotelu z panem burmistrzem, czy nasi radni wogóle wiedzą jakie sa ich zadania i powinności? bo ja mam wrażenie że to jest komitet uwielbienia p. burmistrza[/quote]

  Dlatego zagłosuje na ekipę ratusza. Nie będzie kłaniania się w pas, szczania po nogawkach z radości z uścisku burmistrza itd. A jednoczesnie nie będzie destrukcji.
  Janina Lubera , Marek Ostapko, Tomasz Licak, Wojciech Śmiech to dobra ekipa.

 8. Marian Lis były prezio PGKiM idzie z Wieśkiem na radnego. Z Tedim Gęgotkiem jaki PIS do tego startuje Krząstek z Mickiewicza, oraz Kopeć (ten który się nie dostał w uzupełniających). Jacek Szpunar i Tomasz Gazda podobną też idą z Wieśkiem ale ta ostatnia informacja nie jest pewna.

 9. Nareszcie bęa zmiany i do włądzy dojdą mlodzi wyksztalceni ludzie ktorzy chcą z naszego miasta zobić rzeczywiscie miasto bo na razie ni to miasto ni to wieś!
  RATUSZ do boju.Jesteśmy z wami!

 10. Moze w naszym miescie będą powstawać nowe miejsca pracy ktore przyciagną mlodych ludzi .rozwinie sie handel i uslugi ktore są sila napędową rozwoju malych misteczek.Nie trzeba będzie jezdzic po okolicznych miejscowościach .Pieniądze z podatków i pochodnych zostaną u nas a wiec nie będziemy na garnuszku banków.

 11. czytając wasze wypowiedzi należałoby rozumieć że w Waszym mieście w ostatnich latach nic się nie działo i nic się nie zmieniło . Byłem niedawno przejazdem w Nowej Dębie i stwierdzam, że wiele pozytywnych działań można zauważyć i pogratulować obecnie rządzącym.

 12. Zauważyłeś to co chciałęś lub to co Ci pokazano.Trzeba być na codzięń aby widzieć marazm i biedę ludzi!
  Osiedla sie to poznasz prawdę.!

 13. Njlepiej mieszkać na wsi .Do pracy przyjechać i nie interesować sie problemami ludzi.W Dębie bieda na zimę włązi do domów i chalup oraz piszczy.Dobrze ,ze jest la s to sie wyżywi naród lasowicki

 14. Ci co najezdzaja na obecna rade i burmistrza , to sa ludzie slepi i glusi , widac jak sie im spieszy do RZADZENIA , ale co soba reprezentuja juz cisza a o jakim kolwiek doswiadczeniu nie maja pojecia:)

 15. Jak wygra Ratusz to będzie wielkie G. Bawić się potrafią i wymyślać cudeńka, ale o rządzeniu nie maja zielonego pojęcia. Rzeczywistość ich przerasta, jeszcze wiele czasu upłynie zanim chłoptasie kierowani przez panią dyrektor LO nauczą się funkcjonować w polityce i realiach rządzenia. Co innego organizacja imprez i zabawa w wojnę, a co innego zarządzanie budżetem gminy.

 16. Weź się nie kompromituj takimi wypowiedziami. "władza", "polityka", "rządzenie". słowa jakby co najmniej miało chodzić o cesarstwo rzymskie. ujmujesz młodym bystrym ludziom bo coś ci nie zagrało albo wódki z nimi nie pijasz (lub pewnie sam kandydujesz) i chcesz powiedzieć,że będą gorsi niż Gazdy, Mroczki, Flisy, Skiminy, Serafiny??? No bez jaj. Ostapko to chociaż morde otworzył jak klepali podwyżki wody. Może wreszcie sesje będą wyglądały inaczej niż "dziękuję panie burmistrzu", "jest pan wspaniały panie burmistrzu"… Taka prawda.

 17. a uderzając w dyrektorkę to już wogóle widać, ze nie zależy ci na prawdzie. to za kadencji tej kobiety szkoła jest remontowana, ocieplana, szkola wspolpracuje z uczelniami wyższymi. uczniowie mają własne szafki jakie widziales tylko w usa na filmach.

 18. więc tak: ocieplenie szkoły – to nie pieniądze dyrektorki i jej decyzje tylko powiatu (to jakbym miał gratulować dyrektorowi domu kultury, że jest remont jego placówki). Szafki to dostosowywanie szkół do norm jakie niedawno weszły: pieniądze również z powiatu. Akcja Marka? Wyłącznie pokazowa raczej, ale nie są mi bliżej znane jego intencje, więc nie chcę zabierać zdania. A dodam, że za kadencji burmistrza doczekaliśmy się remontu naszej krajówki. Czy miał wiele wspólnego z tym burmistrz? Tak samo wątpliwe jak w przypadku P. dyrektor naszej "Jedynki" jeżeli chodzi o jej remont. Także wyważajmy pewne rzeczy racjonalniej

 19. A no miał z ta krajówką, co nie raz popdkreślał, ale mało kto słuchał.
  Chodzi o liczbę zjazdów na drogi boczne, których liczbę zwiększył. Zadajcie Ordonowi pytanie, to szczegóły pokaże.

 20. Dyrektorka jedynki uporządkowała sprawy wynajmu i z tego ma kasę na zakupy do szkoły. Szkoda tylko że kluby nie płacą. I jedynka jest ich sponsorem. Cóż, lobby sportowe jak zawsze nie do ruszenia!

 21. Nie tylko Straż Obywatelkska pilnująca wszystko i wszystkich.A jak nie będzie porządku to zawiadomienia dla prokuratury.NIK.SKO,Wopjewoda .Tylko nie panom w czarnych sukienkach!

 22. [quote]chyba, że oficjalnie zaprzeczy, że to nie prawda.[/quote]

  Jeśli tak uczyni, będzie to oznaczało, że istotnie chce likwidować. Wynika więc z Twojej wypowiedzi, że zagłosujesz na niego, jeśli będzie chciał zlikwidować straż. :D

 23. Chcę być nauczycielem z wioski, która na długość mierzy pół kilometra i brać 10 tyś / miesiąc za ROBIENIE SOBIE ZDJĘĆ NA TLE INWESTYCJI ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW – TAKI WYSIŁEK ZLECIĆ PRACĘ!!!!!!!!!!!!!!

  ŻEBYŚ CHOĆ BYŁ WCZEŚNIEJ PRZEDSIĘBIORCĄ I DOŁOŻYŁ DO WSPÓLNEJ KASY…

  ŻYCIE NA BUDŻETÓWCE, ŻYCIE NA BUDŻETÓWCE i GŁADKIE ZDJĘCIA…

 24. A nie będę głosował za nie-naszym burmistrzem, bo Nowa Dęba zastała go biednego a jest obecnie ….

  Wypłacać pieniądze ze wspólnego budżetu – proszę bardzo, obecni 19-latkowie mogą tak pełnić władzę…

 25. Ostapko to niech się zajmie swoja żoną co ma w Rzeszowie i dziciakiem,żyd i koniec nie warto na takich ludzi głosować !!
  Przestrzegam całe nowodębskie społeczeństwo !!

 26. Mnie się nawet zdaje, że on jest ortodoksem. Jak przechodziłem pod jego blokiem wieczorem, widziałem przez okno do jego pokoju kiwający się cień na ścianie i dziwne śpiewy – albo po hebrajsku albo ormiańsku.

  Sprawdźcie to, bo jak nawet nam zamieni metry sosny na petrodolary, to maluchy nie przychodźcie do mnie pytać o radę.

 27. "Burmistrz dotrzymał danego nam słowa i robi porządek z gruzem. – cieszą się mieszkańcy ul. Ogrodowej. Ale nie tylko ul. Ogrodowa się cieszy?!"

  Q-rwa, ale składnia.

 28. Ta maszyna to kombajn do zbierania głosów po wioskach! Towarzysz Wiesław wsiądzie na nią i objedzie sołectwa, osobiście doglądając tego, czy tucznik wszędzie równo rośnie.

 29. Burmistrz oprdon zrobił z naszej dziurawej podłej drogi pi ękny trakt Królewski brakuje tylko kilku lamp i mozna byloby smialo nosą chodzic na spacery!

 30. zmienic nazwe ul. rzeszowskiej na ul ORDONA plac gryczmana na plac ORDONA basen imieniem A.Gerwatowskiego na ORDONA i na koncu parafie pod wezwaniem podwyzszenia krzyz sw na parafie pod wezwaniem Wieslawa ORDONA przeciez on jest takim wielkim dobrodziejem tyle dla nas zrobil a my go wszyscy kochamy

 31. …Nie wiem jak Wy ale na prawdę CZAS NA ZMIANY w Naszym Miasteczku , od dłuższego czasu obserwuję co się dziej i to na prawdę ŻENADA , obecna władza robi CO CHCE Z KIM CHCE I GDZIE CHCE…!!! Ja osobiście jestem za CHŁOPAKAMI Z RATUSZA…!!! myślę że zaczną coś NOWEGO i z SENSEM robić dla MIASTA , jeszcze nie są SKORUMPOWANI i mają ZAPAŁ i WIEDZĘ a to się LICZY… , wśród Młodych są tam też ludzie starsi na których Oni ZAWSZE NOGĄ LICZYĆ i to jest właśnie TO…!!! , ostatnio słyszałem kilka wypowiedzi na temat teraźniejszych radnych i SZCZERZE TO CIEPŁEGO SŁOWA BRAK…!!! a już najgorsze teksty to o Panu Lisie z Dęby , nie wiem dlaczego bo ten gościu nigdy nie był moim zainteresowaniem ale tak się dzieje , i chyba poparcia nie będzie…!!! może ma jakieś DZIWNE UKŁADY …!!! i mam takie małe PYTANKO DO WAS…??? czy mamy jakiegoś KANDYDATA CO STANĄŁ BY W SZRANKI Z OBECNYM WIESIEM…??? Pozdrawiam zwolenników RATUSZA…!!! WOW!!! Drutek ;0);):)

 32. …hihi dobre!!!mam jedno pytanko [quote]#74 | DO ADAMA. dnia 10/07/2010 08:41
  Masy racj i Nowa Dba uchwala radz misata powinna nayzwa sie ORON!!!!!!!!!!!!
  Bystrzyk Ordonowski Potok.-
  I tak dalej i dalej![/quote] a SRACZ na Przystanku…!!! Pozdro!!! Drutek ;0):D

 33. [quote]Ostapko to niech się zajmie swoja żoną co ma w Rzeszowie i dziciakiem,żyd i koniec nie warto na takich ludzi głosować !!
  Przestrzegam całe nowodębskie społeczeństwo !![/quote]

  mieszkają razem?

 34. ja widziałem go z dwojgiem dzieci …….. jak był w Groszku …. pewnie było mu łyso :)……. ze ktoś go ujawnił……………………….
  a kobietę ma całkiem niezłą.

 35. Jacie….Jak moje sąsiadki napalacie sie kto i gdzie ma żonę, ile ma dzieciaków….Co jeszcze was będzie interesować? A potem narzekają ze traktują ich jak ze wsi

 36. …hihi [quote]#80 | Don Quijote dnia 10/07/2010 13:00
  A ja pytam ? 1.Kiedy zobaczymy programy ?
  I pytanie drugie : RATUSZ stawia w wyborach na młodych .A skąd ich weźmie ?
  Frown:@[/quote]a Ty jak zwykle masz problemy:P NARUCHA SE jak nie WIDZISZ ŻE JUŻ SĄ…WOW!!! , nie koniecznie wszyscy MŁODZI ale Ludziska co w Ratuszu DZIAŁAJĄ i to z DUŻYM SKUTKIEM Osoby z CHARAKTEREM CHARYZMĄ po prostu Ci co KOCHAJĄ NASZE MIASTO I KCĄ COŚ DLA NIEGO ZROBIĆ…!!!Pozdro!!! Drutek :D:)

 37. Marku, jesteś widocznie tak przystojny, że jakieś sfrustrowane kobiety, nie mogące się pogodzić z tym, że ich amory do Ciebie nie przynoszą rezultatu, próbują mścić się na Tobie, zmyślając jakieś żony i dzieci w Rzeszowie.

  Spokojnie, panienki! Marek jest młody, wolny i bez zobowiązań, jeśli się jeszcze trochę postaracie, to może w końcu da którejś z Was szansę. Chociaż patrząc na to, co i jak piszecie, nie możecie być chyba zbyt atrakcyjne i inteligentne :(

 38. Ja chce lodego Burnistrza co doprowadzi do tego ze Nasza Nowa Dęba będzie przyjazna dla ludzi mlodych.Ze powstaną nowe miejsca ptracy.rozwinie się handel i uslugi .

 39. ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta wynurzenia Marka na blogu?
  Metapolityczny Ratusz
  [quote]Metapolityczny Ratusz
  … Za działalność polityczną należy uznać dążenie do sprawowania władzy politycznej, a po jej zdobyciu działania zmierzające do jej utrzymania. Ratusz jest legalnie działającym stowarzyszeniem i jako takie dąży do wypełniania swoich celów statutowych, co należy chwalić, a nie potępiać. Oczywiście wątpliwości może wzbudzać droga obrana do realizacji tychże, jednak rozwiewa je fakt, iż wiedzie ona poprzez naukę- zdobywanie wiedzy, samokształcenie, oraz METAPOLITYKĘ.

  Przedrostek "meta" oznacza "nad czymś" (metadyscyplinę może rozumieć jako "naddyscyplinę"). Metapolityka jest więc spojrzeniem na życie polityczne z pewnego dystansu, z pozycji obserwatora, a nie aktora gry politycznej. ….
  …Działalność Ratusza …. wpisuje się właśnie w wyżej wymieniony zakres metapolityki. [/quote]

  Widać Marek, że jak rasowy polityk; CO innego mówi co innego robi! Cel uświęca środki? Hmm.

 40. Metapolityczny czy też nie, Tobą się nie wyręczy, więc chciał, nie chciał -musiał..bo ty klepniesz forsę do Baranowa czy Baski byle dalej od Nowej Dęby.
  Więc gdzie tu widzisz rozwiązanie ?
  Kłaniam się nisko to byłem ja Jarząbek :)

 41. Ten tekst z bloga dotyczy Towarzystwa Ratusz a nie KWW Ratusz.

  To są podmioty zaprzyjaźnione, ale nie tożsame.

  Pozdrawiam

  Smażący Najgłębsze Bity DJ

 42. …no tak taki to ZAWSZE SIĘ DO CZEGOŚ PRZYPIEPRZY…!!! :@[quote]#93 | metapolityk? dnia 10/07/2010 21:31
  ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta wynurzenia Marka na blogu?
  Metapolityczny Ratusz[/quote]NO I JAKI Z TEGO WNIOSEK[quote]#94 | positive dnia 10/07/2010 23:10
  Metapolityczny czy też nie, Tobą się nie wyręczy, więc chciał, nie chciał -musiał..bo ty klepniesz forsę do Baranowa czy Baski byle dalej od Nowej Dęby.
  Więc gdzie tu widzisz rozwiązanie ?
  Kłaniam się nisko to byłem ja Jarząbek Smile[/quote] a więc gościu rób swoje w Baranowie i SPADÓWA Z DĘBUSI jak masz srać w NASZYM MIEŚCIE to rób to z głową a z resztą WIO DO BARANOWA…!!! :P bez szacunku i pozdrowień WOW!!! Drutek !!!

 43. Czytam różne fora na temat wyborów, ale takiej durnoty jak tutaj, nie spotykam nigdzie. Konglomerat chamstwa, małostkowości, cwaniactwa, samouwielbienia….Po prostu wstyd.

 44. M. Ostapko stał się tematem do rozmowy dla wielu osób. Dzieci, żona, pochodzenie… Szperanie w życiu prywatnym i włażenie z butami w czyjeś życie. Pięknie. Ja bym mu jeszcze zamontował kamery w domu i puścił na stronie, żebyśmy wszyscy mogli wiedzieć co robi o danej porze dnia. Ewentualnie obroże elektroniczną.

 45. [quote]M. Ostapko stał się tematem do rozmowy dla wielu osób. Dzieci, żona, pochodzenie… Szperanie w życiu prywatnym i włażenie z butami w czyjeś życie. Pięknie. Ja bym mu jeszcze zamontował kamery w domu i puścił na stronie, żebyśmy wszyscy mogli wiedzieć co robi o danej porze dnia. Ewentualnie obroże elektroniczną.[/quote]
  No,nareszcie.Myślałem że nikt się nie odezwie.
  A juch Was obchodzi z kim śpi , co jada i czym jeżdzi M Ostapko.Czy normą w naszej pipidówce jest wylewanie pomyj na głowy ludzi mających swoje własne zdanie?Gdzie jest Wasza jedność słów i czynów.Nie ma tej jedności ,dlaczego czynicie wszystko aby była dla Was nieosiągalna.Dlaczego większość jest płytka jak szpitalna kaczka.

 46. A ja wam powiem wybory wygra obecny BURMISTRZ bo nie stać ND do wystawienia kontr kandydata i będzie miał większość w radzie.Nie przeszkodzi mu w tym ani PO PIS i RATUSZ na czele z p.M Ostapko.

 47. ja powim ino tyla…………… te Ratusowe to som mundre hopy… a takiśik nasyj Nowyj Dymbi ni jak inszyh ni tszo …. alboli po na cemu ….. przeca nom jako dymbiokom jest łodni i pikni…… nas jaśnie panujący Wiesłow weżmi se jakiśk pomysła łod Ratusowych a ludzisko i tok ni kumajom łoco w tym hodzi…………… i ze niby syćki myślom że to ludzisko Wiesłowa wymyśliły………. ale jo jako takiśik prosty hop spod wierhowiny se myślom a terozki napisom…. [size=16][b]WIEŚIK dejta se pokuj i weźta hopoków do Si bo łony robiom dla t6yj NASYJ WIOSKI JAK CZA …………… ino TY ŻYŚ SI CHONORYM ŁUNIUS…………. tak se myślom jo JONTEK !!! [/b][/size]

 48. to znaczy cooooo ?…………… ze robiom jakieś szkolenie ratuszowe a co mnie to obchodzi ………….. lepiej powiedzcie co w Debie slychac przed wyborami.

 49. czyli tak jak po zmianach ustrojowych …………. te co były zagorzałe komuchy teraz są zagorzałe antykomuchy ………… te co były zagorzałe peowce teraz bedom zagorzałe antypeowce……….. no chyba że to zmyła tak dla niepoznaki ……………. OJ CZEGO WYBORY NIE POTRAFIĄ ZROBIĆ co nie ?

 50. "KWW Grzegorz Byrka, pełnomocnik: Danuta Byrka"

  Ten gość nie jest z Majdanu? Najpierw odłączają się od nas, idą pod Kolbuszowę, a potem startują u nas do rady?

 51. Deba nie ma szczescia do osob na kierowniczych stanowiskach w miescie, zaklady ledwo zipna, a na osiedlu widac tylko rozne akcje kosmetyczne. W l.70-tych jak sie zaczynala szalona dekada Gierka, to kierownictwo zakladow nie chcialo brac zadnej licencji, chociaz mogli wybierac co chcieli, moze padloby to pozniej ale zostalaby firma. Firma,ktora moglaby przyciagnac teraz jakiegos mocnego inwestora z branzy lotniczej albo motoryzacyjnej, a tak zostal im tylko Bumar. Podejscie asekuranckie msci sie po latach.

 52. Faktycznie P. Mirowski zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie dla Powiatu i w okręgu nr 4 (MiG Nowa Dęba) startuje z pierwszego miejsca listy tegoż Komitetu. Łatwo to sprawdzić – bo to nie tajemnica – w Powiatowej Komisji Wyborczej. Poprzednio dwukrotnie startował z powodzeniem do Rady Gminy również jako osoba niezależna. Jako radny, przewodniczący komisji budżetowej, członek zarządu potrafił współpracować i to skutecznie na rzecz miasta, gdyż zawsze wspiera ludzi (przykładem może byc obrona garaży na ul. Leśnej) jak też mądre inicjatywy i przedsięwzięcia i to bez personalnych odniesień. Z mandatu radnego zrezygnował (chociaż szkoda) bo zgodnie z prawem w momencie objęcia funkcji kierownika MGOPS taki miał obowiązek. Wybory wygrywał ze znaczącą przewagą głosów. Między innymi dlatego że nie wiąże się z partiami i ma swój dorobek na rzecz Nowej Dęby. I ma swoje zdanie. Powszechnie wiadomo że jest wymagający w pracy, a do personelu odnosi się zawsze grzecznie i uprzejmie a przy tym stanowczo. Do podopiecznych zawsze jest uprzejmy i grzeczny ale wiadomo że "ściga" pijaków – ale chyba dobrze robi. W pracy faktycznie panuje dyscyplina i porządek, można iść i zobaczyć, a drzwi do jego gabinetu zawsze sa otwarte dla wszystkich. W grypie czterdziestoosobowego personelu zawsze znajdzie się "paniusia" jedna czy druga, która psuje społeczną opinię innym pracownikom i ośrodkowi i która jest niezadowolona gdyż rozlicza się ją z pracy, a jak ją spytać co teraz Pani robi to krzyczy wszem i wobec że kierownik jest niegrzeczny. Bo jak w pracy można wymagać pracy. A jak kierownik zaglądnie do pokoju trzy razy to już tragedia – bo jak się wytłumaczyć, najlepiej szkalować przełożonego. Dom pomocy który zorganizował i uruchomił służy już od dwudziestu lat ludziom i daje pracę. Prosze iść i zobaczyć jak funkcjonuje i jest wyposażony ośrodek pomocy społecznej. A punkty wydawania posiłków które stworzył, itp. To że się wspiera w działaniu z Burmistrzem czy Starostą to chyba dobrze że ludzie z Nowej Dęby widzą wspólne cele- do tego są powołani w pełnieniu swych funkcji i nie ma tu odniesień personalnych ale są to odniesienia do funkcji i związanych z tym kompetencji.

 53. The actual flap of which opens offers stretchy bands to get lip gloss [url=http://www.canadagoose-jacketsoutletstoreg8.com][b]Canada Goose Parka[/b][/url]. this is a good price for your monewey [url=http://www.canadagoose-jacketsoutletstoreg8.com][b]Canada Goose Jacket[/b][/url]. To help keep this nails through seeking overlooked [url=http://www.canadagoose-jacketsoutletstoreg8.com][b]Canada Goose Outlet[/b][/url]. For the first time inside Shanghai to order clothes [url=http://www.canadagoose-jacketsoutletstoreg8.com][b]Canada Goose Jacket[/b][/url]. From the fluctuations of living [url=http://www.canadagoose-jacketsoutletstoreg8.com][b]Canada Goose Jacket[/b][/url].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here