Lasowiackie Ziemniaki w Cyganach

12

2013-09-09

Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach zaprasza na uroczyste zakończenie wykopków ziemniaka. Impreza odbędzie w dniu 15 września 2013 r. (niedziela) o godz. 15:00 na terenie placu CKL.

Podczas imprezy zostaną przeprowadzone konkursy dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie również występów zespołów ludowych z którymi będzie śpiewać pieśni ludowe i biesiadne, konkursu wiedzy o uprawie i potrawach z ziemniaka.

Będzie również możliwość degustacji pieczonego ziemniaka w popiele z masłem i słoniną.

Gwaramtujemy wspólne śpiewanie i granie przy ognisku. Impreza rok rocznie cieszy się dużą popularnością.

SOK

12 KOMENTARZE

 1. W Cyganach cały czas coś się dzieje. Brawo.
  Żeby tak w Nowej Dębie byli ludzie którym chciałoby się zrobić coś dla innych. Marzenie.

 2. Internauto nr 2
  1) Zawsze możesz dać przykład
  2) Nie każdy kto w Nowej Dębie chce zrobić coś dla innych dostanie na ten cel wsparcie finansowe ze strony gminy, zwłaszcza gdy zostanie zakwalifikowany przez władze jako osoba zagrażająca władzy

 3. Wy to tylko potraficie narzekać, wam trzeba wszystko dać na tacy i tak będziecie wymyślać. Tyle było opluwania burmistrza za " koziołka".
  Zobaczcie ile tam teraz dzieci, jaki ruch i uśmiech na twarzach dzieci.
  "Koziołek" tętni życiem od rana do późnego wieczora a Matołki nie potrafią powiedzieć-jednak było to zadanie potrzebne, DZIĘKUJEMY.

 4. Oj wybudują nie tylko most ale i przekażą 100 000 PLN na potrzeby szkoły,dzięki staraniom radnego i przewodniczącego osiedla powstanie most i to bez grosza dotacji z budżetu gminy.
  Dęba nie liczy na mannę z nieba, sama bierze inicjatywę w swoje ręce i są efekty. To dzięki ludziom z Dęby macie rondo i nową drogę do do szpitala.Wieś musi inwestować w malkontentów z miasta.
  Jeszcze wam wybudują w następnej III kadencji urzędowania obecnego burmistrza osiedle domków jednorodzinnych i przedszkole na terenach po byłej TSM.

 5. Pewno najłatwiej zrobić coś gdy gmina da pieniądze. A spróbujcie zrobić bez tego. Tylko wyciągać rękę umiecie a dać z siebie coś to nie łaska

 6. do @ #5| Do dendryt. dnia 09/10/2013 21:31
  Wy to tylko potraficie narzekać, wam trzeba wszystko dać na tacy i tak będziecie wymyślać. Tyle było opluwania burmistrza za " koziołka".
  Zobaczcie ile tam teraz dzieci, jaki ruch i uśmiech na twarzach dzieci
  :D:D To jest cudowne – [quote][quote] uśmiech na twarzach dzieci.[/quote][/quote] – dziecko kijankę w Bystrzyku zobaczy i jest zachwycone!
  [color=#cc0000]PODPISZ SIĘ[/color] miast pouczać i rad dodawać .

 7. A co nick winien?
  Info powinno się reformować – i miast "Gość" powinno być – NIKT – po prostu. Bo "gości" jest opór.. off pianka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here