Nie będzie 200 miejsc pracy. Manipulacje W. Ordona obnażone!

35

Burmistrz Wiesław Ordon rozpoczynając swoją kampanię wyborczą ogłosił, że w Nowej Dębie powstanie nowy zakład farmaceutyczny, w którym zatrudnienie znajdzie 200 osób. Okazuje się to jednak przed wyborczą ściemą! Propagandę Wiesława Ordona obnażyła przedstawicielka firmy Polfarma.

Wiesław Ordon od pewnego czasu wciela się w rolę rzeczników prasowych prywatnych firm, które akurat odnoszą sukcesy. W kupowanych za pieniądze podatników audycjach telewizyjnych opowiada o planach ich rozbudowy, starając się w ten sposób wytworzyć wrażenie jakoby była to jego zasługa. Pod koniec sierpnia rozpoczynając swoją kampanię wyborczą ogłosił, że w Nowej Dębie powstanie nowy zakład farmaceutyczny, w którym zatrudnienie znajdzie 200 osób. Okazuje się to jednak przed wyborczą ściemą!

ZOBACZ ARTYKUŁ: BURMISTRZ PROMUJE SIĘ W TELEWIZJI ZA NASZE PIENIĄDZE

Jak donosi „Tygodnik Nadwiślański” pani Magdalena Rzeszotalska odpowiedzialna za komunikacje społeczną w Polpharmie poinformowała, że po pierwsze chodzi o rozbudowę już istniejącego w Nowej Dębie zakładu, a po drugie to nie jest ona wcale przesądzona gdyż wszystko uzależnione jest od zmian zachodzących na rynku farmaceutycznym. Przedstawicielka Polfarmy poinformowała także, że przez najbliższe 2-3 lata firma chce się skupić na inwestycjach zagranicznych, a ewentualna inwestycja w Nowej Dębie jest odłożona na później. Poinformowała także, że nie można w chwili obecnej wskazać liczby osób, które w przyszłości będą mogły znaleźć tam pracę..

Jak widać burmistrz Wiesław Ordon cynicznie manipuluje informacjami jakie otrzymuje w związku z pełnieniem swojej funkcji. Następnie manipulacje te przedstawia w kupowanych za publiczne pieniądze audycjach medialnych oraz wydawanej za nasze pieniądze gazetce samorządowej „Nasze Sprawy”. Ten cynizm jest przerażający. Mieszkańcy Nowej Dęby naprawdę potrzebują nowych miejsc pracy dlatego rozbudzanie w nich nadziei i manipulowanie faktami dla swoich prywatnych politycznych celów jest wyjątkowo ohydne.

/KK

35 KOMENTARZE

  • Tak samo miało być z Pilkingtonem. Ordon opowiadał, że będzie gdzieś z 700 miejsc pracy. Przyszło co do czego to praca jest… ale dla starych pracowników Pilkingtona z Sandomierza i Tarnobrzega. Z Dęby to może 5 albo 10 osób tam pracuje. Słowo Ordona jest nic nie warte.

 1. Ludzie święci dajcie spokój z tymi sensacjami, panie Ostapko chcesz pan wygrać wybory przedstaw lepszą alternatywę od obecnego burmistrza i mieszkańcy Cię wybiorą !!!! ( byłoby nieszczęściem dla gminy jakby tak się stało), a tak marudzisz i piszesz to co Tobie wygodne

  • Zabolało że pokazano kłamstwa Ordona które puszczane są w mediach za publiczne pieniądze? Gdzie te 200miejsc pracy ? W końcu przedstawiciel prywatnej firmy utarł nosa Ordonowi i powiedział prawde.

  • Nie po to Ordon wykupił audycje w TV za kase podatników i nie po to puszczano tam manipulacje Ordona by teraz w Tygodniku Nadwislanskim i na Infonowadeba ktoś pisał prawde :)

  • To jest podstawowa „zasada” polskiej polityki, nie ważne czy ma to sens i jest prawdziwe – pisz i gadaj jak najwięcej. Pochwalisz się później jaki to pracowity z Ciebie „działacz”. Widzę, że taką właśnie drogę obrał Pan MO.

 2. Chłopcze nic nie zabolało, inwestycja nie jest na dziś , pani rzecznik potwierdziła informację, a pan MO jak zwykle manipuluje i przekazuje jak chce i kiedy chce

  • No to ile ci płacą za te komentarze, chyba niemało , bo głupoty takie piszesz, że przysłowiowy koń by się uśmiał.

 3. I nie bedzie żadnych 200 miejsc pracy. Nie wiadomo czy wogole w przeciagu 5 lat coś ruszy. Ale Ordon płaci mediom i opowiada w nich głupoty. Równie dobrze Maria Mroczek mogłaby opowiadać że będzie nowa fabryka budowana itd. I co? Oznaczałoby że to jej zasługa? A jak młodzi ludzie bez pracy zakładająwłasne firmy to zasługa Ordona? Gość chyba traktuje ludzi jak debili.

 4. Hej ludzie! Jest kampania wyborcza! Kupiłem za wasze pieniądze film w telewizji że będzie 200 miejsc oracy! Oczywiście wieta… ja nie mam z sukcesem prywatnych przedsiębiorstw nic wspólnego ake jak zapłacę telewizji waszą kasiorą to oni tak zrobio materiał że będzieta myśleć że to moja zasługa. Oczywiście zaraz prywatna firma powie prawdę że żadnych 200miejsc pracy nie będzie i wogóle nie wiadomoczy w ciągu 5 lat ruszy jakaś rozbudowa. Ja to umiem mamić a ciemny lud to kupi :)

 5. Pani z Polfy powiedziała prawdę i ściągnęła tym samym spodnie W. Ordonowi. Powiedziała, że może kiedyś coś tam powstanie o ile sytuacja będzie dobra i że nikt nie jest w stanie powiedzieć czy i ile będzie nowych miejsc pracy. A Wiechu już się opłacał w mediach i pokazywali go jako wielkiego budowniczego nowych zakładów i nowych miejsc pracy. Nawet liczby padały, że dwieście!! A tu ściema, lipa, bzdura, manipulacja na potrzeby kampanii wyborczej. I to jak widać ta kampania za pieniądze podatników.

  • No oczywiście że wynika co innego. Podobnie jak co innego wynika z kupionych przez Ordona i Żołędzia audycji telewizyjnych. Z nich wynikało że będzie wielka rozbudowa, że będzie 200 miejsc pracy. Ale nie ma! I nie będzie! Ordon chce sobie na plecach Polfarmy robić kampanie wyborczą i płaci ze emisje swoich banialuk kasą z naszych podatków. Prywata i obłuda.

 6. „Mieszkańcy Nowej Dęby naprawdę potrzebują nowych miejsc pracy dlatego rozbudzanie w nich nadzieji i manipulowanie faktami dla swoich prywatnych politycznych celów jest wyjątkowo ochydne”

  Kolego powinno być „nadziei”,”ohydne”- zainwestuj w słownik ortograficzny, dopiero później szukaj dziury w całym i baw się w politykę o której nie masz zielonego pojęcia.

  • To prawda. Zenujace bledy. Nie potrafisz to nie pisz. Ewentualnie daj komus zedytowac tekst. NadzieJi …. To ma byc dziennikarz?

 7. Wiesław ordon tylko obiecuje, pieniądze publiczne wydaje o tak, na szkodę gminy Nowa Dęba, a teraz ściąga z kogo się da. Nie napiszę więcej ale jest więcej osób zaszkadzadzającym mieszkańcom Nowej dęby wspułpracując z panen wiesławem o.

 8. Ja wiem tylko jedno miejsce chlopa jest na wsi to ze założy garnitur czasami sie zapomina i skacze w nim do basenu Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy I to by było na tyle Ludzie opamiętajcie sie

  • Odezwał się strzechoblokowiec z Trzusowej Ścieżki wychowany na barszczu i opiekanych ziemniakach na blasze pieca,komuna dała mieszkanie, Dąbal pracę,nauczył się chodzić chodnikiem na zakład i udaje mieszczucha,a praktycznie to strzechoblokowiec,wyszedł z pod strzechy i”Zapomniał wół jak cielęciem był”

  • Nawet nie wiesz , jaki z ciebie prostak. Nawet współczucia nie wzbudzasz , jedynie odrazę.

 9. A po co te 200miejsc pracy jak i tak nikt by nie przyszedł bo w Nowej Dębie na początek ludzie chcą 3000 ale pod warunkiem że nic nie będą robić. Jak ktoś chce pracę to ją znajdzie Jorgul, Marma, Unidez, sklep spożywczy.

  • Wielu jest takich w naszym wspaniałym miasteczku, co zgoła nic nie robią, no może niekiedy udają, że coś robią i biorą parę razy więcej.Dodam jedynie, że ani wielką mądrością , ani rozległą wiedza nie grzeszą. Nie wspomnę już o kindersztubie, bo po co.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here