Wyniki wyborów Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli

16
Zdjęcie autorstwa Element5 Digital z Pexels

03.04.2011r.

Wyniki wyborów sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli w Gminie Nowa Dęba, które odbyły się w dniu 3 kwietnia 2011 r.:

1.Sołectwo Alfredówka Edward Kopeć

2. Sołectwo Chmielów Jan Kotulski

3. Sołectwo Cygany Ryszard Samojeden

4. Sołectwo Jadachy Józef Grdeń

5. Sołectwo Rozalin Kazimierz Durda

6. Sołectwo Tarnowska Wola Sławomir Rutkowski

7. Osiedle Broniewskiego Zofia Styka

8. Osiedle Dęba Władysław Flis

9. Osiedle Poręby Dębskie Kazimierz Skimina

16 KOMENTARZE

 1. He he he nasjmieszniejsze to to ze na osiedlu polnoc tsm sobie sam wybiera przewodniczacego osiedla – nowa deba nie ma do tego nic bo to w koncu TARNOBRZEG- gratz and have fun…

 2. Dziwne rzeczy dzieją się w tym osiedlu Dęba ja widzę to tak.W wyborach do rady miasta wielu narzekało na Jana Flisa że nic nie robi że podlizuje się tylko Burmistrzowi i po za strażą to dla osiedla nic nie załatwił i co się stało wygrał wybory.Natomiast Panią Przewodniczącą Panek chwalili że coś robi że zaczyna żądać od gminy pewnych rzeczy które się należą osiedlu i co? przegrywa wybory.Został wybrany Władysław Flis i wielu znowu mówiło że nic nie zrobił w poprzedniej kadencji ,chyba ze znowu chce coś sprzedać albo sobie coś załatwić i co? wygrywa wybory.Jako osoba myśląca nie rozumiem mieszkańców Dęby jedno tylko wiem komuś zależy aby w osiedlu Dęba nic nie zrobić, chyba że tylko wieś bo ochotnicza:) straż już jest jak to bywa na wsi.

 3. Święte słowa DD największe osiedle a tu 1 radny i wielkie g.ów.n.o wszędzie .a podatki chyba płacimy jedne z większych do kasy gminy

 4. dziwny mechanizm wyborow.podobnie jest w Cyganach.Radna chwalona ale przegrala radny ganiony ale wygral.soltys opluwany i tak startowal bo szkoda lasu i tez nie mial kontrkandydata i ciuotki pociotki daly szanse ze mial 30% poparcia. dziwne mechanizmy ,,obrzydliwe,,Popieram wpis.

 5. Moim zdaniem poprzednia pani przewodnicząca za bardzo słuchała swoich koleżanek które były złymi doradcami , swoje wnioski uważały za najbardziej trafne,to one przyczyniły się do przegranej.Ewidentny brak było współpracy z radnym osiedla,pokutowała zasada kto tu jest ważniejszy i to było główną przyczyną porażki wyborczej.Pani Maria nie zawsze była zdecydowana w swoich działaniach,chociaż w ostatnim okresie zaczynała żyć problemami osiedla.

  • Jasne, nie ma to jak J. Flis. Ten to jest zawsze zdecydowany w donoszeniu i lizusostwie , no taki prawdziwy 100 procentowy „męszczyzna”. A jaki przebiegły, nawet do komisji przy wyborach sołtysa się załapał. Pogratulować wyboru.Tak trzymać, jest dobrze , a będzie jeszcze lepiej Ciemnota i zacofanie.

 6. Bzdury ktoś pisze jak się da współpracować z radnym osiedla,zapytać trzeba tych którzy tak naprawdę mieli odczynienia z radnym. Panie Władku zgoda z radnym do pierwszego sprzeciwu, każda uwaga nie pomyśli pana radnego uważana jest przez niego za atak na jego osobę. Życzymy panu powodzenia.

 7. A nie uważacie,że jak będzie nie zgoda pomiędzy sołtysem a radnym osiedla, może w końcu zacznie się coś dziać w tym grajdole. Koniec monotonii i marazmowi . Osiedle Dęba – do roboty:o

 8. POMIMO WSZYSTKICH ZLOSLIWYCH KOMETARZY !!!!!!WSYSCY SIE CIESZYMY I POPIERAMY PANA WLADYSLAWA FISA !!!!!!!I ZYCZYMY MU SUKCESOW W ZYCZLIWI MIESZKANCY !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Nie uzurpuj sobie reprezentowana wszystkich. Może pisz za siebie, tak będzie uczciwiej, jeśli wiesz co to słowo znaczy.

 9. NIE SZTUKA JEST PYSKOWAC I SZKALOWAC CZLOWIEKA !!!! TYLKO TRZEBA POMUC I WSPIERAC I WZIASC SIE DO ROBOTY !!!!!! GRATULUJEMY I POPIERAMY CIE NASZ SOLTYSIE !!!! A LUDZKIE GADANIE PUSC SOBIE DALEKO KOLO D<<<<<<<<<<< Y I NICZYM SIE NIE PRZEJMUJ LUDZOM NIE DOGODZISZ CHOC BYS SIE NIE WIEM JAK STARAL !!!!!!!!!!!!

 10. A ja to się dziwię Panu Władkowi że tak się pcha do tych rządów wsią .Ma gest ma kasę ma znajomości i po co mu tu żeby ludzie wycierały sobie gęby powinien być panem Flisem przez duże P. Który przedsiębiorca się pcha do rządów i to jeszcze takich co trza gazetki roznosić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here