Melioracja Szerokiej Ulicy w Cyganach

6

28-12-2012

Po wielu zawieruchach widać koniec prac melioracyjnych na Szerokiej Ulicy w Cyganach.

W ostatnim czasie zostały wymienione przepusty (już istniejące) na wjazdach do posesji i poprawione po poprzedniej firmie skarpy rowu. Zachodzi jednak obawa, że prace na skarpach podczas mrozu, przy zmarzniętych skarpach mogą spowodować ich niestabilność. –W przypadku silnych roztopów(oczywiście gdy będzie dużo śniegu) lub gwałtownych opadów na wiosnę skarpy te mogą ulec rozmyciu w związku z brakiem ich stabilności.Miejmy nadzieję, że jednak tak się nie stanie i będzie dane gruntowi samoczynnie osiąść i ustabilizować się. – wyjaśnia radny Marian Tomczyk. Wykonane prace na pewno spowodują poprawę gospodarki wodnej na tym terenie i tak upragnione odwodnienie ale z drugiej strony niestety spowodują utrudnienia właścicieli działek z dotarciem do nich. –Chodzi o działki niezabudowane do których nie zostały wykonane przepusty. Jest to problem z jakim będziemy zmuszeni zmierzyć się w nieodległym czasie – dodaje radny Tomczyk.


6 KOMENTARZE

  1. W normalnym demokratycznym państwie, nieodłącznym prawem demokracji jest protest społeczny/ marsz, manifestacja, strajk/.Wystarczy to wykorzystać i rządzący muszą się podporządkować albo ich ten protest zmiecie ze sceny politycznej. Oni się tego boją jak diabeł święconej wody.Brawo dla mieszkańców Cygan i Chmielowa protestują Ordon się boi i ulega .Brawo.

  2. A to niespodzianka , promocja pismaka na str. p. Ostapki. Boi się radny ,że str. pinger to za mało ?Pisz chłopie na pocztę na Berdyczów , tam cię wyściskają, że aż ho. ho.

  3. Marian popraw błędy. Melioracja dla ul. Szerokiej? Chyba wiesz jak, nie sprawi ci to myślę kłopotu, przecież zacząłeś w pażdzierniku naukę w PWSzZ w Tarnobrzegu, szkoda że cię wywalili.

  4. Admin do roboty, najpierw jednak do szkoły po wiedzę "Po wielu zawieruchach widać koniec prac melioracyjnych na [color=#ff0000]Szerokiej Ulicy[/color] w Cyganach."

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here