WOŚP zagra w Nowej Dębie – 9 stycznia 2011 r.

25

XIX Finał to zbiórka pieniędzy DLA UROLOGII I NEFROLOGII DZIECIĘCEJ.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy informuje, że w Nowej Dębie przy Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba utworzył się Sztab XIX Finału WOŚP.
Szefem Sztabu jest Adam Szurgociński. Sztab będzie liczył 80 wolontariuszy .
Impreza finałowa odbędzie się w niedzielę 9 styczna 2011 r. na parkingu przed krytą pływalnią SOSiR w Nowej Dębie.

PROGRAM FINAŁU:

14:00 – Otwarcie, hymn WOŚP, występ uczniów z SP Rozalin

14:30 – Występ zespołu ze świetlicy dziecięcej SP 2 Nowa Dęba

15:00 – Koncert studia wokalnego \”Nowe Brzmienie\” z MGOK Baranów Sandomierski

15:30 – Występ duetu Hip Hop – Bodzio i Urban

16:00 – Zespół Sound Magic – ZS nr 2

16:30 – Kabaret SOK

17:00 – Jesioł – wokalista Nowa Dęba

17:30 – Licytacja 1

18:00 – Zespół Vademecum

18:40 – Licytacja 2

19:00 – Zespół Obstawa Prezydenta

20:00 – Światełko do nieba

Organizatorzy:
– SAMORZĄDOWY OŚRODEK SPORTU i REKREACJI
– SAMORZĄDOWY OŚRODEK KULTURY

Adam Szurgociński

25 KOMENTARZE

 1. No i co z tego, że na parkingu. Lepsze to niż na trawniku chyba nie? Bardzo proszę wskaż lepsze miejsce? Na piachach – porażka, zwłaszcza w zimie, na stadionie też bo Stadion nie jest od tego, MDK jest remontowany Hale sportowe też odpadają bo Finał WOŚP to impreza plenerowa. A Więc proszę Cie błyśnij tutaj przed wszystkimi i wykaż się kreatywnością.

 2. Za rok mamy w planach gościnnie zorganizować światełko na jednej z okolicznych wiosek ;)A ja więc pytam ,przyjdziecie ?:|

 3. to pokazuje problem Nowej Dęby: nie ma miejsca pod imprezy masowe. w koncepcji zagospodarowania zalewu jest takie miejsce no ale to tylko koncepcja niestety. i to koncepcja ktora nie jest wlasnosci gminy tylko studentki a jej trzeba za to zaplacic

 4. Rzeczywiście można by przy okazji akcji światełko sprawdzić gotowość zastępów ochotniczych, w zimie im się nudzi chyba, łopaty za ciężkie, więc mogliby coś polać przynajmniej. Zastalibyśmy wioskę drewnianą, zostawili murowaną.

 5. Przecież w ciągu roku w Nowej Dębie jest co najwyżej dwie-trzy imprezy masowe więc nie ma sensu gospodarować odrębnego miejsca do tego. nie rozumiem dlaczego komuś przeszkadza miejsce pod basenem. Jest dogodny podjazd, centrum miasta więc o co chodzi.? Poza tym jak wiadomo na WOŚP nie przychodzi kilka tysięcy osób, więc nie widzę problemu. Chyba, że komuś z bloku na przeciwko będzie przeszkadzać fakt, że zbiera się pieniądze na chore dzieci podczas gdy on ogląda TV…:/

 6. Czy społeczeństwo w tym środowisku przesiąkniętym toksyną, jakiej nie powstydziłoby się najbardziej kąśliwe i jadowite stworzenie w całej galaktyce,zrobi kiedyś wielki wyjątek i przestanie naparzać ludzi którzy są aktywni w tej pipidówie?
  Aktywni bez względu na podział polityczny,zawód,prowadzony portal,funkcję społeczną.
  Pluć na wszystko i wszystkich w lasowiackim ubogim stylu.

 7. O tak popieram #14 "nie ma Dębian nie ma imprezy" – ja nigdzie nie idę jak Dębian nie będzie ! Zapomniano o nich ! Czyżby celowo ! No chyba że sami sobie odpuścili – no ale dotąd grali . A może im odmówiono? Tak czy owak nie idę – bez Dębian nie ma imprezy :@

 8. SMIECH NA SALI.JEST TAKA MAKSYMA. KTO CHCE ZROBIC SZUKA SPOSOBOW KTO NIE CHCE ZROBIC SZUKA POWODOW.BRAWO DLA ORGANIZATOROW .NAGANA DLA MARUDEROW.

 9. Co wy ludzie ogłupieliście zupełnie !
  Czy nie widzicie że to wszystko jest jednym wielkim picem – fotomontaż!
  Były komendant robi impre na swoim terenie a nie potrafi zrobić porządku z siłownią – bo najważniejsze to dobry lans !
  to tak jak z tą siłownią pod chmurką – komu to niby służy – chyba tym biednym chorym ludziom co zabrano im na terapię z funduszu alkoholowego !
  najważniejsze to lans ! porażka !
  szkoda gadać !
  dobrze to widać – jak się jest od czasu do czasu ! a nie tkwi w tym bagnie !
  współczuje Wam bardzo !

 10. wszystkim, którzy krytykuję pomysł zrobienia imprezy na parkingu przed basenem, proponuję włączenie się w organizację w przyszłym roku.

  do #17 – w jaki sposób 'były komendant' chce się lansować? Poświęcając swój czas po raz kolejny na rzecz WOŚP ?

  Ludzie nie bądźcie śmieszni. Nie podoba się miejsce? Nie przychodź! Ale pamiętaj, że na tej akcji korzystają chore dzieci, nikt inny.

  Do normalnych – uciekajcie z tego miasta, bo was takie parobki jak wyżej zaszczują i zdepczą. 'Walka z wiatrakami' (wariatami?)

 11. Kabaret SOK, tam etatowo występuje kabaret miłośników picia w… i p… ciekawe czym tym razem będą chuchać? A gdzie są Dębianie ? Czyżby ktoś nareszcie powiedział dość! Szkoda tylko dzieciaków

 12. Kolego OoO, nie wiem dokładnie o co Ci chodzi względem "kabaret miłośników picia w… i p…", ale jeżeli się nie znasz to nie komentuj, bo tak wcale nie jest…

 13. smieszą mnie niektóre wypowiedzi. nie chcecie nie przychodzcie, ale nie musicie od razu krytykować.. jak wczesniej zostało wspomniane, liczy się gest, bo na tej imprezie korzystają chore dzieci. jeśli w sumie masz odrobine dobrego serca, to skoncz komentować i nadawać na innych, którzy coś robią, i może zrób coś Ty dla innych.. łatwo jest siedzieć na du.pie z założonymi rękoma i komentować, trudniej zrobić coś dobrego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here