Międzynarodowy Turniej Badmintona „Yonex Czech Junior” w badmintonie w Orlowej w Czechach.

1

 

Patryk Kopeć
Na zdjęciu czołowy badmintonowy junior Polski Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba)

W miejsowości Orlova w Czechach z udziałem wielu czołowych zawodniczek i zawodników z Europy, w tym licznej reprezentacji polskich juniorów rozegrany został Międzynarodowy Turniej Badmintona „Yonex Czech Junior 2015” w badmintonie.

W zawodach tych wystąpił członek kadry Polski juniorów młody badmintonista Stali Nowa Dęba Patryk Kopeć, który zdobywa tak cenne doświadczenie na europejskich badmintonowych kortach. Patryk znowu spisał się bardzo dobrze. W grze mieszanej wspólnie ze swoją partnerką kadrową Aleksandrą Goszczyńską (UKSB Milenium Warszawa) uplasowali się na dobrym dziewiątym miejscu. Jeszcze lepiej Patryk spisał się w grze podwójnej juniorów gdzie wspólnie ze swoim kadrowym partnerem Bartoszem Markiewiczem (MLKS Solec Kujawski) wywalczyli dobre piąte miejsce, pokonując po drodze między innymi silne pary deblowe ze Słowenii i Anglii, ocierając się tym samym o podium.

Była to dobra promocja MKS „Stal” oraz miasta i gminy Nowa Dęba przez badmintonistów tym razem na arenie międzynarodowej.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here