Międzynarodowy turniej badmintona „Yonex Estonian Junior 2015” w miejscowości Tartu w Estonii.

0

W Estonii w miejscowości Tartu z udziałem wielu czołowych zawodniczek i zawodników z Europy oraz reprezentacji polskich juniorów wśród których znalazł się również 17 – letni wychowanek Stali Nowa Dęba Patryk Kopeć, rozegrany został kolejny w tym sezonie duży międzynarodowy turniej juniorów pod nazwą „Yonex Estonian Junior 2015” w badmintonie.

Patryk jak na zawodnika, który zbiera międzynarodowe doświadczenie znowu spisał się dobrze. Przez trenerów kadry narodowej juniorów został zgłoszony aż w trzech grach. W grze pojedynczej juniorów wywalczył dobre dziewiąte miejsce, chociaż specjalizuje się tylko w grach podwójnych i mieszanych. Również w grze mieszanej, w której jego partnerką była Wiktoria Adamek (UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza) wywalczyli dziewiąte miejsce. Najlepiej spisał się w grze podwójnej juniorów gdzie wspólnie ze swoim kadrowym partnerem Bartoszem Markiewiczem (MLKS Solec Kujawski) wywalczyli bardzo dobre piąte miejsce.
Był to kolejny bardzo dobry występ tego młodego i utalentowanego badmintonisty z Nowej Dęby, tym razem na arenie międzynarodowej. To kolejna udana promocja Miasta i Gminy Nowa Dęba poza granicami kraju przez badmintonistów Stali Nowa Dęba.
indeks (12)
Na zdjęciu od lewej: Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) i Bartosz Markiewicz (MLKS Solec Kujawski)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here