Mikołaj odwiedził Oddział Dziecięcy

18

06-12-2012

W czwartek 6 grudnia 2012 r. najmłodszych pacjentów Szpitala Powiatowego Nowej Dębie odwiedził Święty Mikołaj. Św. Mikołaj mimo, że zabiegany w nowodębskim Szpitalu zabawił dłuższą chwilę. Wizyta sprawiła dużo radości przebywającym na Oddziale Dziecięcym małym pacjentom, którzy cierpią nie tylko z powodu choroby, ale także rozłąki z rodzicami.

Wspomnienie odwiedzin Mikołaja i podarowanych przez niego prezentów, to jedne z najwspanialszych chwil dzieciństwa każdego człowieka jakie pozostają w pamięci do końca życia. Dlatego właśnie personel szpitala stara się, aby co roku dzieci przebywające w naszej placówce nie były pozbawione tych radosnych przeżyć.

Oczywiście wizyta Mikołaja nie byłaby możliwa bez pomocy sponsorów – ludzi o wielkim sercu, którzy bezinteresownie wspierają nas w tych działaniach. Warto podkreślić zaangażowanie: Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, Firmy Sanfarm z Nowej Dęby oraz terapii zajęciowej z Oddziału Psychiatrycznego z Nowej Dęby dzięki, którym każde dziecko otrzymało symboliczny prezent. Cieszymy się, że swoją obecnością możemy dodać trochę radości dzieciom, dla których pobyt w szpitalu jest smutnym zdarzeniem – mówią sponsorzy.

Prezenty, które pozostały na oddziale zostały przekazane na izbę przyjęć, aby na małych pacjentów, którzy tego dnia zostali przyjęci do szpitala czekała radosna niespodzianka.


BC

18 KOMENTARZE

 1. Szkoda dzieciaczków. – ŻYCIE..
  Fajny gest,miło.
  Wracajcie do domów – zdrowe – na święta !:) lub wcześniej!

  ps. #2 …
  a Ty swoje ziejesz.. Dziecko ci zjedli czy co,że tak się prz***asz?
  Daj na luz częściej, bo – wrzody na żołądku wkrótce.. I po co? się pytam B)

 2. wesolo mi #2 postawil grzeczne pytanie ,ALE TY GNOJOWATA PIANKO musiales sie tego czepic i naublizac ,WIDAC ZE JESTES RATUSZOWYM CWOKIEM

 3. Super pomysł z tymi prezentami dla dzieciaków ze szpitala. Gratuluję organizatorom!

  P.S. Kto był tym Mikołajem bo nie mogę poznać?

 4. Nareszcie udany pomysl, gratuluje inicjatywy! Duzo jednak dzieci z biednych rodzin, czeka na Mikolaja w miescie. Zorganizujcie cos!

 5. [center]Ja GNOJOWATA piankapouliretanowa /ćwok i ****ek – przepraszam uroczyście za : [quote]a Ty swoje ziejesz.. Dziecko ci zjedli czy co,że tak się prz***asz?
  Daj na luz częściej, bo – wrzody na żołądku wkrótce.. I po co? się pytam Cool[/quote][/center]

  GAMONIE..

 6. Gratuluję dyr. i pracownikom SOK w Nowej Dębie za wspieranie dzieci w trudnych chwilach. Pomysł szlachetny i godny naśladowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here