Nabór pracowników na turnusy wakacyjne w Piaskach

10

21.05.2012
W związku z organizacją przez Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji obozu wypoczynkowego dla dzieci i młodzieży w miejscowości Piaski/ Leśniczówka w terminach:

I turnus: 30 czerwca 2012 – 15 lipca 2012
II turnus (harcerski): 14 – 29 lipca 2012
III turnus: 28 lipca 2012 – 12 sierpnia 2012

Ogłaszamy nabór na następujące stanowiska:

KIEROWNIK PLACÓWKI WYPOCZYNKOWEJ /KOMENDANT OBOZU
WYCHOWAWCA
SZEF KUCHNI
POMOC KUCHENNA
INTENDENT/MAGAZYNIER
KONSERWATOR
KIEROWCA

List motywacyjny, c.v. oraz dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje (uregulowane przepisami prawa) należy składać w siedzibie Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie, przy ul. Kościuszki 14, 39-460 Nowa Dęba – pokój nr 5-Administracja lub e-mailem:
administracja-sosir@nowadeba.pl.

SOSiR

.

10 KOMENTARZE

  1. Ja chce zostać Szef kuchni,**** tam – pomoc kuchenna też jest obiecująca..Kierowca odpada – brak uprawnień…Pasi mi INTENDENT/y magazynier mi nie pasuję.. lasowiacy ukradną towar i wsyd- olać wstyd -okradną a ja jak głupek będę się macerował. .. To może Kierownik Placówki Wypoczynkowej./Komendat ?To mi pasi!!;):):)

  2. najpierw rozdajOO karty na turnusAAA i kase a pozniej robiOOO nabor na kadre opiekuńczOOO ……… jak na moj gust ktos tu od du***y strony zaczyna ….no ale ŁONEEE wiedzOOO lepij…… :D ŁONE SO MONDRE …. co tam bedzie nam kto godoŁŁŁ …. my to ju 40 lOOt łorganizujewa łobozy i zawsze było łokej….. nic dodać nic ująć …. i ludzie majOO dzieci oddać nie wiadomo komu :o :( zero myślenia i zdrowego rozsądku ZEROOOOOOOO :(

  3. #3 ;) Mam nadzieje.że odebrałeś to jako Żart.
    [color=#cc0000]edit[/color]
    proszę pisz po polsku,jeśli jesteś Romem pisz po swojemu – postaram się zrozumieć..

  4. Dla Was to nawet jak Wam ktoś by flachę postawił to na forum jechalibyście z komentarzami, że za mało, że nie taka, że nie w tyym sklepie kupiona i że kaca musicie leczyć. Powodzenia.
    PS. Piaski – super że ktoś pomyślał i wziął się za organizację, a roboty z tym jest ogrom i nie p*******e głupot, jak nie wiecie w czym rzecz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here