[NAGRANIE] O nowym i starym basenie

11

Adam Szurgociński, dyrektor SOSiR opowiada o sytuacji na krytej pływalni i nauce pływania dla dzieci i dorosłych:

1.Naciśnij PLAY
2. Jeśli nagranie \”przycina\” naciśnij PAUZE i poczekaj aż załaduje się pasek na osi czasu.
3. Odtwórz.

Adam Szurgociński: Dzieci nie ponoszą żadnych kosztów [nauki]. (…) Do nauki pływania zatrudnionych zostało dwóch instruktorów pływania poza strukturą ratowników.


Adam Szurgociński dyrektor SOSiR i Wiesław Ordon burmistrz miasta i gminy Nowa Dęba mówią o planowanych zmianach na kompleksach sportowych

1.Naciśnij PLAY
2. Jeśli nagranie \”przycina\” naciśnij PAUZE i poczekaj aż załaduje się pasek na osi czasu.
3. Odtwórz.Adam Szurgociński: Wiadomo, że brodzik i stary basen wymagają całkowitej zmiany (…)
Wiesław Ordon: Nawet nie tyle remontu, ale budowy na tym terenie nowych obiektów (…) Zakłada się, że wartość przebudowy basenu odkrytego to koszt 6-7 mln złotych.

11 KOMENTARZE

 1. Jedna uwaga. Jeśli zaczniecie się zabierać za basen nie ruszajcie WIEŻY DO SKOKÓW! Ma swoje lata i jest obiektem zabytkowym. Dlatego apeluje aby jej nie usuwać!!!

 2. Była już siła przewodnia co "wyremontowała" teren rekreacyjny nad zalewem. Były tam domki kempingowe, kajaki, rowery wodne, restauracja.
  Oby w podobny sposób nie zakończył się remont basenu.

 3. [quote]Była już siła przewodnia co "wyremontowała" teren rekreacyjny nad zalewem. Były tam domki kempingowe, kajaki, rowery wodne, restauracja.
  Oby w podobny sposób nie zakończył się remont basenu.[/quote]

  Po imieniu nazywać i zapmiętywać by błędów nie powtarzać i tych samym nazwisk na liście po raz kolejny nie skreślać. Trudne? Oczywiście, że nie.
  Ale po co? Ale sól tej ziemi i tak idąc do wyborów wybierze swojego oprawce bo jego tok myślenia wygląda tak: "Nuuu, ale łon już był na urzędzie to łon się zna i doświadczony to na niego. I ważne że nasz, i proboszcz popira".

 4. Najpierw ta sol ziemi musi pojsc a o to chyba najtrudniej. ;]
  Najwygodniej nic nie zrobic a pozniej psioczyc jeczec i wyplakiwac sie w kaciku.

 5. jak znam życie to solary na ścianie basenu to są nie podłączone i robią tylko takie wrażenie-złudzenie, że jesteśmy przejrzystą gminą to coś na wzór naszej ekonomicznej przyjaznej kotłowni na biomasę.w tym miasteczku to wszystko jest eko, free i cool . jesteśmy jak te wszystkie trendy hasełka w tv. tylko hasełka ….więc z tymi solarami jest jak z hasełkami, sami się przekonajcie …

 6. Panie Dyrektorze SOSIR-u wypowiedział się Pan na temat nauki pływania, ze prowadzone są zajęcia z dziećmi szkolnymi z terenu miasta i gminy, ale nie powiedział Pan o tym,że nie wszystkie dzieci (klasy szkół podstawowych czy gimnazjum) biorą udział w tej nauce? Co to za uwarunkowania, czy to nie jest wyróżnianie czy dyskryminacja. Jak mamy rozumieć całą ta sytuację ? Wspomniał Pan również o zatrudnionych instruktorach, moje pytanie jest takie: kogo więc oni uczą gdzie można te informacje zdobyć i ile taka przyjemność kosztuje (bo wyraźnie Pan zaznaczył że nauka pływania nic nie kosztuje)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here