NALP: DEZAMET VS FAIR PLAY MIELEC

18


Już w najbliższą sobotę (18 grudnia) o godz. 18:00 zmierzą się futsalowi liderzy ligi nowodębskiej i mieleckiej.

Na hali przy Zespole Szkół Nr 1 zmierzą się drużyny DEZAMETU i FAIR PLAY MIELEC. Przypomnijmy, że załoga Dezametu zdobyła pierwsze miejsce w Nowodębskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej nie przegrywając ani jednego meczu. Czy pokona piłkarzy z Mielca?

Pojedynek będzie odbywał się wedle zasad futsalu (faule kumulowane, rzuty wolne, uznawanie bramek itd.). Szczegółowe przepisy futsalu można znaleźć TUTAJ Spotkanie będą sędziować zawodowi futsalowi arbitrzy z Dębicy.

Ponadto podczas sobotniego meczu nastąpi udekorowanie zwycięskich drużyn i wręczenie nagród przez starostów powiatu tarnobrzeskiego Mirosława Plutę i Jerzego Sudoła. Oprawę artystyczną zapewnią cheerleaderki z grupy p. Beaty Hodór.


PROGRAM:

18:00 – Występ zespołu
18:15- Wręczenie pucharów i nagród (Dezamet, Media Tel, Turbo Banda)
18: 30 – Mecz towarzyski DEZAMET – FAIR PLAY MIELEC

SPONSORZY:
-Firma BILIŃSKI -Ozdoby choinkowe;
-Firma DONORIA – broker, ubezpiecznia;
-POWIAT TARNOBRZESKI
-Bogusław FRYC- Prywatny Gabinet Stomatologiczny;
-Wojciech Śmiech;

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW SPORTOWYCH EMOCJI !

18 KOMENTARZE

  1. jaaaaaa normalnie jak szybcy i wściekli normalnie jesteście…tajny turniej…żeby wam tam tylko policja nie wpadła bo "kto ma wiedzieć ten wie".

  2. Nie rozumie dlaczego mam się udławić ? Drużyna została zaproszona a ja jestem jednym z zawodników i nie mam żadnego ciśnienia na Jony Walkera, po prostu jest kolejna okazja żeby zagrać więc gramy.

  3. mecz był bardzo ładny. Mielczanie w doskonałej formie a i nasi zawodnicy niczego sobie. Fajny chociaż krótki pokaz dziewcząt ( myślałem że w trakcie przerwy dziewczyny zabawią widownię) ogólnie rzecz biorąc fajnie że coś się dzieje w Naszym Mieście. Brawa dla zwycięzców i naszych zawodników jak i organizatorów. Dziękuję Bawiłem się przednio.

  4. Mecz bardzo dobry, wynik jeszcze lepszy ale trzeba szczerze przyznać, że nie odzwierciedla dokładnie przebiegu spotkania. Brawa dla Dezametu za świetną grę jednak Mielec poziom wyżej. pozdrawiam

  5. A CO Z NAGRODĄ DLA STRZELCA NAJLEPSZEGO ? I DLACZEGO NA ROZDANIU PAN PROWADZĄCY POWIEDZIAŁ " DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA I STRZELCA LIGI " SKORO BEDNARSKI CZY HORODENSKI MIELI DUŻO WIĘCEJ BRAMEK OD KAMILA SERAFINA ?

  6. Dokładnie po prostu się pomylił chodziło mu raczej tylko o najlepszego zawodnika i ja osobiście się z tą decyzją zgadzam. Gorzej natomiast jest z wyborem bramkarza bo chyba powinien nim zostać bramkarz z media tele a choćby nawet za to ze pościł najmniej bramek w całej lidze. Myślę, że organizatorzy zapomnieli jeszcze o jednym wyróżnieniu dla Młynarczyka z DEZAMETU za umiejętności i kondycje jaką prezentował przez wszystkie 9 kolejek i chyba jak się nie mylę jest jedynym zawodnikiem który rozegrał wszystkie mecze bez ani jednej zmiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here