Bronkobus w Nowej Dębie

52


Nowa Dęba i Powiat Tarnobrzeski, to kolejny region Podkarpacia, do którego zawitał Bronkobus. Wczoraj 16 marca, w godzinach popołudniowych przedstawiciele struktur lokalnej Platformy Obywatelskiej, działacze i młodzi sympatycy partii zbierali podpisy poparcia dla kandydata na prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Bronkobus pojawił się w dwóch miejscach: na przystanku autobusowym oraz na nowodębskich plantach.

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

52 KOMENTARZE

  • Aska ty sobie mow nie a my policzymy tak aby bylo 59,3%bo nie wazne kto glosuje a wazne kto liczy

 1. Wybieram zgodę to slogan zaprzeczający funkcjonowania tej jebanej formacji,ludzie wstyd takie informacje zamieszczać na portalu.

 2. Ludzie ogarnijcie się ! za pracę do 67 roku życia i za chęć sprzedaży lasów państwowych .Niech mi wytłumaczy Komorowski ostatnie posiedzenie Sejmu w zeszłym Roku o sprzedaży LP. Chańba panie Łowczy RP Komorowski

  • Pan Prezidą ” Bul ’ Komoruski herbu ” skok na fotel” nie ma ochoty z takimi prowincjuszami się spotykać, wysłał więc swoich przu…pasów, by mu głosów nagonili. A panie nauczycielki, jak to nauczycielki popierają ustawę 67 , GMO- bo to przecież zdrowe, sześciolatki w szkołach , rozkradziony kraj, zapaść w służbie zdrowia,nocny zamach na polskie lasy. Panie nauczycielki są ponad to , one zyją w innym świecie,takim lepszym. Tyle, że do czasu.

 3. Czy to prawda, że występujący na zdjęciu p. Dariusz Bukowski ( były przewodniczący rady powiatu z ramienia PO ) został obecnie zatrudniony w szpitalu w Nowej Dębie na umowę czasową ( więc bez konkursu )? To by było dziwne, bo po pierwsze ponoć jest instruktorem tańca ludowego, a po drugie – ponoć jest dyrektorem generalnym firmy ubezpieczeniowo-lokatowej NOVISION ( ang. bez wizji, brak wizji ).

  Ale ludzie tak na mieście mówią, więc ja pytam.

  • A córka i zięć pani skarbnik z powiatu pełnią funkcje ordynatorów wewnętrznego i psychiatryka.
   Oj tam taka karma. Taka nasz polska rodzinna karma wszędzie wpychamy znajomych kuzynów.

 4. jak ten pan wygra wybory, to będę już pewny w 100%, że sfałszowane i będą to ostatnie w jakich brałem udział.Nie mówię tutaj jedynie w swoim imieniu ale osób z którymi spotykam się i rozmawiam nacodzień. Temu panu już dziękujemy!

 5. a i xysio Żmuda jest ten od „L”

  a tam wolno pekaesom wjeżdżać na te płytki? było pozwolenie urzędowe

  a ta druga pani to nie pani Tabo… od matmy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here