Setki pracowników w nowodębskiej podstrefie straci pracę !

29

Hale ME Logistic w Chmielowie prowadzącej usługi logistyczno-magazynowe dla sieci Avans. W najbliższych tygodniach prace straci tu 230 spośród 400 pracowników tej spółki!

Firma Domex już w upadłości. Właściciel między innymi sieci ponad 250 elektromarketów Avans w całej Polsce będzie zwalniać pracowników. W sumie 400 osób. Czarny scenariusz niestety się sprawdza. Sandomierska firma mająca główną siedzibę w Chmielowie k. Tarnobrzega zwolni znaczną część pracowników. Do wczoraj urzędy pracy otrzymały informację o zwolnieniu 400 pracowników Grupy Domex – 170 ze spółki Avans i 230 ze spółki ME Logistic prowadzącej usługi logistyczno – maga-zynowe dla sieci Avans.
O tarapatach finansowych, które zmusiły właścicieli Grupy Domex do złożenia w tarnobrzeskim sądzie wniosku o ogłoszenie upadłości. Sąd – przypomnijmy – wyznaczył tymczasowego nadzorcę, który zabezpieczył majątek firmy. W ostatni poniedziałek Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu ogłosił upadłość Domexu.

Więcej na stronie Echa Dnia: LINK

29 KOMENTARZE

  • Jak firma się budowała to niby to była jego zasługa. Ale jak firma upada to on już nie pokazuje z tą firmą. To pokazuje jak działa jego propaganda. Co dobre to jego zasługa (mimo, że nie ma z tym nic wspólnego) a co złe to zawsze winny ktoś inny: rząd, inspektor nadzoru, urzędnik itd itp.)

  • Ale jak powstawala ta fabryka to nie było że zasługa Tuska tylko Ordon sobie przypisywał zasługi. Chodzi o pokazanie obłudy że sobie wszystko co dobre przypisuje ale jak są problemy to już nie jego wina.

  • I zasługi jego też nie ma bo nie zatrudniał. Ale propagandowo wrzucał budynek firmy na swój plakat wyborczy. I to mogło przynieść pecha.

 1. Jaka fabryka! firma upadnie, powstanie nowa, nowe zwolnienia podatkowe, nowe przyjęcia, itd… . 400 osób na 250 sklepów w całym kraju to nawet nie 2 osoby na sklep!

 2. Be paniki, zaraz bedzie jakiś geszefcik i ktoś to weźmie za frajer. Przykreci się srube zwolnią z podatkow i bedzie git.

 3. Prowadzę zakład 25 lat tutaj i zamykam drzwi na klucz jak jakiś polityk się zbliża .Dlatego jeszcze egzystuję .

 4. Krzyż na droge pozdrowiam tych co tam pracowali, moga sie wypowiedziec troszke na temat tej firmy. A z Nowej Dęby pracowało tam raptem kilka osob na etacie.

  Z pewnościa upadłość to kolejny z przekret właściciela.

  • Tak, przekręty przekręty i wszędzie przekręty, czy jak ktoś buduje dom też widzisz w tym jkaiś przekręt? Uzasadnij chociaż to co napisałeś, co za chorzy ludzie….

  • A taki aby byc moze nie splacic zobowiazan, jak ktos napisal ponizej. Odrodzic sie pod nowa nazwa… z nowymi ulgami

 5. A jeden z synów właściciela mieszka w Alfredówce , nawet nie wiecie jaka ma tam willę , czyta to i się śmieje . Miliony bezpiecznie leżą na Cyprze , a kumpel za bezcen odkupi od syndyka to co zostało i otworzy sieć pod inną nazwą , zresztą kupiec już na to jest. A ludzie , no cóż ….. na truskawki do Niemiec

 6. niestety ja w tej firmie pracowałem.. przykro się na to wszytsko patrzy.. taka firma i potega..a tu upadlosc.. upodlenie firmy.. po prostu prezes za bardzo zaufal „zarządowi”…

 7. Pierdolnęło bo musiało brak pracowników zaangażowanych w rozwój firmy umiecie tylko liczyć prezesowi i staroście ile zarabia .. Za niedługo poleci pikliktonek . w piśmie jest napisane: kto buduje na piasku a nie na twardej opoce ten źle buduje .

  • NSG ma się bardzo dobrze, będą budować dodatkową halę, to chyba coś znaczy.

  • POMYLILES NAZWISKA KACZOR WSZYSTKO UZDRAWIA ,TUSK NIE PRZYJECHAL BO PAMIETA POPRZEDNIE PRZYWITANIE

  • ta pierdolnieli ale Tuskowi we Wrawach jak była powódź zabronili publikacji zdjęć i cichosza. Płyną natenczas w łodeczce i jesen z podtopionych wyciagna grabe i bym w papę donaldinio

  • @wesoło mi
   Nie Kaczor tylko prezes PiS i nie Tusk tylko premier RP.
   Kultury trochę,ku*wa mać!

 8. Hale przy których się fotografowali pozostaną , zmieni się tylko najemca .Tak to jest w tym biznesie w gospodarce wolnorynkowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here