Niebezpieczne gałęzie zostaną wycięte

42

2013-10-27


Kilkanaście dni temu informowaliśmy o niebezpiecznych gałęziach zagrażających dzieciom bawiącym się na nowym placu zabaw w \”Koziołku\”. Nasza interwencja okazała się skuteczna. Burmistrz zapewnia, że gałęzie zostaną usunięte.

Warto dodać, że temat nie jest nowy. Wielokrotnie problem był sygnalizowany burmistrzowi i władzom miasta przez radnego Tomasza Licaka. – O suchych gałęziach nad głowami bawiących się dzieci mówiłem jeszcze przed rewitalizacją. Smutne jest, że z taką łatwością wycina się piękne dęby a nie można sobie poradzić z posuchami – komentuje Licak.


Burmistrz Wiesław Ordon poinformował, że 21 października zwrócił się do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej (PGKiM) o usunięcie suchych gałęzi wiszących nad placem zabaw na terenie Ogródka Jordanowskiego, w ramach realizacji zlecenia wykonania zadania własnego Gminy, polegającego na bieżącym utrzymaniu i konserwacji zieleni miejskiej.

/info

42 KOMENTARZE

 1. To teraz pasowało by aby Burmistrz i Rada Miejska zainteresowali się brakiem równego i utwardzonego przejścia od przystanku PKP do chodnika wzdłuż ulicy Kościuszki, może jakieś pasy i znak by się przydał.

 2. Nikt łaski nie robi, że powycina te posuchy. To powinno zostać zrobione kiedy sporządzano inwentaryzacje tego terenu a nie po wykonanym projekcie – zapytam jeszcze , kto za to zapłaci ? kto zapłaci za taką wpadkę, kto zapłaci za kolejną usługę ? Kto zapłaci za zniszczenia jakie zostaną dokonane podczas tej wycinki ?
  Widać gospodarność i fachowość w wydawaniu NASZYCH PIENIĘDZY :o

 3. [b]bo tobie to zawsze się pierdoły kojarzą ze wszystkim. No chyba ze chodzi o Ordona, to wtedy na kolanach piszesz, a ze ciężko w tej pozycji coś napisać, to i wspomniane pierdoły wychodzą….[/b]

 4. No proszę. To jednak dzięki portalowi infonowadeba pan Ordon zrozumiał że "do zadań własnych gminy" należy między innymi "utrzymanie zieleni miejskiej" we właściwym stanie. Gratuluję!

 5. [b]Koleś, wszyscy wiemy że jesteś ukrytą opcją ordonową , i jakoś musimy ścierpieć twoje wywody, jak zgaduję nierzadko podlewane jakimś płynem, bo na trzeźwo nikt normalny takich pierdół by nie wypisywał….Ale ostatnio przeginasz, i to co wystukasz brzmi jak powtarzająca się w kółko reklama oldspajsa, z bambusem siedzącym na koniu. Czyli nudne i bez sensu. Weź się ogarnij z tej kampanii buraczanej jaką masz w sobie i może zadzwoń do Radyja, pogadaj, może tam cię podleczą. Ja cię nie pozdrawiam, bo byłoby to nadużycie.[/b]

 6. Człowieku, nie oburzaj się, że ktoś zainteresował się gałęziami. Jeżeli Twoje dziecko oberwało by jakimś konarem i przyszło by go leczyć to może Ciebie byłoby na to stać ale większości ludzi w Nowej Dębie nie. Może rzeczywiście jesteś jednym z Ordonasów, masz pracę, wypłatę i pewność że Cię nikt nie zwolni bo się nigdy nie sprzeciwiasz szefowi. On takich lubi. Ale zastanów się jak daleko Ty w życiu zajdziesz, co osiągniesz?

 7. A debil # 15 #14 bedzie klepal jedno i to samo ale prawde piszesz jestem niczyim kolesiem i Ordonowcow tez wiec wszystkich kolesi co by chcieli byc moimi kolesiami OLEWAM a numerek14 suche galazki juz przerobil na konary widac biudulek nie wie jak wyglada konar :|

 8. ^ Wątpię .
  [quote]debil [/quote][quote]jestem niczyim kolesiem i Ordonowcow tez wiec wszystkich kolesi co by chcieli byc moimi kolesiami OLEWAM[/quote] WTF?? Umiesz pisać po polsku?

 9. No fajnie by było jakby to było usuniete i panie Ordon fsjnie by bylo ajkby wieksze dofinansowanie poszło na Stal bo drużynie grozi spadek do nizej ligi!!!

 10. A ja bym proponował radnemu licakowi aby zwrócił się do Pana Burmistrza o wykonanie specjalnych podpór pod wszystkimi drzewami w mieście. Dlaczego ? Aby drzew nie przewrócił wiatr co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia jakiegoś milusińskiego. Dziecka lub pieska. Jakie to szczęście mieć takiego radnego licaka.Co on jeszcze innego potrafi ?

 11. [quote]Suche i chore gałęzie się wycina sukcesywnie i nie potrzeba do tego radnego Licak a zdrowy rozsądek.[/quote]

  zdrowy rozsądek już dawno władzy odebrało dlatego musiał interweniować radny Licak . Robił to kilkukrotnie ale dopiero jak pokazały się zdjęcia na info to zareagowano.

 12. Brawo radny licak i ratuszowcy. Doprowadziłeś do wycięcia paru gałązek . Jaka opłacanego radnego to sukces nie lada. Szykaj aparatem co jeszcze jest do podcięcia. wycięcia czy ucięcia

 13. Ordon z Żołędziem nie radzą sobie ani z sprawami wysokiej rangi jak np. inwestycje co widzimy po fuszerce na plantach, odpadajacych płytach z SOK itd, ani ze sprawami prostymi jak "utrzymanie zieleni miejskiej" we właściwym stanie. Czy ci dwaj nauczyciele cokolwiek potrafią oprócz zaciągania kredytów i zadłużania mieszkańców? A no tak! Potrafią podwyższać podatki mieszkańcom i opłaty za wodę.

 14. [quote]Miarkuj slowa abys nie znalazl sie w opalach jak radny O[/quote]

  Straszyć to sobie możecie takich samych jak wy. Prawda jest prawdą i prawda jest widoczna. Widać ją idąc na planty itd. Ale zaczynacie pokazywać swoje prawdziwe oblicze. To bardzo piękne, bo mieszkańcy zobaczą do czego się posuwacie. Tyle że w Sądach nie pracują wasze przy****sy. Marek powinien wam podziękować za to, że pomagacie Ratuszowi w kampanii strasząc go Sądem.

 15. Rozumiem, że nigdy nie opuściłeś swojej zagrody dlatego myślisz, że Sądy są tak samo lizusiarskie wobec jakiś małych sołtysów podobnie jak ty.. ale prawda okaże się inna. Nawet jak na prowincji tarnobrzeskiej coś pójdzie nie tak to apelacja wyśmieje wszystkich pieniaczy i pokaże im miejsce w szeregu. A wówczas pieniadze będą płacić odszkodowanie. I tak się to skończy :) Wiadomo, że jest rok wyborczy i trzeba opozycji uniemożliwić działanie. Tylko o to tutaj chodzi. I jest to jasne dla wszystkich ludzi.

 16. Mastalerza ludzie Dziubińskiego też chcieli sparaliżować nasyłając sądy. Ludzie to zobaczyli i powiedzieli Dziubińskiemu co myślą o działaniu jego ludzi. Mastalerz wygrał i przed Sądami i w wyborach. To nie Białoruś! No ale przynjamniej TVN24 znów będzie mówił o Dębie. Ostatnio było o rekordzie pijaństwa a teraz będzie o metodach niszczenia opozycji. I wszystkim budiet wesolo.

 17. Podobno jak burmistrz dowiedział się o złożonym pozwie to strasznie ZBLADŁ, ZACZĄŁ SIĘ JĄKAĆ I JAK SZALONY WYBIEGŁ Z URZĘDU, OBY OPOZYCJA NIE MIAŁA GO NA SUMIENIU JAK SOBIE KRZYWDE ZROBI. A sam zastępca to chyba nawet na urlop się udał. Nie wiadomo czy wrócł. już?

 18. Czy w Nowej Dębie jest opozycja ? Jaka ? Kto? Jeżeli chodzi może o ratyszowców to śmiech na sali .A co się stało z tym od matki boskiej nowej patronki nowodębskiej? Wyjechał na zmywak ? Bo ostapko podobno już dobrze myje gary. Tam myje a tu mu płacą. Urodzony w czepku. Opozycja jest ślepa.- ale to już jej problem. Nadrabia to chamstwem i szerzenie nienawiści. Pisz wymaluj jak pisowcy kaczora

 19. Typowy PiSowiec wgląda tak[url]http://www.glol.pl/item/3871.html[/url] mimo,że kolor skóry ma inny – choć i to niepewne po wypowiedziach prezesa o kolorach.
  Żartowałem! To Maciarewicz zmieniający [color=#cc0000]Dramat[/color] z swoimi profesorami w to ^

 20. Pogadaliśmy na forum i co nic się nie zmieni cała ekipa oszołomów zostanie. Będzie jak było. Idą wybory wtedy to należy zmienić. Poczynając od głowy a kończąc na mniejszych, korzy nasze pieniądze marnują. Proponuję wtedy rozliczyć wszystkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here