NOWA ODSŁONA KOMISARIATU POLICJI W NOWEJ DĘBIE

10

Budynek Komisariatu Policji w Nowej Dębie nabrał nowego blasku. Kilka dni temu zakończono zewnętrzy remont komisariatu. Środki na ten cel pozyskano z budżetu państwa oraz budżetu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Stary budynek Komisariatu Policji przy ul. Słowackiego 2 w Nowej Dębie przeszedł gruntowny remont zewnętrzny. Inwestycję rozpoczęto we wrześniu br. Dziś nastąpiło jego oficjalne otwarcie. W uroczystości wziął udział m.in. Burmistrz Miasta i Gminy w Nowej Dębie Wiesław Ordon, Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Stanisław Sekuła,  Komendant Komisariatu Policji w Nowej Dębie kom. Mariusz Stasiak, naczelnika Wydz. Inwestycji i Remontów Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie reprezentowała Iwona Pacholicka z Tadeuszem Pasternakiem byli też wykonawcy robót budowlanych WID – BUD z Chmielowa, policjanci i pracownicy gminy.

Podczas części oficjalnej Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Stanisław Sekuła podziękował władzom gminy za pomoc i wsparcie w obrane przedsięwzięcie. W pracę angażowało się wiele podmiotów od pracowników Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba, Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie poprzez wykonawcę robót budowlanych. Etap końcowy przyniósł oczekiwany rezultat. Remont objął wymianę logotypu, drzwi, położenie izolacji termicznej malowanie oraz dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kosz inwestycji wyniósł 240 tys zł. Środki te pochodziły z budżetu państwa oraz budżetu Miasta i Gminy Nowa Dęba

10 KOMENTARZE

  • Drogi Panie, mam do Pana pytanie.
   Ile razy w roku zachodzi tam Pan jako petent ?
   Nie sądzę że często, bo niby po co ?
   A tak na marginesie, nie jest to ważne czy jest widoczny, tylko czy jest i czy jest otwarty.
   „Kosz inwestycji wyniósł 240 tys zł. Środki te pochodziły z budżetu państwa oraz budżetu Miasta i Gminy Nowa Dęba” – ciekaw jestem ile dołożyła gmina ? Czy tak jak zwykle , co roku na paliwo ? Policjanci i tak będą wdzięczni – bo co mają powiedzieć ? Przecież gmina pomogła ! Tak !!! Pomogła ! By widok zewnątrz był należyty i nie szpecił pozostałych inwestycji. A reszta się nie liczy… no bo jak elewacja zewnętrzna i nadanie logotypu ma poprawić pracę naszym Policjantom. Proszę zapytać tam pracujących, jak poprawiła się ich praca w tym miejscu… tyle w temacie.

  • Nie chodzę ale komisariat ma wyglądać jak komisariat a nie skład opału. A waśnie , że w, ażne ze ma być zauważalny chociażby dla osób które są przyjezdne. A o godziny otwarcia to już inna sprawa. Jak jesteśmy przy budżecie i jego wydatkowaniu to lepiej zadać sobie po co nam tak droga bieżnia i infrastruktura lekkoatletyczna.

  • na nich zawsze można liczyć, pomagają jak trzeba i to nie tylko przy budowie. Cieszymy się wszyscy, że oni są….

 1. A Grzesia Poloczka nie zaprosili.Toż to nowodębski policmajster nr.1 Kuda tam reszcie policjantów z nowodębskiego komisaristu do niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here