Ratusz dziękuje za poparcie

53

Na konferencji w nocy z wtorku na środę Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych do rad gmin, powiatów, sejmików województw oraz wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Jako pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców RATUSZ chciałbym oficjalnie gorąco podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w niedzielnym głosowaniu, a zwłaszcza tym, którzy oddali swój głos na naszą drużynę. Obdarzyliście nas ogromnym kredytem zaufania, który będziemy spłacać wytężoną pracą w radzie gminy. Nie zawiedziecie się!

Dziękujemy Internautom, którzy na portalach społecznościowych (facebook, nasza-klasa) dołączyli się do grupy Ratusza i przez cały gorący wyborczy okres byli z nami. Dziękuję także wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w naszą kampanię: lepiły plakaty, rozdawały ulotki itd. To również Wasz sukces!.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom: nowym i starym radnym, burmistrzowi, osobom, które dostały się do powiatu tarnobrzeskiego. Mamy nadzieję, że mimo podziałów będziemy wspólnie działać na rzecz naszego miasta i gminy. Dziękujemy.

Wojciech Śmiech

53 KOMENTARZE

 1. Nie wiem o co wam chodzi z tymi gadżetami – to normalne w kampanii wyborczej i dziwić może chyba tylko wśród ludzi o małej świadomości społecznej. ogarnijcie sie w końcu

 2. do #5
  Daj sobie spokój z reagowaniem na komentarze takie jak powyżej… Szkoda czasu i nerwów na szczekających obszczymurów którzy zawsze jako pierwsi muszą wyładować na forum, owoc swej frustracji wynikającej z niemocy i niedojrzałości intelektualnej :) Spójrz, że Ci spokojniejsi, inteligentniejsi i bardziej dojrzali, reagują postem dopiero na głupotę tych pierwszych :) :) Ale uwierz mi…. na prawdę nie warto :)
  Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych :)

 3. Gratuluje Ratuszowi……..

  Kampanii…… :/ Dlugopisow, zapalniczek, plakatow, nagonki na radnych i burmistrza i zabawy w supermena ktory nas wszystkich ocali przed okrutnym Don Ordonerro.

  Daje wam duzy + za dzialalnosc
  Daje wam ogromny – za kampanie, ktora byla chamska – widze ze wyznajecie teraz zasady: cel uswieca srodki, po trupach do celu, itd.

  Korytko juz czeka…

 4. [b]mieszkaniec [/b]Proszę o kontakt,zakładam stowarzyszenie mające pilnować i ocenić posunięcia Pana M.Ostapki i Pani Marii Mroczek.Dokumentacja przygotowana do rejestracji w sądzie.Tylko jak mamy się skontaktować.Ratuszowcem nie jestem

 5. to to coś takiego jak " któĚ� " biedactwo nie dostało się do rady i szczuje na każdym kroku. Co żal d..e ściska. 4 lata temu startowałeś z tej samej listy co teraz pani Mroczek, teraz wszemi wobec plujesz na dawne swoje ugrupowanie. Jeszcze wcześniej mocno działałeś w SLD. Trochę pokory by ci się przydało. Widzisz, że społeczeństwo postrzega cię jako gbura i to jest główna przyczyna, że nie dostałeś się do rady, gdzie otrzymałeś zaledwie 200 głosów. Wynik mówi sam za siebie. Ale ty dalej piszesz bzdety. Twórz komitety, stowarzyszenia i co tylko chcesz, tylko nie zapomnij pocałować ich w du..e
  Ogarnij się człowieku.

 6. Ktoś #9 szkoda mi Ciebie… Tak dużo głupot paplasz, tak dużo żółci wylewasz. Nadajesz na kogoś a potem sie dziwisz że cie nikt po rękach nie całuje… A przecież LUDZI TRZEBA SŁUCHAĆ, WYSŁUCHAĆ, nie ciągle gadać

 7. Proponuję zawieszenie broni .To się nazywa kultura polityczna .Albo jakoś tak .Zapytajcie Sudoła on uczony .Złośliwość nie przystoi ani zwycięzcom ani zwyciężonym .Skupcie się raczej na tym jak zmontować koalicję dla dobra Nowej Dęby bo w przeciwnym razie cztery lata będziecie sobie tylko psuć nerwy i robić smród koło siebie . Koledzy z Ratusza skłócić społeczeństwo można bardzo szybko a nie oto Wam przeciecz chodzi .Daliśmy Wam szansę nie zmarnujcie . Zgoda buduje a niezgoda rujnuje . Ja osobiście uważam wszystkich uczestników tego forum za osoby którym leży na sercu dobro Nowej Dęby .I cieszę się jak w ogóle maja coś do powiedzenia ,a zgadzać się z nikim nie muszę i czasami na przekór nie chcę .
  Gratuluję Wam wygranej w wyborach Markowi Zwycięstwa na miarę marzeń i nie omieszkam dodać od siebie że do wygranych należę .Bo na Was głosowałem i kawałek torciku mi się należy. szkoda że Wojtek został pominięty przez mieszkańców Dęby wsi ale kaganek oświaty na wieś późno widocznie przy chodzi .a swoją drogą to dlaczego nie ma dwóch radnych proszę zmienić to chore 1500 na 1400 i po problemie .Część będzie się rozwijać myśleć o problemach a część wymrze. Rozgrywkę pierwszą chcę zobaczyć za parę dni czyli Przewodniczący Rady z Ratusza a już na 100% z miasta i koalicję np. NASZ GRAJDOŁ jako przeciwwagę dla burmistrza .To bardzo proste zadanie czas działać bo tego chcemy my wyborcy. Nie chcemy patrzeć jak się użeracie :@ Bo sobie pójdziemy:D:D:D

 8. Bardzo mi szkoda ,że do rady miasta nie weszły takie osoby jak J.Szpunar czy choćby nowa twarz na scenie politycznej jak p.Łagoda.
  Dęba to proste i zwykłe miasteczko i uważam ,że Ci ludzie znają jego klimat.
  Jest jeszcze parę osób ,które nie startowało a powinny.
  Wytrwałości przegranym ,bo za chwilkę znów będą wybory.
  Pozdrawiam Wszystkich

 9. Do ktosia 13 , z jaką klasą? ten pan nie wie co to klas, a ty go bronisz boś koleś. mam nadzieję że przejrzy na oczy i więcej sie nei bedzie pchał gdzie go niechcą

 10. Podobno przewodniczącym Rady ma być p.Gazda. Tak wypadło z rozdania stołków.A czy się nadaje sami sobie odpowiedzcie…
  Według mnie to albo żart albo akt rozpaczy

 11. A jakież to niesamowite zasługi ma na swoim koncie p. Szpunar, nad którym tak ubolewasz??? Bo ja w żaden sposób nie mogę sobie nic przypomnieć, chyba że siedzenie cicho i podnoszenie ręki kiedy trzeba.

 12. #9 – aleś Ty żałosny… Osobo o nick'u pisanym taboretem…obiecałeś na tym portalu,że Twój język nie napisze [color=#ff0000]Nigdy!nic[/color]
  To ''tfoja fiary/godność:D:D'' aleś taboret żałosny… – pansa sanczoB)

 13. do9#- proponuje na długiej przerwie , na kwadratówce…znak rozpoznawczy" czerwony tornister" i najnowszy egzemplarz Bajek z Teletubisiami…

 14. Jakby się nie dostali to byście jechali, że się nie dostali.
  Jak się dostali to jazda, że się dostali.
  Ratusz został wybrany po to by patrzeć na ręce, by zadawać pytania, by nie było bezmyślnego przyklepywania. Mam nadzieję, że tak właśnie będą robić bo opozycja (konstruktywna) jest potrzebna.

 15. #19 – pan sobie robisz cyrk a nieborak z czerwonym tornistrem będzie marzł – a jest chory = a dokumentacja wilgoci nabierze…
  Strach myśleć… Proszę / odwołaj spotkanie…

 16. Powyborcza nagonka sięgnęła apogeum. Jazda po chłopaku i ekipie która stara się jak może by coś w tym mieście się działo i jednoczesna pochwała dla ludzi którzy nic nie zrobili, niczego nie dali od siebie… To tylko frustracja po przegranej czy strach że powoli przychodzi nowe?

 17. Wielu cieszy sukces Ratusza, a psy niech sobie poszczekają może im ulży. Wierzymy,że sobie poradzicie i Nowa Dęba na tym tylko zyska. Trzymajcie się i róbcie swoje.Gratulacje!

 18. [img]http://demoty.infonowadeba.pl/pic/1290675679-4r66_9.jpg[/img]

  W IMIENIU SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO
  skazują "Ratuszowców" na wieczną zsyłkę do opozycji

 19. a ile razy byłeś lub byłaś na komisjach lub sesjach, że nie możesz sobie przypomnieć… czyżbyś był(a) w radzie ubiegłej kadencji … czy tylko jak niektórzy z komentatorów tego portalu żyjesz z generowania konfliktów … a swoją drogą jeżeli ktoś idzie do rady zakładając że będzie w opozycji to niech od razu złoży mandat… ja wyobrażam sobie radę która potrafi ze sobą współpracować a nie drzeć tzw. koty… w przeciwnym razie mamy przed sobą 4 lata stracone

 20. oj oj ja mysle ze Burmistrzow bedzie obojetne czy RATUSZ bedzie w opozycji czy nie , w GLOSOWANIU MYSLE ZE ZAWSZE W RADZIE BEDZIE MIAL 50 % + 1 i to mu wystarczy, a ten co bedzie pyskowal szybko znajdzie sie w izolacji !B)

 21. Człeku! Czytaj ze zrozumieniem. Nie mówię, że ma facet klasę bo go prywatnie nie znam. Napisałem, że potrafił przegrać z klasą i to mnie się podoba, że nie szczeka jak pies ogrodnika.
  Amen

 22. a moze szczeka? jesli go jnie znasz to skąd wiesz? ja wiem że to buc więc o zadnej klasie nie moze byc mowy, po prostu wyborcy zamknęli mu tą wypasioną gębę, to co ma mówić?

 23. My wczoraj w remizie w Dębie wsi uzgodniliśmy podział więc nie szczekajcie .Janek to radny jakich mało flaszkę postawił i ma rewizyjną a resztę zobaczycie .:)

 24. Ponoć niezła imprezka była… i tyle osobistości…
  A tak serio- liczniki chodzą. Kto za to zapłaci? Czy już nie ma knajp w Nowej Dębie?

 25. Widze ze nastapil skomasowany atak na ratusz i bractwo i ludzi z nimi zwiazanych i to pod kazdym tematem…straszenie sadami…wylewanie pomyj…klamstwa… BRAWOoooo a kogo to wina ratuszowych i tych ponad 1500 glosow na nich oddanych…a nie tak dawno ci sami co szkaluja uwazali sie za szkalowanych ale jajaaaa….ja chce czesciej wybory

 26. Bo widzisz najpierw "Ratuszowi" oszkalowali, a teraz chcą współpracy. Wyobrażasz sobie co oni wygadują. Teraz będą ściskać ręce tych na których pisali. Co za dwulicowość a tym samym kłamstwo jakim karmią ludzi od kiedy się pojawili. Chodziło o to żeby wejść do rady, brać kasę i tyle. Nie dla dobra miasta tylko dla siebie.

 27. UWAGA RATUSZOWCY – Bo rozdawanie zapalniczek i innych gadżetów może się źle skończyć bo oto:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Kandydaci-posiedza-bo-przekupili-95-wyborcow,wid,12890302,wiadomosc.html?ticaid=1b518

  Sąd w Głubczycach (woj. opolskie) aresztował dwóch mężczyzn kandydujących w wyborach samorządowych. Obaj są podejrzani o wręczanie korzyści majątkowych wyborcom – powiedział zastępca prokuratora rejonowego w Głubczycach, Artur Piela.
  Sąd aresztował na trzy miesiące dwóch mężczyzn kandydujących na różne szczeble lokalnego samorządu. –
  Jeden z nich został wybrany do rady powiatu, drugi nie dostał się do rady gminy
  Artur Piela, prokurator rejonowyJeden z nich został wybrany do rady powiatu, drugi nie dostał się do rady gminy – dodał prokurator.
  Podkreślił, że czynności w sprawie korupcji przy wyborach trwają od niedzieli wyborczej. – Do tej pory przesłuchano osiem osób. Sześć ma zarzut przyjmowania korzyści w zamian za głosowanie na wskazaną listę i pozycję, dwie osoby są podejrzane o wręczanie łapówek – wyjaśnił Piela.

  REKLAMA Czytaj dalej

  Według ustaleń śledztwa, wyborcy otrzymywali za oddanie głosu na wskazanego kandydata od 20 do 35 zł. – W tej chwili mamy informacje, że łącznie takich osób jest ok. 95. Ustaliliśmy kim są, będziemy ich sukcesywnie wzywać i stawiać im zarzuty – zapowiedział prokurator.

  Dodał, że w sprawie są też poszlaki świadczące, że do korupcji przy zdobywaniu głosów doszło w Głubczycach także w przypadku innych kandydatów. – Mamy informację, że przypadków nielegalnego zdobywania sympatii wyborców było na terenie powiatu głubczyckiego jeszcze kilka. Sprawa jest rozwojowa – powiedział Piela.

  Za zarzucane im czyny zarówno wręczającym, jak i przyjmującym łapówki grozi kara do 5 lat więzienia

 28. trochę znajomości prawa nikomu by nie zaszkodziło, gdyż ROZDAWANIE np. gadżetów wszystkim bez wyjątku a PŁACENIE za oddanie głosu to dwie różne rzeczy "panie Temida".. dlatego nie rozsiewaj kolejnej propagandy… a jeżeli uważasz, że popełniono przestępstwo to jako dobry i prawy obywatel zawiadom prokuraturę…. widać, że teraz straszenie sądem będzie argumentem dla przeciwników ratusza…. BRAWO …. żenujące

 29. a niby kogo to oszkalowali bo jakoś nie kojarzę….. poza wymysłami i bredniami rozsiewanymi przez różnych ludzi nigdzie nie wyczytałem, ani nie słyszałem, aby kogoś szkalowali….. [b]czy zadawanie pytań , które były w ich artykułach można nazwać szkalowaniem ??[/b]… jeżeli tak to niektórzy nie powinni pełnić funkcji publicznych bo widocznie nie są gotowi do konfrontacji z ludźmi…………. a i treść niektórych odpowiedzi udzielanych na łamach tego portalu przez "osoby publiczne" daje wiele do życzenia……. NO CHYBA, ŻE TE ODPOWIEDZI PRZEZ NICH SAMYCH UDZIELONE UWAŻAJĄ ZA SZKALOWANIE….[b] ale taka mała dygresja to są odpowiedzi państwa a nie info lub ratusza[/b]……… ŚMIECHU WARTE…………. HONORU odrobinę "szkalowani przez ratusz" HONORUUUUUUUUUUU….

 30. skoro niektórzy twierdzą, że ratusz szkalował to ja tylko tyla zacytuje do "antyratuszowych" za MĄDRYM CZŁOWIEKIEM …………. "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić" cyt. za Józefem Piłsudskim….

 31. nie podpuszczm, tylko informuję ze takie cos mialo miejsce, ale jak uwazasz ze cos chce sprowokować no to stary jest to cos w stylu tego portalu i autorów tych ciekawostek,

  A tak powaznie – jezelli np. bym powiedział ze zagłosowałem na wręczjącego tylko i wylacznie z faktu iz mi dał coś dal łapuwe – to ma prze**** i tyle, a nie zaprzeczysz ze w tm grajdole może tak byc

 32. Naucz się czytać kretynie. To co Ratusz pisał w swoich gazetkach to pytania i odpowiedzi sugerujące zachowanie radnych. W dodatku nieprawdziwe. Uważasz że to nie jest szkalowanie, sianie populizmu, zwykłe kłamanie i krętactwo.

 33. w takim razie proponuje zaskarzyc rozwniez PIS PO SLD PSL itp bo oni wszyscy rozdaja gadzety : dlugopisy koszulki zapalniczki breloczki smycze
  ale chyba zasciankowa Nowa Dęba nie wie jak sie prowadzi w dzisiejszych czasach kampani wyborczej

 34. do # 36, 40, 43, 44 człowieku zmień lekarza, lub przestań palić jakieś wynalazki, bo jak widzę twoje wypociny, to mi się nie dobrze robi…

 35. ale ludzie z Dęby są naiwni dali sie kupić za siatki i zapalniczki, Zal mi was!!! Ale jaki kandydat, tacy wyborcy. Oj będziemy rozliczać Ostapke za obietnice, w sumie jest Pan strasznym hipokrytą, krytykował Pan władze zarzucał ludziom "dorwanie sie do koryta" a sam Pan robi identycznie, nie ma Pan pracy więc dla Pana te kilkaset złotych diety radnego to kupa kasy!

 36. ale ludzie z Dęby są naiwny dali sie kupić za piekne obietnice wieśka. ale jaki kandydat tacy wyborcy. oj będziemy rozliczać Ordona za obietnice…. Dalej mi sie nie chce przepisywac tego typa spod51

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here