Skanuj kody – zgarniaj nagrody!

0

02-01-2014

W związku ze zbliżającym się wkrótce wdrożeniem aplikacji mobilnej dla gminy Nowa Dęba zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zabawie opartej na dwuwymiarowych kodach QR.

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać nagrodę należy odszukać w ostatnim numerze \”Naszych Spraw\” umieszczony tam, specjalnie wygenerowany QR kod. To umożliwi rozpoczęcie udziału w naszej zabawie-konkursie. Trzeba sie spieszyć bo liczba nagród jest ograniczona!

Milej zabawy i powodzenia!

Aplikacja mobilna, którą gmina Nowa Dęba wygrała na III Kongresie Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, zostanie wdrożona w pierwszym kwartale tego roku przez krakowskie firmy „Level 152” oraz „3Step” – fundatorów nagrody głównej.

W dalszym ciągu jest aktywna specjalna strona internetowa z krótką ankietą, dzięki której również mieszkańcy gminy mają wpływ na to, jakiego rodzaju moduły będzie zawierać pierwsza nowodębska aplikacja mobilna.

Link do strony z ankietą: http://www.goffline.pl/formularz.html

Kody QR w praktyce
Kod QR (Quick Response – „szybka odpowiedź”) jest wynalezionym przez Japończyków dwuwymiarowym, kwadratowym kodem kreskowym. Skorzystanie z niego jest niezwykle proste. Wystarczy mieć przy sobie smartfon lub tablet wraz z odpowiednią aplikacją, zeskanować wybrany kod i za pomocą jednego przycisku odszyfrować jego zawartość.
Kody QR umieszczane są m.in. na gazetkach promocyjnych, ulotkach, wizytówkach, formularzach zamówień, stoiskach targowych, witrynach sklepowych, okładkach płyt CD, na przeróżnych opakowaniach i materiałach drukowanych.
Posiadając odpowiednie urządzenie mobilne wraz z niezbędną aplikacją możemy zeskanować kod QR, a następnie: połączyć się z siecią bezprzewodową, otworzyć stronę internetową lub film w oknie telefonu, przeczytać ukryte wiadomości i oferty reklamowe, dokonać płatności, otrzymać dane kontaktowe, a także wysłać SMS lub email.

RL/MM
Źródło: UMIG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here