Nowa strona naszego szpitala

19

28-05-2013

Szpital Powiatowy w Nowej Dębie uruchomił nową stronę internetową dostępną pod adresem http://zoznowadeba.pl/. Strona jest nowocześniejsza, łatwiejsza w obsłudze o nowej szacie graficznej.

Dzięki intuicyjnej strukturze oraz zaawansowanej możliwości filtrowania użytkownicy bez trudu mogą dotrzeć do interesujących ich treści. Na stronie znajduje się wiele informacji o szpitalu oraz usługach medycznych. Podany jest cennik świadczeń medycznych wykonywanych prywatnie. Ponadto można znaleźć na niej niezbędne informacje dla pacjentów, m.in: adresy, telefony, mapę dojazdu, godziny przyjęć oraz wszelkie informacje dotyczące przyjęcia do szpitala. Na nowopowstałej stronie znajduje się możliwość kierowania pytań do Dyrektora oraz wysyłania elektronicznie wypełnionej ankiety badania satysfakcji pacjenta. Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia wirtualnego spaceru po szpitalu.

Mamy nadzieję, że nowy portal będzie narzędziem, które ułatwi dostęp do informacji z zakresu świadczonych usług przez naszą placówkę.

BC

19 KOMENTARZE

 1. Dałeś,widziałeś,masz dowody?To do prokuratury,obrażasz mnie i pozostałych pracowników szpitala którzy rzetelnie wypełniają swoje służbowe obowiązki.

 2. Czy dałem , czy widziałem ???!!! "CYT" człowieku , albo jesteś lekarzem albo sprzataczka w tym szpitalu . Żona rodziła śp ordynatorowi musiałem dać , teść umierał też musiałem dać , ojciec leżał na wewnętrznym to trzeba było dac bo "lekarzowiny" z grajdołą przechodzili koło jego łóżka jak koło kopy ziemi. Bronisz pseudo lekarzy , bo "to" co tu zostało to właśnie pseudo lekarze . Mają się za wielkich specjalistów a g…o wiedza. Jak mama sobie robiła USG to "lekarz" powiedział że woreczek jest ok , z tym że mama mu powiedziała że ma go wycięty już trzy lata temu.Oki bo się rozgadałem , ale choćbyś nie wiem jak się naprężał to i tak wszyscy wiedzą że w grajdole na polanie lekarzowiny biorą , proponuje im wizytę w Rzeszowie by zobaczyli jak się odnosić lekarz do pacjenta powinien . a nie tu lekarzowuiny w pierwszym pokoleniu ważne takie chodzą , za elyte się mienią …

 3. Nie napinajcie sie bo prawda jest inna, KTO DAWAL TO JUZ NIE DAJE BO LEZY NA W-9 ,KTO NIE DAJE WIEC JESZCZE LEZY NA JAKIMS TAM ODDZIALE az sie wkurza ze nie daje wiec jak nie ucieknie z tego szpitala to pewny wydzial w-9 go czeka ,a biada temu co dawal a przestal i nie moze zwiac bo wtedy pewna mogila :(

 4. Tak jest wesoło mi że zgadzam się sam ze sobą i nadal żyję.
  100 % racji, ile człowiek jest w stanie zapłacić aby starego trupa utrzymać przy życiu.

 5. drogi panie spod 3, przejedź się do Kolbuszowej do szpitala to dopiero zobaczysz olewanie pacjenta ;] w porównaniu do Kolbuszowej obsługa jest jak niebo i ziemia…co do Rzeszowa to się nie wypowiem, byłam tylko w prywatnej klinice a wiadomo jak jest prywatnie :)

 6. ja od paru miesięcy w sprawach zdrowotnych jeżdżę do Rzeszowa i w końcu czuję się, że trafiłam na kompetentnych lekarzy. do tych nowodębskich już nie chodzę, zawiodłam się nie raz :/

 7. Czy nie można po prostu powiedzieć
  "Ładna przejrzysta strona internetowa" ??
  TYlko od razu pluć?
  Jak Ktoś nie chce dawać łapówek to niech się domaga praw pacjenta i kwita :) a nie milczy i cierpi bo koperte musi dać. Lekarze mają swoje obowiązki a pacjent ma prawo domagać się by lekarz te obowiązki wypełniał. Jak w każdym zawodzie.

 8. A Dyrektor szpitala PO (czytaj pełniący obowiązki lub jak uważasz) nagrodę dostał i to słoną ,chyba za telebin

 9. nic specjalnego i po co ten artykuł. Stron ZOZ'u było już co najmniej cztery. I jakoś nikt ich wcześniej nie rozsławiał, bo i po co? Tak naprawdę liczy się treść, a nie design!, a po za tym gdzie integracja z BIP? Pierwsza strona była zwykła statyczna, druga strona CMS, w miarę czytelna/przejrzysta/aktualizowana. Trzecia strona specjalnie robiona przez IDEO, aby była integracja z BIP co tanie na pewno nie było. Teraz czwarta strona bez integracji z BIP, funkcjonalność tak naprawdę taka sama jak strony drugiej (CMS bez BIP), tyle, że tamtą ZOZ można powiedzieć dostał, a za tą pewnie przepłacił ;p.

 10. Sami ich uczycie brania a później pretensje!!!! Ja leżałam wielokrotnie w nowodębskim szpitalu i nikt nie sugerował mi kopertówki, zrobili to co mieli zrobić w krótkim czasie i czy to były porody czy operacje, wszystko było w jak najlepszym porządku.

 11. Nie masz racji,niestety.
  Człowiek postawiony przed "ścianą" (w rozumieniu Żyjesz lub Nie Żyjesz} zachowuje się Irracjonalnie (??!) i wartością nadrzędną jest Życie – Dlatego są "Kopery".. I extra greatyfikacja za szczególne dbanie o chorego.. To są pozostałości PRL-u.
  Tu chodzi o etykę zawodu – Bardzo często zdarza się,że to zawód Rodowy .. A wzorce wynosi się w takim wypadku z Domu! nie z podwórka.To się zmienia naturalnie,lecz – to łatwe pieniądze i "same" pchają się w portfel..
  Etyka zawodu..
  Obyśmy zdrowi byli, czego sobie i wam życzę – pianka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here