NOWODĘBIANKA JEST BOSKA!

21

15.04.2011r.

Nowodębianka Katarzyna Panfic (19 l.) wygrała w konkursie \”Polki są boskie\” przeprowadzonym przez redakcję Poradnika Domowego.

Zadaniem uczestniczek było odpowiedzenie na pytanie dlaczego jestem boska? Spośród kilkuset zgłoszeń odpowiedź Kasi okazała się być finałową:
Jestem młoda, mam dopiero 19 lat. Ale dlaczego jestem Boska? Dlatego, że mam przed sobą cały świat i wszystkiego dopiero się uczę, próbuję wszystkiego pierwszy raz, nie boję się stanąć z porażką twarzą w twarz Badam świat :) Budzę się rano i uświadamiam sobie jak to dobrze, że żyję. Mogę dogonić czas, mogę zmienić całe swoje życie :) Nigdy się nie cofam. Staram się w pełni wykorzystać swoją młodość tak, aby kiedyś stwierdzić: „ Tak. Było warto – było niesamowicie!!!” Jestem „Boska” na swój sposób, ponieważ po 1. jestem sobą i mam marzenia, po 2. staram się korzystać z życia pełną parą, po 3. Jestem córką, siostrą, ciocią i dziewczyną normalną nastolatką.– czytamy w zgłoszeniu.

W kolejnym etapie konkursu spośród 5 pań Internauci te najbardziej boską. Nowodębianka okazała się bezkonkurencyjna!


Zwycięskie zdjęcie Katarzyny Panfic

WYNIKI GŁOSOWANIA:
Pani Agnieszka Leśniak z Krakowa – 20 głosów

Pani Karolina Dziadkiewicz z Żar – 399 głosów

Pani Mirka Zielińska z Poznania – 23 głosy

Pani Katarzyna Panfic z Nowej Dęby – 550 głosów

Pani Iwona Dziadkiewicz z Żyrardowa – 31 głosów

Już niebawem na łamach Poradnika Domowego ukaże się wywiad z Kasią.

21 KOMENTARZE

 1. Co nie oznacza aby panienka nie zamówiła wizyty u kosmetyczki i zmieniła szampon.Prawidłowo dobrany kolor paznokci to już indywidualna sprawa ale ja osobiscie widziałbym pastel -pastel to młodość.ale to są szczegóły,Normalny zjadacz tego nie widzi, Ja widzę.

 2. Ja wiem, ze jest sobota i tygodniowy prysznic dopiero będziecie brać jutro, jednak proszę was zróbcie to wyjątkowo dziś, bo aż mi z monitora jadem jedzie… jak was czytam. Specjaliści się znaleźli.
  Potem wszyscy się dziwią, ze młodzi uciekają z tego pełnego jadowitych ludzi miasta. Chore po prostu.

 3. Kasiu!jesteś wspaniała odważna i piękna i naturalna.Znam cię od wielu wielu lat/gdy byłaś małą dziewczynką/ i uważam że rozkwitasz.Nie zrażaj się tymi głupimi komentarzami.Wczoraj świetnie występowałaś, wierzę ,że dużo w życiu osiągniesz. POWODZENIA

 4. [quote]#3 | DQ KRYTYK dnia 04/16/2011 09:46
  Co nie oznacza aby panienka nie zamówiła wizyty u kosmetyczki i zmieniła szampon.Prawidłowo dobrany kolor paznokci to już indywidualna sprawa ale ja osobiscie widziałbym pastel -pastel to młodość.ale to są szczegóły,Normalny zjadacz tego nie widzi, Ja widzę.
  #4 | krytyk 2 dnia 04/16/2011 10:00
  No i te brodawki co w tym pieknego ?[/quote]

  [b]Oj, musi pewnie boleć ta zazdrość……[/b]

 5. Bardzo ładne zdjęcie, zaś dziewczyna na żywo nie robi już takiego wrażenia. Co nie zmienia faktu że może być fajną babką, którą doceniono w pewien sposób. Widziałem ją raz gdy grała na przedstawieniu w DK główną role i powiem że predyspozycje na aktorke to ma ona nawet dobre ;)

 6. How about shopping gucci product from the <a href="http://www.guccioutletone.com/">gucci outlet</a> store. I often go to the department to buy <a href="http://www.guccioutletone.com/">gucci shoes</a> and <a href="http://www.guccioutletone.com/">gucci handbags</a> in the past. Now I like buy from the <a href="http://www.guccioutletone.com/">gucci outlet online</a> more. Now discount<a href="http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-belts/">Gucci Belts</a>, discount <a href="http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-sunglasses/">Gucci Sunglasses</a>,<a href="http://www.guccioutletone.com/gucci-bags/gucci-wallets/">Gucci Wallets</a> for sale. Action now!

 7. How about shopping gucci product from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet[/url] store. I often go to the department to buy [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci shoes[/url] and [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci handbags[/url] in the past. Now I like buy from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet online[/url] more. Now discount[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-belts/]Gucci Belts[/url], discount [url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-sunglasses/]Gucci Sunglasses[/url],[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-bags/gucci-wallets/]Gucci Wallets[/url] for sale. Action now!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here