NZOZ w Chmielowie doczekał się remontu

9

07-12-2011r.

CHOINKI NOWA DĘBA!

W ramach przeprowadzonych remontów najważniejszym zadaniem było wzmocnienie ścian budynku i podbicie jego fundamentów.


Fot.: NZOZ w Chmielowie doczekał się prac remontowych

Ponadto wykonano podsibitkę, odnowiono elewacje budynku, odrestaurowano dach garażu, założono daszki nad wejściami i zamontowano nowe rynny. Zadanie finansował w 100% powiat tarnobrzeski (ze środków własnych). Koszt zadania to ok. 65 tys złotych.
Częściowo poprawiliśmy również ogrodzenie. Budynek wreszcie został zabezpieczony i mamy nadzieję, że będzie jeszcze służył mieszkańcom Chmielowa. Jest zdecydowanie ładniejszy i estetyczny. – mówi wicestarosta Jerzy Sudoł.

/PT


9 KOMENTARZE

 1. Od jakiegoś czasu coraz bardziej niepokoję się losem Chmielowa. Gmina inwestuje w niego ogromne sumy(drogi itp.), a tylko czekać aż Chmielów się odłączy lub sam zostanie gminą wiejską….

 2. Dęba będzie dzielnicą Tarnowskiej. Miasto musi się obudzić i wydać burmistrza i radnych z miasta. Chmielów weźmie ile się da, a później może się odłączyć lub przyłączyć do TBG.

 3. A wystarczylo podczas wyborow skreslic kratke NIE. Niestety wiekszosc skreslila TAK. A teraz to sobie tylko mozna … pyskowac az do kolejnych wyborow

 4. W miejscowości Cygany duża liczba ludzi skreśliła "NIE". Dzisiaj czerpie z tego korzyść bo burmistrz chcę odzyskać utracone poparcie. I dużo się tam dzieje:
  – robi się stawik "Łuzyk" (ławeczki, stoliki z szachami itd.)
  -chodniki
  -drogi
  -przepusty (Gliniki)
  -nowe ogrodzenie na stadionie LZS
  -prace kanalizacyjne
  Miasto zagłosowało "na TAK" więc nie ma się co starać. Nadzieja w tym, że miasto się obudzi.

 5. Wybiorą innego tez będziecie go obszczekiwali , przecież Ordon nie rządzi od wojny , więc dobrze pamiętam co się działo za innej władzy.Już taki ten Dębski leśny grajdołek ….. siedzieć w wielkiej płycie i obsikiwać czyjąś nogawkę anonimowo …

 6. To nie jest ten sam Wiesław Ordon co jeszcze 4 lata temu. Niestety. Zawiodłem się. Pamiętam jak krytykował zadłużanie miasta przez poprzednią ekipę. A co teraz robi?

 7. Mówienie o tym ,że inwestuje sie nie tylko w mieście ND ale i w całej gminie i narzekanie na to jest żenujące.Mieszkamy w tej SAMEJ gminie po prostu.
  Ale zastanawia mnie co innego. Niepubliczny ZOZ w Chmielowie tak samo jak i gabinety lekarskie w ND na ul.Jana Pawła II sa zakładami jak sama nazwa mówi -prywatnymi , bowiem cała podstawowa opieka zdrowotna w Polsce jest prywatna.Budynki w których sie mieszczą są im wynajmowane jaki i innym prowadzącym dzialalnośc gospodarczą,chociaz pewnie mówienie o opiece zdrowotnej w kategorii przedsiebiorstwa moze niektórych szokowac.
  Czyli te gabinety placą czynsz ,czy nie mozna wysokośc tego czynszu tak skalkulowac aby wygospodarowc pieniądze na remont budynku?
  Dlaczego do tej pory gabinety lekarskie na Jana Pawła II mieszczą sie w budynku niedostosowanym na potrzeby nie tylko niepełnosprawnych ale i ludzi starszych?

 8. Zeus małe dzieciątko ojca nie pamięta o tym że wszystko zostało zrobione lub zatwierdone przed wyborami .Oj Matka Natura nie obdarzyła rozumkiem ale chęcią samochalstwalub BAŁWOCHWALSTWA.

 9. Panie starosto czy zmieniła się struktura organizacyjna Ośrodka Zdrowia w Chmielowie? wypowiada się p. o korzystaniu przez mieszkańców Chmielowa,Czy mam to rozumieć że to zwykłe lizusostwo czy niewiedza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here